Warszawa
Kongres
19 ‑ 20 września 2022
19 ‑ 20 września 2022
Novotel Warszawa Airport
HR Summit 2022
HR Summit 2022
9 edycja najważniejszego wydarzenia dla HR

Cel

HR Summit 2022 już za nami!

10 edycję kongresu planujemy na wrzesień 2023, a sprzedaż wejściówek ruszy w maju - zachęcamy do zapisania tych terminów w kalendarzu.


Tymczasem zapraszamy na inne nasze wydarzenie dedykowane HR-owcom - V Employer Branding w praktyceHR-owcu!

Zastanawiasz się, jak zarządzać działem HR w trudnych i zmiennych czasach?

Chcesz sprawdzić, jak nowocześnie rekrutować, aby przyciągnąć nowe talenty?

Nie wiesz, jak zbudować zróżnicowane i lepsze miejsce pracy dla Twoich pracowników?

Zastanawiasz się, jak działaniami EB wyróżnić się na rynku i jak angażować Twoich pracowników, aby to oni byli najważniejszymi ambasadorami Twoje marki?

Chcesz wiedzieć, w jaki sposób wykorzystywać analitykę danych, sztuczną inteligencję oraz automatyzację w pracy swojego działu?

Zastanawiasz się, jak angażować i inspirować swoich pracowników? Jak zbudować silny zespół oraz jak utrzymywać dobre relacje z ludźmi?

Chcesz dowiedzieć się, jak projektować wyjątkowe doświadczenia pracowników, aby zatrzymać najlepsze talenty?

 

Przed każdym HR-owcem stoi szereg wyzwań wymagających ogromnej wiedzy, umiejętności i doświadczenia, dlatego spotkajmy się w dniach 19-20 września 2022 r. w Warszawie podczas Kongresu HR Summit. Podczas 9 edycji wydarzenia będziemy mówić o tym co najważniejsze w pracy działów HR, dyskutować, tworzyć nowe idee, wymieniać się pomysłami.

Liczymy, że dołączysz do naszej społeczności i wniesiesz swoje doświadczenia do jednej z najbardziej wartościowych platform dla środowiska HR na polskim rynku.

Dołącz i poznaj doświadczenia takich firm jak m.in.: Grupa CIECH, MODIVO, TREFL, IKEA, FM Logistic, LUX MED oraz PSE Innowacje.

Dajemy Ci inspiracje, wiedzę, możliwość poznania znakomitych praktyków, czas na networking oraz możliwość rozwoju. W zamian liczymy na Twoją obecność i zaangażowanie oraz otwarty umysł. Do zobaczenia podczas 9. Kongresu HR Summit.

 

Uczestnikom gwarantujemy:

 • Najwyższą jakość merytoryczną = wystąpienia wyłącznie doświadczonych ekspertów – praktyków z różnych branż
 • Liczne inspiracje i sesje motywujące do działania i zmian
 • Atmosferę sprzyjającą pogłębianiu wiedzy i kreowaniu nowych pomysłów
 • Liczne okazje do integracji i interakcji
 • Imienny certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę


Stawiamy na praktyczne rozwiązania oraz doświadczenie zaproszonych prelegentów!

Gwarantujemy liczne narzędzia, wzięte z życia ciekawe przykłady i gotowe, sprawdzone scenariusze!


Dłońmi witamy się z innymi, piszemy, gestykulujemy i wykonujemy całą masę rzeczy w pracy, zatem wymagają szczególnego zainteresowania i pielęgnowania. Co charakteryzuje pracę w biznesie to deficyt czasu, dlatego z pomocą w pielęgnacji dłoni przychodzi handy lab. SPA dla dłoni!

Nasz Partner przygotował dla Wszystkich uczestników Kongresu HR Summit – profesjonalny zabieg spa na dłonie, przeniesiony w domowe zacisze z kubkiem białej herbaty:)


Zapewniamy uczestnikom Kongresu bezpłatny parking na terenie hotelu.

Hotel Novotel Warszawa Airport przygotował dla uczestników Kongresu specjalną ofertę na nocleg na hasło „Puls Biznesu”. Szczegółowych informacji udzieli Państwu dział sprzedaży konferencji, tel.: 22 333 97 77.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

Lata doświadczenia

Dział konferencji „Pulsu Biznesu” istnieje od 2004 r. Kilkanaście lat doświadczeń i silna marka „Pulsu Biznesu”, pod którą odbywają się wydarzenia, sprawiły, że jesteśmy dziś czołowym organizatorem konferencji biznesowych skierowanych do wyższej kadry zarządzającej..

Profesjonalizm w każdym calu

W ciągu roku kalendarzowego organizujemy ponad 50 konferencji, kongresów, warsztatów i debat, podczas których do dyskusji zapraszamy najlepszych mówców, wybitnych ekspertów i praktyków z poszczególnych branż..

Tysiące zadowolonych klientów

Naszą ambicją jest kreowanie przedsięwzięć związanych z istotnymi, bieżącymi wydarzeniami w gospodarce, przewidywanie trendów oraz umożliwianie wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Od 2004 roku zaufało nam już blisko 20 tys. uczestników..

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Miejsce

Sprzedaż, współpraca

Opiekun merytoryczny

Magdalena Sokulska
Magdalena Sokulska

Project Manager

Współpraca

Joanna Czyczuk-Oziębło
Joanna Czyczuk-Oziębło

Marketing Manager - Team Leader

Novotel Warszawa Airport

ul. 1 Sierpnia 1
Warszawa

Partner wspierający

Patron Medialny

 • RK Legal

  W RK Legal od 2006 roku świadczymy kompleksowe usługi prawne dla biznesu. Pod naszym szyldem skupiamy spółki wspierające przedsiębiorców w kwestiach prawnych, zarządzaniu portfelami wierzytelności i ochronie danych osobowych. Zespół kancelarii liczy dziś łącznie ponad 120 osób. Należymy do międzynarodowej sieci kancelarii Euro Collect Net Lawyers. Jesteśmy także członkiem ZPF(Związek Przedsiębiorstw Finansowych), AIJA oraz PRCH.

 • Iron Mountain

  Iron Mountain Polska to lider rynku zarządzania informacją, archiwizacji i digitalizacji dokumentów. Zapewnia kompleksową obsługę firm w zakresie: consultingu procesów po stronie klienta, cyklu życia dokumentów w organizacji oraz ich digitalizacji. Jest także dostawcą systemów do zarządzania procesami oraz informacją w efektywny i bezpieczny sposób. Prowadzi działania z zakresu bezpiecznego przechowywania, składowania, archiwizacji oraz niszczenia dokumentacji tradycyjnej, cyfrowej jak i zużytego sprzętu IT. Firma oferuje dedykowane rozwiązania sektorowe, m.in.: dla branży finansowej i ubezpieczeniowej, służby zdrowia, kancelarii prawnych, a także instytucji publicznych oraz firm geodezyjnych i kartograficznych. Iron Mountain Polska to 25 lat doświadczenia, ponad 1800 klientów, a także 9 milionów przechowywanych pudeł z dokumentami i prawie 100 milionów skanowanych stron rocznie. Iron Mountain Polska jest częścią Iron Mountain Inc. – globalnego lidera w branży zarządzania informacją, założonego w 1951 roku w Livingstone w USA. Firma działa w kilkudziesięciu krajach na 5 kontynentach i notowana jest na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (IRM).

 • Benefit Systems

  Benefit Systems działa na polskim rynku od ponad dwóch dekad i należy do liderów w dostarczaniu benefitów pozapłacowych, które wspierają dobrostan pracowników. Spółka jest twórcą Programu MultiSport, który umożliwia podejmowanie aktywności fizycznej w obiektach sportowych w całym kraju. W portfolio Benefit Systems jest także platforma kafeteryjna MyBenefit z modułem grywalizacyjnym MyBenefit Active, a także program wellbeingowy MultiLife, który odpowiada kompleksowo na potrzeby związane ze zdrowym i aktywnym stylem życia pracowników. Od kilku lat oferta sportowa Spółki jest rozwijana na rynkach zagranicznych, m.in. w Czechach, na Słowacji, w Bułgarii i w Chorwacji. Ważnym obszarem działań Benefit Systems jest promowanie aktywnego stylu życia na każdym jego etapie, dlatego Spółka realizuje inicjatywy wspierające aktywność fizyczną dzieci, dorosłych oraz seniorów. Od 2018 roku Benefit Systems jest częścią globalnej inicjatywy B Corp, zrzeszającej spółki angażujące się w rozwiązywanie najważniejszych problemów społecznych. Więcej informacji o firmie można znaleźć na www.benefitsystems.pl.

 • Wellbee

  Wellbee to platforma psychoterapeutyczna i wellbeingowa, oferująca wsparcie dobrostanu psychicznego zarówno osób prywatnych, jak i organizacji. Współpraca z firmami obejmuje skrojoną na miarę psychoedukację, wsparcie opiekunów terapii i dostęp do szerokiego wachlarza specjalistów (terapeuci różnych nurtów, seksuolodzy, psychodietetycy, coachowie, psychoterapeuci uzależnień i in.). Wellbee zapewnia swoim Partnerom również kompleksowe wsparcie managerów, profesjonalne doradztwo w zakresie strategii wellbeingowej, a także organizację wydarzeń specjalnych jak np. Wellbeing Week czy warsztaty wellbeingowe dla team leaderów. Jednym z najważniejszych elementów misji Wellbee jest budowanie świadomości pracodawców, że dobrostan psychofizyczny pracownika może być fundamentalną wartością organizacji, wpływającą korzystnie na jej efektywność i morale.

 • Hays Poland

  Hays Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy Hays plc – największej na świecie organizacji zajmującej się rekrutacją specjalistyczną. Świadczymy dopasowane do wymagań klienta usługi w zakresie rekrutacji specjalistów i menedżerów, pozyskując najlepszych kandydatów do pracy stałej, tymczasowej oraz na kontrakt. Portfolio naszych usług obejmuje ponadto Executive Search, Recruitment Process Outsourcing (RPO) oraz marketing rekrutacyjny. W Polsce jesteśmy obecni od 2002 roku.

 • Globalization Partners

  Globalization Partners: szybciej do sukcesu Zbuduj globalny zespół łatwo i szybko. Zatrudniaj, kogo chcesz — w dowolnym miejscu, w ciągu paru minut. Korzystaj z naszej zgodnej z przepisami zautomatyzowanej globalnej platformy zatrudniania. Zadowolenie klienta na poziomie 98%.