HR SUMMIT 2015

HR SUMMIT 2015

Cel

Szanowny Uczestniku,

Stwierdzenie - biznes stoi pod znakiem ciągłych zmian - to już truizm.

Firmy szaleńczo próbują sprostać dynamicznej rzeczywistości rynkowej. Niestety często pomijana jest przy tym elementarna wartość każdego przedsiębiorstwa - pracownik. A przecież w czasach nadmiaru, firmy nie konkurują już na produkty, przewaga zaś ulokowana jest w kapitale ludzkim. Rola HR jest zatem ważna, jak nigdy dotąd. Zarządy zaczynają zdawać sobie z tego sprawę.

Wiąże się to dla Ciebie z szansą na rozwój własnego autorytetu oraz uzyskanie realnego wpływu na biznes, ale

i z odpowiedzialnością za zasoby, od których zaczyna się sukces Twojej firmy.

Klucz do sukcesu to ... świadomy i zrównoważony rozwój, który jest procesem, bo tylko on rokuje trwałe zmiany. Dlatego zatrzymaj się na chwilę i zastanów jaki przekrój ma Twój HR.

W pierwszym dniu konferencji zadaj sobie pytania:

  • W jakim punkcie znajduje się mój HR?
  • Jaką rolę odgrywa w przedsiębiorstwie?
  • Jakim autorytetem cieszy się u zarządu a jakim u pracowników
  • Czy działa strategicznie?
  • Czy zmiany zachodzą w sposób bezpieczny dla pracowników?
Dzięki wartościowym benchmarkom z łatwością na nie odpowiesz.

W drugim dniu przyjrzyj się dwóm drogom rozwoju:

  • przez optymalizację procesów
  • przez rozwijanie pracownika

których właściwy balans warunkuje progres firmy.

Nie zabraknie także tradycyjnych elementów:

  • intensywnych sesji eksperckich o dużych walorach poznawczych
  • sesji HR LEX, które uczulą Cię na aktualnie najbardziej newralgiczne obszary prawa pracy i zatrudnienia.
Dodatkowym tematem specjalnym w tym roku będą świadczenia płacowe i pozapłacowe. W tym nurcie odbędzie się prezentacja wyników badania, oraz dyskusja panelowa.

Nasz cykl zyskał uznanie ponieważ zamiast epatować spektakularnymi wdrożeniami, stawiamy na refleksję nad istotą zachodzących procesów. Nasi eksperci nie są przypadkowi - imponują wiedzą, doświadczeniem, dokonaniami. Od lat udowadniają, że mają poczucie misji wyznaczania standardów dla swojego środowiska.

Bogaty program, eksperci wysokiej klasy, elastyczna formuła, komfortowe warunki i znakomita atmosfera, gwarantują Ci dużą satysfakcję.

Liczymy, że dołączysz do naszej społeczności i wniesiesz swoje doświadczenia do jednej z najbardziej wartościowych i ambitnych platform dla środowiska HR na polskim rynku.

Jeżeli jesteś gotów na dwa dni ciężkiej pracy, ale również potężną dawkę inspiracji, które staną się akceleratorem zmian w Twojej firmie, serdecznie zapraszam,

Renata Grzeszczak

Project Manager
r.grzeszczak@pb.pl
O Partnerach

Edenred Polska
W Polsce Edenred rozpoczął działalność w 1997 r. pod nazwą Accor Services. Firma oferuje rozwiązania dedykowane motywacji pracowników, budowaniu lojalności w biznesie oraz zarządzaniu wydatkami przedsiębiorstw. Know-how i globalny zasięg pozwalają firmie wprowadzać na rynek innowacyjne produkty, usługi oraz serwisy online. Wsparcie Edenred obejmuje kompleksową obsługę Klienta oraz ekspertyzę prawnopodatkową. Nasi Klienci wysoko cenią indywidualne podejście Edenred, jakość obsługi i elastyczność w działaniu.

Orange Polska
Orange Polska jest wiodącym dostawcą usług telekomunikacyjnych w Polsce i jednym z największych operatorów w Europie Środkowej. Ma największą w Polsce infrastrukturę techniczną, świadczy 20 milionom klientów usługi telefonii stacjonarnej, komórkowej, dostępu do internetu i multimediów. Prowadzi działalność badawczą, wspiera kulturę i sport, kieruje się zasadami CSR, jest zaangażowany w projekty ważne społecznie.

Provident Polska
Provident Polska działa w naszym kraju od 1997 roku i jest liderem na rynku pożyczek gotówkowych. Naszym celem jest dostarczanie prostych, rzetelnych i bezpiecznych produktów finansowych.Z usług firmy Provident Polska skorzystało już 3,5 miliona Klientów, a poziom satysfakcji z jakości obsługi wynosi ponad 90%. Provident Polska należy do międzynarodowej grupy finansowej International Personal Finance obecnej w 13 krajach.IPF jest notowana na Londyńskiej i Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

ALLBRIDGE Business Advisory
Firmy i ich liderzy od lat inwestują znaczne środki w różne programy, które mają poprawić sprzedaż, obniżyć koszty czy podnieść efektywność. Kolejne inwestycje bardzo często nie przynoszą oczekiwanych efektów. Skutecznym i sprawdzonym podejściem jest stworzenie kultury współodpowiedzialności (Culture of Accountability). Nowa kultura, oparta o właściwe przekonania oferuje wybitne rezultaty eliminując negatywną grę w "unikanie” odpowiedzialności, brak dialogu oraz wskazywanie winnych niepowodzeń. Wraz z Partners in Leadership, Inc. jesteśmy niekwestionowanym ekspertem szybkiego kreowania współodpowiedzialności za wyniki naszych Klientów. W partnerski sposób tworzymy skuteczne rozwiązania, które dają pożądane rezultaty. Gwarancja jakości udokumentowana tysiącami wdrożeń w ponad 100 krajach, od blisko 30 lat.

BPSC
BPSC SA należy do największych dostawców systemów HCM i MRPII/ERP. Oferowany przez nas system mHR kompleksowo wspiera zarządzanie personelem integrując procesy rekrutacji, doboru kadr, zarządzania kompetencjami, oceny pracowniczej, szkoleń i rozwoju oraz ZPC.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Airport Hotel Okęcie, ul. 17 Stycznia 24


Warszawa

Partner

Patron

Patron Medialny