II FORUM NA WZGÓRZACH - BIZNES RODZINNY

II FORUM NA WZGÓRZACH - BIZNES RODZINNY

2395 zł netto do 3 czerwca

Cel

W Wydarzeniu mogą brać udział wyłącznie przedstawiciele przedsiębiorstw rodzinnych. Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia Zgłoszenia.

Przeprowadzenie efektywnej sukcesji stanowi jedno z większych wyzwań stojących przed firmami rodzinnymi. Podstawowym problemem spotykającym nestorów jest właściwe zidentyfikowanie kompetencji potencjalnych następców oraz optymalne ustalenie zadań, które przypadać im będą do wykonywania. Proces ten przebiega niekiedy w sposób budzący kontrowersje, zaś w ramach rozmów przy rodzinnym stole potrafią ujawnić się kolidujące ze sobą ambicje. Nierzadko, im bliżej przekazania steru firmy, tym bardziej oczywistym staje się fakt, że serce naturalnych kontynuatorów bije daleko poza przestrzenią przedsiębiorstwa rozwijanego przez lata wysiłkiem założycieli. Czy warto wówczas pomyśleć o alternatywnym rozwiązaniu?

Możliwych sposobów przeprowadzenia sukcesji rodzinnego biznesu jest wiele, lecz wszystkie mają wspólny mianownik – ich wdrożenie wymaga starannego zaplanowania. Podczas II Forum na Wzgórzach zaproszeni goście i eksperci podzielą się z Państwem swoimi doświadczeniami oraz przedstawią wskazówki, które z ich perspektywy warto wziąć pod uwagę zbliżając się do progu następstwa w firmie rodzinnej.

Nasze Forum na Wzgórzach nie jest typową konferencją z zamkniętymi w ramy czasu i tematu prelekcjami. To spotkanie będące okazją do wymiany refleksji, żywej dyskusji oraz długich i owocnych rozmów o biznesie rodzinnym.

 

Dlatego, już po raz drugi, zapraszamy na Wzgórza!


Pierwsza edycja wydarzenia:Forum kierowane jest wyłącznie do właścicieli i sukcesorów w firmach rodzinnych.

Ze względu na charaker wydarznia, osoby reprezentujące firmy doradcze, kancelarie prawne, banki oraz fundusze inwestycyjne, a także instytucje sektora publicznego mogą uczestniczyć w Forum wyłącznie na zaproszenie Organizatora.

Cena forum zawiera udział w spotkaniu wieczornym (2 czerwca) oraz udział w forum (3 czerwca).


Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie przygotował dla uczestników specjalną ofertę na pobyt. Po przyjęciu i potwierdzeniu zgłoszenia udziału w forum otrzymają Państwo link do rezerwacji noclegu.


W trosce o Państwa zdrowie wprowadziliśmy podczas naszego wydarzenia niezbędne procedury zgodne z aktualnymi wytycznymi instytucji odpowiedzialnych za ochronę zdrowia. Wszystkie informacje dostępne na stronie Hotelu.

Program

Prelegenci

 • Irena Eris

  dr Irena Eris

  Dyrektor ds. Badań i Rozwoju Dr Irena Eris S.A.
 • Marcin Ochnik

  Marcin Ochnik

  Prezes Zarządu OCHNIK S.A.
 • Henryk Orfinger

  Henryk Orfinger

  Przewodniczący Rady Nadzorczej Dr Irena Eris S.A.
 • Krzysztof Pawiński

  Krzysztof Pawiński

  Prezes Zarządu Grupa Maspex
 • Zbigniew Inglot

  Dr Zbigniew Inglot

  Prezes Zarządu INGLOT Sp. z o.o.
 • Marek Piechocki

  Marek Piechocki

  Prezes Zarządu LPP SA
 • Grzegorz Putka

  Grzegorz Putka

  Prezes Zarządu Putka Sp. z o.o.
 • Paweł Orfinger

  Paweł Orfinger

  Prezes Zarządu Dr Irena Eris S.A.
 • Adam Mokrysz

  Adam Mokrysz

  Prezes Zarządu Mokate SA
 • Marek Bielenda

  Marek Bielenda

  Prezes Zarządu Bielenda Kosmetyki Naturalne
 • Agnieszka Ptaszek – Kwolek

  Agnieszka Ptaszek – Kwolek

  Współwłaściciel JMP Flowers
 • Jarosław Ptaszek

  Jarosław Ptaszek

  Właściciel JMP Flowers
 • Tadeusz Dulian

  Tadeusz Dulian

  Doradca firm rodzinnych, Family Business Advisor Deloitte Private
 • Radosław L. Kwaśnicki

  dr Radosław L. Kwaśnicki

  Senior Partner, Radca Prawny RKKW – KWAŚNICKI, WRÓBEL & Partnerzy Radcowie Prawni i Adwokaci
 • Anna Turska-Tomczykowska

  Anna Turska-Tomczykowska

  Partner Zarządzający Kancelaria Ożóg Tomczykowski
 • Grzegorz Nawacki

  Grzegorz Nawacki

  Redaktor naczelny „Pulsu Biznesu”, redaktor naczelny pb.pl
 • Karol Maciej Szymański

  Karol Maciej Szymański

  Partner Zarządzający RKKW – KWAŚNICKI, WRÓBEL & Partnerzy Radcowie Prawni i Adwokaci
 • Patricia Deyna

  Patricia Deyna

  Prezes Bonnier Business Polska
 • Paweł Tomczykowski

  Paweł Tomczykowski

  Partner Zarządzający, Prezes Zarządu Kancelaria Ożóg Tomczykowski
 • Leszek Muzyczyszyn

  Leszek Muzyczyszyn

  Senior Partner Innova Capital
 • Bartosz Urbaniak

  Bartosz Urbaniak

  Szef Bankowości Food & Agro BNP Paribas na Europę Środkowo-Wschodnią i Afrykę
 • Marcin Piechocki

  Marcin Piechocki

  Wiceprezes Zarządu LPP

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

Lata doświadczenia

Dział konferencji „Pulsu Biznesu” istnieje od 2004 r. Kilkanaście lat doświadczeń i silna marka „Pulsu Biznesu”, pod którą odbywają się wydarzenia, sprawiły, że jesteśmy dziś czołowym organizatorem konferencji biznesowych skierowanych do wyższej kadry zarządzającej..

Profesjonalizm w każdym calu

W ciągu roku kalendarzowego organizujemy ponad 50 konferencji, kongresów, warsztatów i debat, podczas których do dyskusji zapraszamy najlepszych mówców, wybitnych ekspertów i praktyków z poszczególnych branż..

Tysiące zadowolonych klientów

Naszą ambicją jest kreowanie przedsięwzięć związanych z istotnymi, bieżącymi wydarzeniami w gospodarce, przewidywanie trendów oraz umożliwianie wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Od 2004 roku zaufało nam już blisko 20 tys. uczestników..

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Miejsce

Sprzedaż, współpraca

Opiekun merytoryczny

Renata Grzeszczak
Renata Grzeszczak

Project Manager - Team Leader

Współpraca

Katarzyna Dziedzic
Katarzyna Dziedzic

Marketing Manager

Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie


Wysoka Wieś 22, Ostróda

2395 zł netto do 3 czerwca

Zarejestruj się

Partner

Partner Merytoryczny

 • Bank BNP Paribas

  BNP Paribas Bank Polska S.A notowany od 2011 r. na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych jest częścią grupy bankowej BNP Paribas obecnej w 68 krajach. W Polsce jako bank uniwersalny o globalnym zasięgu kieruje usługi do Klientów detalicznych, Wealth Management, a także firm w segmentach mikro, MŚP i bankowości korporacyjnej. BNP Paribas jako Bank Zielonych Zmian wspiera Klientów w przechodzeniu na gospodarkę niskoemisyjną, ogranicza negatywny wpływ działalności operacyjnej na środowisko naturalne oraz inspiruje Klientów do podejmowania trafnych decyzji finansowych. Dzięki finansowaniu banku, blisko 32 tysięce gospodarstw domowych korzysta z paneli fotowoltaicznych. Bank konsekwentnie realizuje również strategię finansowania przedsiębiorstw w Polsce, a także wspierania inwestycji strategicznych z punktu widzenia państwa oraz wywierających pozytywne wpływy: społeczne, ekonomiczne i środowiskowe.

 • Innova Capital

  Innova Capital to niezależna firma private equity działająca w Europie Środkowo-Wschodniej od 1994 roku. Grupa inwestuje w większościowe pakiety akcji lub udziałów w średniej wielkości przedsiębiorstwach działających w regionie. Do tej pory Innova Capital zainwestowała prawie 1 miliard euro w prawie 60 spółek zlokalizowanych w 10 krajach Europy Centralnej. Innova została również wybrana Firmą Zarządzającą Roku 2020 przez Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych (PSIK). www.innovacap.com

 • KANCELARIA OŻÓG TOMCZYKOWSKI

  Kancelaria Ożóg Tomczykowski od wielu lat świadczy usługi kompleksowego doradztwa prawno-podatkowego. Na co dzień pracujemy z właścicielami największych, znanych polskich firm, pomagając im w procesach sukcesji, planowaniu podatkowym, transakcjach M&A, reorganizacjach oraz w bieżącej działalności biznesu. Potrafimy z nimi rozmawiać, bo doskonale znamy specyfikę firm rodzinnych, co pozwala nam od kilku lat brać aktywny udział w pracach koncepcyjnych i okołolegislacyjnych dotyczących instytucji polskiej fundacji rodzinnej. Szczególnie bliski jest nam świat podatków. Zespół kilkudziesięciu ekspertów z kancelarii wspiera klientów w takich obszarach jak: CIT, VAT, podatek akcyzowy, ceny transferowe, PIT oraz postępowania podatkowe i sądowo-administracyjne. Docenia nas rynek i konkurencja – nasi prawnicy i doradcy podatkowi zajmują czołowe miejsca w krajowych i międzynarodowych rankingach branżowych, a z usług kancelarii korzystają przedsiębiorcy z całej Polski i klienci zagraniczni.

 • Deloitte Private

  Deloitte Private to grupa międzynarodowych ekspertów utworzona w ramach sieci Deloitte, która specjalizuje się w obsłudze firm rodzinnych i prywatnych każdej wielkości, w tym lokalnych przedsiębiorców, małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP), startupów, firm rodzinnych, dużych prywatnych firm, funduszy private equity, w tym spółek portfelowych, oraz osób fizycznych. Nasi specjaliści rozumieją wyjątkowe potrzeby i wyzwania stojące przed rodzinnymi i prywatnymi firmami i zapewniają im kompleksową, dopasowaną obsługę. Zapraszamy na stronę dedykowaną firmom rodzinnymi i prywatnym: deloitte.com/pl/rodzinne