Warszawa
Forum
26 ‑ 27 września 2017
26 ‑ 27 września 2017
Centrum Konferencyjne NIMBUS, Al. Jerozolimskie 98
II POLSKIE FORUM OUTSOURCINGU
None
Ogólnopolskie spotkanie ekspertów Outsourcingu i Shared Services

Cel

Szanowni Państwo,

mam ogromną przyjemność zaprosić na II Polskie Forum Outsourcingu, które odbędzie się 26-27 września w Warszawie. Rynek outsourcingu jest jednym z najprężniej rozwijających się sektorów zarówno w Polsce, jak i na całym świecie, dlatego dokładamy wszelkich starań, by podczas tego wydarzenia przedstawić Państwu nowe, światowe trendy z branży i odpowiedzieć na najistotniejsze pytania trapiące cały outsourcingowy rynek. Forum jest przede wszystkim wyjątkową okazją do dyskusji w gronie praktyków i ekspertów, gdzie wspólnie mamy sposobność do zastanowienia się nad możliwościami rozwoju i kierunkiem zmian.

Wiemy, jak ważnym dla biznesu jest ciągły rozwój, a energicznie zmieniający się rynek outsourcingu jest tego doskonałym przykładem. Efektywne zarządzanie procesem outsourcingowym, zarówno od strony dostawcy, jak i odbiorcy, jest ogromnym wyzwaniem dla liderów, a dążenie do bezkonkurencyjności na rynku i ciągłe dostosowywanie się do potrzeb klientów może być dodatkowym obciążeniem dla każdego biznesu.

Dlatego też, po raz kolejny spotkamy się z czołowymi polskimi ekspertami z rynku outsourcingowego. Również w tym roku, formuła naszego Forum oparta będzie na merytorycznym dialogu pomiędzy najlepszymi dostawcami usług outsourcingowymi oraz ich odbiorcami. Razem z nimi, pokażemy obie strony współpracy outsourcingowej, tak aby wspólnie wypracować idealny model budowania takich relacji.

Podczas Forum, poruszymy najważniejsze kwestie trapiące rynek usług outsourcingowych oraz przedstawimy Państwu najlepsze i najefektywniejsze wdrożenia z naszego rodzimego rynku. Całe spotkanie opierać się będzie na eksperckiej wiedzy naszych praktyków oraz na realnych case studies, tak abyście mogli Państwo wynieść z niego jak najwięcej.

Zapraszam serdecznie do udziału!


Magdalena Marczak
Project Manager

UWAGA! Podczas Forum - oczywiście oprócz prelegentów - do Państwa dyspozycji będą znakomici eksperci, którzy postarają się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Państwa, indywidualne pytania. Eksperci Ci reprezentować będą zarówno firmy doradcze, jak i kancelarię prawną, tak aby umożliwić szeroki wachlarz wymiany doświadczeń. Dostępni będą przez całe wydarzenie, namawiamy Państwa gorąco do skorzystania z ich obecności, między innymi podczas przerw networkingowych.

Wśród ekspertów:

Mariusz Szałaj, Co-founder, 4Synchronicity Customized Outsourcing Solutions
Aurelia Cieślińska, Managing Counsel Poland, Capgemini Poland
Edward Gołda, Head of Service Integration Capability, Capgemini Poland
Maciej Zackiewicz, Partner, Maruta Wachta sp.j.

Podczas Forum m.in.:

Zarządzanie kontraktami outsourcingowymi – 3 poziomy

Zarządzanie optymalizacją w projektach outsourcingowych

Efektywne przeprowadzenie procesu przetargu

Zarządzanie bezpieczeństwem w modelu outsourcingowym

Budowanie optymalnego modelu dla rozwiązań hybrydowych w outsourcingu

2 praktyczne CASE STUDIES:

  1. Studium przypadku usług IT
  2. Studium przypadku usług FINANSOWO-KSIĘGOWYCH

WARSZTAT - CUW czy outsourcing - budowa optymalnego planu transformacji biznesowej

Forum dedykowane jest:

Członkom Zarządów

Dyrektorom Zarządzającym

Dyrektorom i Kierownikom Działów Zakupów

Dyrektorom i Kierownikom Finansowym oraz Głównym Księgowym

Dyrektorom Strategicznym

Dyrektorom ds. Rozwoju Biznesu

Dyrektorom poszczególnych obszarów biznesowych w firmach, jak IT, HR, logistyka, zakupy i zaopatrzenie, marketing, prawo

Do udziału zapraszamy również przedstawicieli administracji publicznej, specjalnych stref ekonomicznych, jednostek badawczo-rozwojowych, deweloperów, głównych inwestorów na polskim rynku. Konferencja skierowana do top managementu.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Centrum Konferencyjne NIMBUS, Al. Jerozolimskie 98


Warszawa

Patron Merytoryczny