III Banking Profitability Forum

III Banking Profitability Forum

Cel

Szanowni Państwo,

w imieniu dziennika gospodarczego Pulsu Biznesu i portalu finansowego Bankier.pl z grupy Bonnier Business Polska, pragnę Państwa zaprosić do udziału w III Banking Profitability Forum, które odbędzie się 20 kwietnia 2017 r. w Warszawie. Jak co roku partnerem merytorycznym forum jest Obserwatorium.biz.

Podczas wydarzeń poruszamy problemy, które stanowią czy stanowić będą nie lada wyzwania dla sektora finansowego. W ubiegłym roku mówiliśmy o wpływie nowych regulacji i podatków na banki, ich dochodowość, zwrot dla właścicieli, w tym idziemy o krok dalej. Chcemy zastanowić się jaki będzie bank przyszłości, w jakim kształcie sektor finansowy przetrwa nadciągające zmiany. Czy zmiany te nastąpią ewolucyjnie czy rewolucyjnie i jakie szanse na przetrwanie mają ci, którzy się im nie poddadzą.

Stawiamy dość śmiałą tezę - mamy do czynienia ze schyłkiem tradycyjnego modelu bankowości. Dlatego podczas forum wraz z ekspertami przeanalizujemy, jakie strategie mogą przyjąć banki. Pokażemy alianse z instytucjami niebankowymi – np. firmami telekomunikacyjnymi i sprawdzimy, jakie korzyści z nich wynikają. Porozmawiamy o tym, czy instytucje finansowe powinny same być fintechami, czy z fintechami współpracować, inwestować w nie czy je przejmować. Nie pominiemy kwestii bezpieczeństwa instytucji i jej klientów we wszystkich tych aspektach. Zastanowimy się także, jakie w tej sytuacji można znaleźć rozwiązania na utrzymanie rentowności i czy jedyną drogą jest wykorzystanie do obsługi klientów sztucznej inteligencji zamiast pracowników.

Jak co roku chcielibyśmy aby Banking Profitability Forum było miejscem spotkań praktyków z branży. Szczególnie zapraszamy osoby odpowiedzialne w bankach za:
• strategie,
• bezpieczeństwo,
• innowacyjność,
• dochodowość,
• rozwój technologiczny w tym rozwiązań IT,
• rozwój produktów,
• działy prawne.
Ponieważ w tym roku chcemy również porozmawiać o tym jakich produktów, usług i rozwiązań potrzebują banki, jak z nimi współpracować, jakie warunki musi spełnić fintech aby pozyskać bank w roli inwestora, dlatego zachęcamy do przyjścia również przedstawicieli fintechów, dostawców usług i rozwiązań informatycznych dla banków.

Udział w forum jest bezpłatny.

Zapraszam do uczestnictwa

Beata Tomaszkiewicz,
project manager, dziennikarzZ uwagi na duże zainteresowanie wydarzeniem i liczbę zgłoszonych uczestników - rejestracja została zamknięta.

W razie pytań prosimy o kontakt z Joanna Czyczuk - j.czyczuk@pb.pl, 22 333 98 25


O Partnerach

Accenture
jest globalną firmą świadczącą usługi z zakresu doradztwa, nowoczesnych technologii i outsourcingu. Ponad 350 tys. pracowników Accenture świadczy usługi swoim klientom z ponad 120 krajów świata. Łącząc niezrównane doświadczenie, doskonałą znajomość wszystkich branż i funkcji biznesowych oraz rozległą wiedzę z badań nad najlepszymi firmami na całym świecie, Accenture współpracuje ze swoimi klientami, aby pomóc im stać się wysokoefektywnym przedsiębiorstwem lub organizacją rządową.

BMS od ponad 19 lat tworzy zaawansowane technologicznie oprogramowanie dla firm i instytucji z kluczowych sektorów gospodarki. Specjalizuje się w sektorze finansowym, z sukcesem prowadzi projekty dla instytucji z innych branż z zakresu zarządzania dokumentami, automatyzacji procesów biznesowych oraz tworzy systemy od podstaw w odpowiedzi na specyficzne wymagania Klientów. Szczegółowe informacje dostępne są na www.bms.com.pl.

Wolf Theiss jest wiodącą kancelarią prawniczą w Europie Środkowej, Wschodniej oraz Południowo–Wschodniej (region CEE/SEE) ukierunkowaną na świadczenie usług z zakresu międzynarodowego prawa handlowego. Opierając się na doświadczeniu i umiejętnościach 340 prawników obecnych w naszych 13 biurach w Albanii, Austrii, Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Republice Czeskiej, na Węgrzech, w Polsce, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii oraz na Ukrainie, Wolf Theiss reprezentuje międzynarodowe oraz krajowe przedsiębiorstwa, instytucje państwowe, jak również banki i towarzystwa ubezpieczeniowe. Łącząc prawo z biznesem, Wolf Theiss tworzy zaawansowane i konstruktywne rozwiązania w oparciu o prawne, podatkowe oraz biznesowe know-how.

KIR to kluczowy podmiot infrastruktury polskiego systemu płatniczego, który świadczy kompleksowe i niezawodne usługi rozliczeniowe oraz dostarcza najwyższej jakości rozwiązania spełniające potrzeby i oczekiwania sektora bankowego. Od 25 lat wspiera rozwój bezgotówkowych i elektronicznych procesów w gospodarce.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Hotel Polonia Palace, Al. Jerozolimskie 45


Warszawa

Współorganizator

Partner

Partner Merytoryczny