Wysoka Wieś 22, Ostróda
Forum
1 ‑ 2 czerwca 2023
1 ‑ 2 czerwca 2023
Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie
III FORUM NA WZGÓRZACH - BIZNES RODZINNY
III Forum na wzgórzach - biznes rodzinny
Integralność, współpraca oraz kontrola

1995 zł netto do 31 marca

2495 zł netto do 2 czerwca

Cel

W Wydarzeniu mogą brać udział wyłącznie przedstawiciele przedsiębiorstw rodzinnych. Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia Zgłoszenia.


Mamy przyjemność zaprosić Państwa na trzecią już edycję wyjątkowego wydarzenia znanego powszechnie pod nazwą Forum Na Wzgórzach. Ten odbywający się raz w roku zjazd przedstawicieli przedsiębiorstw rodzinnych wpisał się na stałe w wiosenny kalendarz i gromadzi coraz więcej uczestników, którzy w dającej kameralny klimat przestrzeni hotelu Wzgórza Dylewskie dr Ireny Eris dyskutują o największych wyzwaniach stojących przed prywatnym biznesem.

Przedstawiane historie największych i najlepiej rozpoznawalnych polskich firm stanowią niespotykaną porcję doświadczeń oraz inspiracji. Podczas naszego spotkania o swoich przygodach i spostrzeżeniach opowiadają bezpośrednio sami twórcy biznesów rodzinnych, dzieląc się z Państwem wskazówkami oraz przestrzegając przed drogami prowadzącymi na manowce.

Forum na Wzgórzach to również panele przygotowane przez ekspertów – praktyków doświadczonych w bieżącym doradztwie przedsiębiorcom oraz spółkom rodzinnym, a także założycielom międzypokoleniowych firm. W ramach swoich wystąpień przybliżą oni główne problemy związane z przygotowaniem oraz przeprowadzeniem sukcesji w Polsce, a także omówią rozwiązania wspierające bezpieczeństwo oraz efektywność takich procesów. Niezależnie od oficjalnych wystąpień, wspomniani specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji podczas całego wydarzenia, dzięki czemu będą oni mogli odpowiedzieć na ewentualne pytania (w tym te nieoczywiste) stawiane podczas rozmów kuluarowych.

Do udziału w Forum na Wzgórzach zaproszeni zostali także przedstawiciele instytucji finansowych, a nawet Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A., aby nasze wydarzenie miało charakter maksymalnie kompleksowy oraz przynosiło Państwu szeroki obraz tego, jak może wyglądać udana sukcesja w rodzinnym biznesie.

Do zobaczenia w czerwcu na Wzgórzach Dylewskich!Forum kierowane jest wyłącznie do właścicieli i sukcesorów w firmach rodzinnych.

Ze względu na charakter wydarzenia, osoby reprezentujące firmy doradcze, kancelarie prawne, banki, dealerów samochodowych, dostawców IT, fundusze inwestycyjne, a także instytucje sektora publicznego mogą uczestniczyć w Forum wyłącznie na zaproszenie Organizatora.

Cena forum zawiera udział w spotkaniu wieczornym (1 czerwca) oraz udział w forum (2 czerwca).


Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie przygotował dla uczestników specjalną ofertę na pobyt. Po przyjęciu i potwierdzeniu zgłoszenia udziału w forum otrzymają Państwo link do rezerwacji noclegu

Program

Prelegenci

 • Małgorzata Adamkiewicz

  dr n. med. Małgorzata Adamkiewicz

  Przewodnicząca Rady Nadzorczej i Współwłaścicielka Adamed Pharma S.A.
 • Irena Eris

  dr Irena Eris

  Dyrektor ds. Badań i Innowacji Dr Irena Eris S.A.
 • Adam Rozwadowski

  Adam Rozwadowski

  Prezes Zarządu Enel-Med
 • Artur Kazienko

  Artur Kazienko

  Prezes zarządu Kazar Group
 • Henryk Orfinger

  Henryk Orfinger

  Przewodniczący Rady Nadzorczej Dr Irena Eris S.A.
 • Zbigniew Grycan

  Zbigniew Grycan

  Prezes zarządu GRYCAN
 • Elżbieta Grycan

  Elżbieta Grycan

  Wiceprezes zarządu GRYCAN
 • Adam Sowa

  Adam Sowa

  Prezes zarządu Cukiernia Sowa
 • Wojciech Kruk

  Wojciech Kruk

  Przedsiębiorca, były właściciel marki W.Kruk, inwestor w firmie Ania Kruk
 • Marek Dietl

  Marek Dietl

  Prezes Zarządu Giełda Papierów Wartościowych
 • Wojciech Wróbel

  Wojciech Wróbel

  Właściciel Mercedes Wróbel
 • Tadeusz Dulian

  Tadeusz Dulian

  Doradca firm rodzinnych, Family Business Advisor
 • Radosław L. Kwaśnicki

  dr Radosław L. Kwaśnicki

  Senior Partner RKKW – KWAŚNICKI, WRÓBEL & Partnerzy Radcowie Prawni i Adwokaci
 • Grzegorz Nawacki

  Grzegorz Nawacki

  Redaktor naczelny Pulsu Biznesu
 • Patricia Deyna

  Patricia Deyna

  Prezes Bonnier Business Polska
 • Paweł Orłowski

  Paweł Orłowski

  Notariusz, Prezes Ultima Ratio, Elektroniczny Sąd Polubowny
 • Karol Maciej Szymański

  Karol Maciej Szymański

  Partner Zarządzający RKKW – KWAŚNICKI, WRÓBEL & Partnerzy Radcowie Prawni i Adwokaci
 • Paweł Tomczykowski

  Paweł Tomczykowski

  Partner Zarządzający, Prezes Zarządu Kancelaria Ożóg Tomczykowski
 • Anna Turska-Tomczykowska

  Anna Turska-Tomczykowska

  Partner Zarządzający Kancelaria Ożóg Tomczykowski
 • Ewelina Grzelak

  Ewelina Grzelak

  Doradca Firm Rodzinnych PwC Polska
 • Henryk Owsiejew

  Henryk Owsiejew

  Właściciel Malow

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

Lata doświadczenia

Dział konferencji „Pulsu Biznesu” istnieje od 2004 r. Kilkanaście lat doświadczeń i silna marka „Pulsu Biznesu”, pod którą odbywają się wydarzenia, sprawiły, że jesteśmy dziś czołowym organizatorem konferencji biznesowych skierowanych do wyższej kadry zarządzającej..

Profesjonalizm w każdym calu

W ciągu roku kalendarzowego organizujemy ponad 50 konferencji, kongresów, warsztatów i debat, podczas których do dyskusji zapraszamy najlepszych mówców, wybitnych ekspertów i praktyków z poszczególnych branż..

Tysiące zadowolonych klientów

Naszą ambicją jest kreowanie przedsięwzięć związanych z istotnymi, bieżącymi wydarzeniami w gospodarce, przewidywanie trendów oraz umożliwianie wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Od 2004 roku zaufało nam już blisko 20 tys. uczestników..

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Miejsce

Sprzedaż, współpraca

Opiekun merytoryczny

Renata Grzeszczak
Renata Grzeszczak

Project Manager - Team Leader

Współpraca

Katarzyna Dziedzic
Katarzyna Dziedzic

Marketing Manager

Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie


Wysoka Wieś 22, Ostróda

1995 zł netto do 31 marca

Zarejestruj się

Partner

Partner Merytoryczny

 • Bank BNP Paribas

  BNP Paribas Bank Polska S.A. to instytucja finansowa, która obsługując swoich Klientów czerpie z ponad 200 lat doświadczeń. Jest częścią, obecnej w 65 krajach, grupy bankowej BNP Paribas. BNP Paribas Bank Polska S.A. to bank uniwersalny o globalnym zasięgu, który kieruje usługi do Klientów detalicznych, Wealth Management, a także firm w segmentach mikro, MŚP i bankowości korporacyjnej. Od 2011 r. jest notowany na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Jako Bank Zielonych Zmian wspiera Klientów w przechodzeniu na gospodarkę niskoemisyjną, ogranicza negatywny wpływ działalności operacyjnej na środowisko naturalne oraz inspiruje Klientów do podejmowania trafnych decyzji finansowych. Bank konsekwentnie realizuje również strategię finansowania przedsiębiorstw w Polsce, a także wspierania inwestycji strategicznych z punktu widzenia państwa oraz wywierających pozytywne wpływy: społeczne, ekonomiczne i środowiskowe.

 • Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie

  Grupa Kapitałowa GPW prowadzi platformy obrotu akcjami, obligacjami skarbowymi i korporacyjnymi, instrumentami pochodnymi, energią elektryczną i gazem ziemnym oraz dostarcza indeksy i wskaźniki referencyjne. Prowadzone przez GK GPW rynki są największymi w Europie Środkowej i Wschodniej. Więcej informacji na www.gpw.pl

 • PwC

  W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i odpowiadanie na kluczowe wyzwania współczesnego świata. Jesteśmy siecią firm działającą w 155 państwach. Zatrudniamy ponad 327 tysięcy osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu. W Polsce PwC posiada biura w 7 miastach oraz Financial Crime Unit w Gdańsku i Warszawie, dwa Centra Usług Wspólnych w Katowicach i Opolu oraz oddział PwC IT Services w Lublinie. Polskie spółki PwC zatrudniają ponad 6000 osób, w tym niemal 2000 w zespołach technologicznych.

 • RKKW - KWAŚNICKI, WRÓBEL & Partnerzy Radcowie Prawni i Adwokaci

  Kancelaria RKKW- KWAŚNICKI, WRÓBEL & Partnerzy dysponuje ponad 60-osobowym zespołem prawników, w tym ze stopniami naukowymi i niemal w połowie z uprawnieniami radców prawnych lub adwokatów. Na co dzień biorą udział w najbardziej wymagających i złożonych projektach, głównie z zakresu prawa spółek handlowych, prowadzenia postępowań sądowych oraz arbitrażowych, jak również transakcji fuzji i przejęć (M&A). Świadczone przez nich doradztwo wychodzi poza utarte schematy, co umożliwia skuteczne i kreatywne rozwiązywanie często bardzo nietypowych problemów prawnych. Prawnicy Kancelarii RKKW brali udział w przygotowaniu największej od 20 lat Reformy Kodeksu spółek handlowych, jak również w innych pracach legislacyjnych m.in. dotyczących zmian wprowadzonych do Kodeksu spółek handlowych w ramach Tarczy Antykryzysowej związanej z COVID-19. Połączenie doświadczenia oraz wiedzy z różnych dziedzin praktyki przekłada się na zadowolenie, oraz satysfakcję ich Klientów wśród których znajdują się największe polskie przedsiębiorstwa różnych sektorów gospodarki.

 • KANCELARIA OŻÓG TOMCZYKOWSKI

  Kancelaria Ożóg Tomczykowski od wielu lat świadczy usługi kompleksowego doradztwa prawno-podatkowego. Na co dzień pracujemy z właścicielami największych, znanych polskich firm, pomagając im w procesach sukcesji, planowaniu podatkowym, transakcjach M&A, reorganizacjach oraz w bieżącej działalności biznesu. Potrafimy z nimi rozmawiać, bo doskonale znamy specyfikę firm rodzinnych, co pozwala nam od kilku lat brać aktywny udział w pracach koncepcyjnych i okołolegislacyjnych dotyczących instytucji polskiej fundacji rodzinnej. Szczególnie bliski jest nam świat podatków. Zespół kilkudziesięciu ekspertów z kancelarii wspiera klientów w takich obszarach jak: CIT, VAT, podatek akcyzowy, ceny transferowe, PIT oraz postępowania podatkowe i sądowo-administracyjne. Docenia nas rynek i konkurencja – nasi prawnicy i doradcy podatkowi zajmują czołowe miejsca w krajowych i międzynarodowych rankingach branżowych, a z usług kancelarii korzystają przedsiębiorcy z całej Polski i klienci zagraniczni.