Wysoka Wieś 22, Ostróda
1 ‑ 2 czerwca 2023
1 ‑ 2 czerwca 2023
III FORUM NA WZGÓRZACH - BIZNES RODZINNY
III Forum na wzgórzach - biznes rodzinny

1995 zł netto do 31 marca

2495 zł netto do 2 czerwca

Cel

Szczegółowy program wraz z nazwiskami prelegentów podamy wkrótce!

W wydarzeniu mogą brać udział wyłącznie przedstawiciele przedsiębiorstw rodzinnych. Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia Zgłoszenia.


Zapraszamy do obejrzenia wideorelacji z II edycji Forum na Wzgórzach
Przeprowadzenie efektywnej sukcesji stanowi jedno z większych wyzwań stojących przed firmami rodzinnymi. Podstawowym problemem spotykającym nestorów jest właściwe zidentyfikowanie kompetencji potencjalnych następców oraz optymalne ustalenie zadań, które przypadać im będą do wykonywania. Proces ten przebiega niekiedy w sposób budzący kontrowersje, zaś w ramach rozmów przy rodzinnym stole potrafią ujawnić się kolidujące ze sobą ambicje. Nierzadko, im bliżej przekazania steru firmy, tym bardziej oczywistym staje się fakt, że serce naturalnych kontynuatorów bije daleko poza przestrzenią przedsiębiorstwa rozwijanego przez lata wysiłkiem założycieli. Czy warto wówczas pomyśleć o alternatywnym rozwiązaniu?

Możliwych sposobów przeprowadzenia sukcesji rodzinnego biznesu jest wiele, lecz wszystkie mają wspólny mianownik – ich wdrożenie wymaga starannego zaplanowania. Podczas III Forum na Wzgórzach zaproszeni goście i eksperci podzielą się z Państwem swoimi doświadczeniami oraz przedstawią wskazówki, które z ich perspektywy warto wziąć pod uwagę zbliżając się do progu następstwa w firmie rodzinnej.

Nasze Forum na Wzgórzach nie jest typową konferencją z zamkniętymi w ramy czasu i tematu prelekcjami. To spotkanie będące okazją do wymiany refleksji, żywej dyskusji oraz długich i owocnych rozmów o biznesie rodzinnym.

 

Dlatego, już po raz trzeci, zapraszamy na Wzgórza!


Zobacz wideorelację ze spotkania w 2022 r.


Forum kierowane jest wyłącznie do właścicieli i sukcesorów w firmach rodzinnych.

Ze względu na charakter wydarzenia, osoby reprezentujące firmy doradcze, kancelarie prawne, banki, dealerów samochodowych, dostawców IT, fundusze inwestycyjne, a także instytucje sektora publicznego mogą uczestniczyć w Forum wyłącznie na zaproszenie Organizatora.

Cena forum zawiera udział w spotkaniu wieczornym (1 czerwca) oraz udział w forum (2 czerwca).


Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie przygotował dla uczestników specjalną ofertę na pobyt. Po przyjęciu i potwierdzeniu zgłoszenia udziału w forum otrzymają Państwo link do rezerwacji noclegu.

Program

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM WKRÓTCE

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

Lata doświadczenia

Dział konferencji „Pulsu Biznesu” istnieje od 2004 r. Kilkanaście lat doświadczeń i silna marka „Pulsu Biznesu”, pod którą odbywają się wydarzenia, sprawiły, że jesteśmy dziś czołowym organizatorem konferencji biznesowych skierowanych do wyższej kadry zarządzającej..

Profesjonalizm w każdym calu

W ciągu roku kalendarzowego organizujemy ponad 50 konferencji, kongresów, warsztatów i debat, podczas których do dyskusji zapraszamy najlepszych mówców, wybitnych ekspertów i praktyków z poszczególnych branż..

Tysiące zadowolonych klientów

Naszą ambicją jest kreowanie przedsięwzięć związanych z istotnymi, bieżącymi wydarzeniami w gospodarce, przewidywanie trendów oraz umożliwianie wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Od 2004 roku zaufało nam już blisko 20 tys. uczestników..

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Miejsce

Sprzedaż, współpraca

Opiekun merytoryczny

Renata Grzeszczak
Renata Grzeszczak

Project Manager - Team Leader

Współpraca

Katarzyna Dziedzic
Katarzyna Dziedzic

Marketing Manager

Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie


Wysoka Wieś 22, Ostróda

1995 zł netto do 31 marca

Zarejestruj się