I FORUM NA WZGÓRZACH - BIZNES RODZINNY

I FORUM NA WZGÓRZACH - BIZNES RODZINNY

CelW Wydarzeniu mogą brać udział jedynie przedstawiciele przedsiębiorstw rodzinnych. Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia Zgłoszenia.
Pierwsze Forum na Wzgórzach to wydarzenie inaugurujące cykliczne spotkania, podczas których omawiane będą najważniejsze wyzwania związane z prowadzeniem firm rodzinnych. O tych zagadnieniach chcemy mówić wprost, otwarcie nazywając napotykane w praktyce problemy i tworząc przestrzeń wymiany doświadczeń dla osób, które przeszkody te samodzielnie przezwyciężały budując wielopokoleniowy sukces rodziny. Jednocześnie wierzymy, że o biznesie w rodzinie powinno się rozmawiać w miejscu, gdzie panująca atmosfera ułatwi oderwanie się od spraw bieżących na rzecz inspirującej refleksji o przyszłości.

 Zaproszeni eksperci oraz goście paneli dyskusyjnych to praktycy mający świadomość jak ważna jest współpraca i wspólnota celów w rodzinnej firmie, a także posiadający wiedzę, w jaki sposób posługiwać się instrumentami mającymi zabezpieczać integralność majątku. Przedstawią oni propozycje skutecznych rozwiązań chroniących przed pojawieniem się sporów wewnętrznych związanych z dążeniem do władzy, a także służących efektywnej organizacji aktywów. Zaprezentują działania pozwalające precyzyjnie określić role i zadania wszystkich członków rodziny w prowadzeniu wspólnego biznesu. Nie trzeba bowiem posiadać statusu członka organu spółki, aby nadzorować aktywność gospodarczą tego podmiotu lub konsultować jego poszczególne inicjatywy. Posługując się umiejętnie obowiązującym przepisami, takim półformalnym wysiłkom można nadać doniosłe znaczenie prawne.

 Wiele wyzwań firm rodzinnych ma również charakter zewnętrzny. Dostęp do kapitału niezbędnego do rozwoju spółki, czy wsparcie w efektywnym gospodarowaniu nadwyżek środków, to tylko niektóre problemy. Relacje z administracją publiczną budzić mogą niekiedy obawy przedsiębiorców, lecz właściwe rozumienie obowiązujących mechanizmów pozwala ograniczyć związane z tym potencjalne ryzyka. Rozproszenie interesariuszy może skutkować tym, że z biegiem czasu firmy rodzinne narażone są na większą liczbę zróżnicowanych zagrożeń, stąd tak istotne jest wywoływanie dyskusji na temat bezpieczeństwa (nie tylko majątkowego) tych szczególnych podmiotów.

 

O tych wszystkich wyzwaniach chcemy porozmawiać z Państwem na Wzgórzach.


Forum kierowane jest przede wszystkim do właścicieli i sukcesorów w firmach rodzinnych.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc osoby reprezentujące firmy doradcze, kancelarie prawne, banki oraz fundusze inwestycyjne, a także instytucje sektora publicznego mogą uczestniczyć w Forum wyłącznie na zaproszenie Organizatora.


Cena forum zawiera udział w spotkaniu wieczornym (30 września) oraz udział w forum (1 października)


Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie przygotował dla uczestników specjalną ofertę na pobyt. Po przyjęciu i potwierdzeniu zgłoszenia udziału w forum otrzymają Państwo link do rezerwacji noclegu.


W trosce o Państwa zdrowie wprowadziliśmy podczas naszego wydarzenia niezbędne procedury zgodne z aktualnymi wytycznymi instytucji odpowiedzialnych za ochronę zdrowia. Wszystkie informacje dostępne na stronie Hotelu.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

Lata doświadczenia

Dział konferencji „Pulsu Biznesu” istnieje od 2004 r. Kilkanaście lat doświadczeń i silna marka „Pulsu Biznesu”, pod którą odbywają się wydarzenia, sprawiły, że jesteśmy dziś czołowym organizatorem konferencji biznesowych skierowanych do wyższej kadry zarządzającej..

Profesjonalizm w każdym calu

W ciągu roku kalendarzowego organizujemy ponad 50 konferencji, kongresów, warsztatów i debat, podczas których do dyskusji zapraszamy najlepszych mówców, wybitnych ekspertów i praktyków z poszczególnych branż..

Tysiące zadowolonych klientów

Naszą ambicją jest kreowanie przedsięwzięć związanych z istotnymi, bieżącymi wydarzeniami w gospodarce, przewidywanie trendów oraz umożliwianie wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Od 2004 roku zaufało nam już blisko 20 tys. uczestników..

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Miejsce

Sprzedaż, współpraca

Opiekun merytoryczny

Renata Grzeszczak
Renata Grzeszczak

Project Manager - Team Leader

Współpraca

Weronika Kuchta
Weronika Kuchta

Marketing Manager

Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie


Wysoka Wieś 22, Ostróda

Partner

Partner Merytoryczny

 • BNP Paribas

  BNP Paribas Bank Polska S.A notowany od 2011 r. na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych jest częścią grupy bankowej BNP Paribas obecnej w 68 krajach. W Polsce jako bank uniwersalny o globalnym zasięgu kieruje usługi do Klientów detalicznych, Wealth Management, a także firm w segmentach mikro, MŚP i bankowości korporacyjnej. BNP Paribas jako Bank Zielonych Zmian wspiera Klientów w przechodzeniu na gospodarkę niskoemisyjną, ogranicza negatywny wpływ działalności operacyjnej na środowisko naturalne oraz inspiruje Klientów do podejmowania trafnych decyzji finansowych. Dzięki finansowaniu banku, ponad 27 tysięcy gospodarstw domowych korzysta z paneli fotowoltaicznych. Bank konsekwentnie realizuje również strategię finansowania przedsiębiorstw w Polsce, a także wspierania inwestycji strategicznych z punktu widzenia państwa oraz wywierających pozytywne wpływy: społeczne, ekonomiczne i środowiskowe.

 • RKKW - KWAŚNICKI, WRÓBEL & Partnerzy Radcowie Prawni i Adwokaci

  RKKW - KWAŚNICKI, WRÓBEL & Partnerzy Radcowie Prawni i Adwokaci KANCELARIA RKKW Jesteśmy kancelarią dysponującą zespołem wykwalifikowanych oraz wyspecjalizowanych prawników, którzy świadczą usługi prawnicze w najbardziej wymagających oraz skomplikowanych projektach. W skład naszego zespół wchodzą radcowie prawni i adwokaci z wieloletnią praktyką, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobywali m.in. w dużych międzynarodowych kancelariach. Świadczone przez nas doradztwo prawne wychodzi poza utarte schematy, co umożliwia skuteczne i kreatywne rozwiązywanie nietypowych problemów prawnych. Połączenie doświadczenia oraz wiedzy z różnych dziedzin praktyki przekłada się na zadowolenie oraz satysfakcję naszych Klientów. Nasze doświadczenia obejmuje wsparcie prawne największych polskich przedsiębiorstw z różnych sektorów gospodarki, w tym największych spółek publicznych.

 • KANCELARIA OŻÓG TOMCZYKOWSKI

  Kancelaria Ożóg Tomczykowski od wielu lat świadczy usługi kompleksowego doradztwa prawno-podatkowego. Na co dzień pracujemy z właścicielami największych, znanych polskich firm, pomagając im w procesach sukcesji, planowaniu podatkowym, transakcjach M&A, reorganizacjach oraz w bieżącej działalności biznesu. Potrafimy z nimi rozmawiać, bo doskonale znamy specyfikę firm rodzinnych, co pozwala nam od kilku lat brać aktywny udział w pracach koncepcyjnych i okołolegislacyjnych dotyczących instytucji polskiej fundacji rodzinnej. Szczególnie bliski jest nam świat podatków. Zespół kilkudziesięciu ekspertów z kancelarii wspiera klientów w takich obszarach jak: CIT, VAT, podatek akcyzowy, ceny transferowe, PIT oraz postępowania podatkowe i sądowo-administracyjne. Docenia nas rynek i konkurencja – nasi prawnicy i doradcy podatkowi zajmują czołowe miejsca w krajowych i międzynarodowych rankingach branżowych, a z usług kancelarii korzystają przedsiębiorcy z całej Polski i klienci zagraniczni.

 • Deloitte Private

  Deloitte Private to grupa międzynarodowych ekspertów utworzona w ramach sieci Deloitte, która specjalizuje się w obsłudze firm rodzinnych i prywatnych każdej wielkości, w tym lokalnych przedsiębiorców, małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP), startupów, firm rodzinnych, dużych prywatnych firm, funduszy private equity, w tym spółek portfelowych, oraz osób fizycznych. Nasi specjaliści rozumieją wyjątkowe potrzeby i wyzwania stojące przed rodzinnymi i prywatnymi firmami i zapewniają im kompleksową, dopasowaną obsługę. Zapraszamy na stronę dedykowaną firmom rodzinnymi i prywatnym: deloitte.com/pl/rodzinne