III Project Management Forum

III Project Management Forum

III Project Management Forum
 / 24 kwietnia 2018 / Warszawa

Cel

Drogi Uczestniku,

przed nami kolejna odsłona Project Management Forum! Już po raz 3. spotkamy się w gronie najlepszych ekspertów z zakresu Project Management’u i również tym razem, poruszymy najważniejsze dla Ciebie tematy oraz pokażemy najbardziej efektywne rozwiązania z tego zakresu.

Podczas tegorocznego Forum, skupimy się przede wszystkim na zarządzaniu grupami projektowymi. Porozmawiamy o tym, jak tworzyć kreatywne, efektywne, zaangażowane, a nawet samoorganizujące się zespoły, ale też jak stworzyć optymalne warunki w organizacji do ich odpowiedniego rozwoju.

Pomówimy o przywództwie, o kulturze organizacyjnej sprzyjającej rozwojowi oraz o coraz bardziej popularnych zwinnych transformacjach w organizacji.

A na koniec, damy Ci możliwość udziału w grze, w której w fabularnej formie doświadczysz niedyrektywnego zarządzania zespołem oraz będziesz miał okazję na serio pobawić się LEGO uczestnicząc w warsztacie Leading for Creativity - Lego Serious Play.

Wydarzenie skierowane do wszystkich osób, które zarządzają grupami projektowymi i samymi projektami, są ciekawe nowych pomysłów i chcą poszukiwać nowych, skuteczniejszych rozwiązań.

Spotkajmy się podczas Project Management Forum już 24 kwietnia w Warszawie.

Do zobaczenia!

Magdalena Sokulska
Project Manager


Jeżeli jesteś:

  • Dyrektorem/Managerem IT
  • Szefem Biura Zarządzania Projektami
  • Osobą zarządzającą projektami, Project Managerem
  • Osobą odpowiedzialną za badania, planowanie, rozwój
  • lub po prostu interesujesz się tematyką project management

nie może Cię zabraknąć podczas III Project Management Forum!


Co gwarantujemy?

  • Atmosferę sprzyjającą pogłębianiu wiedzy
  • Sesje warsztatowe, case studies - wszystko po to, by było ciekawie, efektywnie, kreatywnie!
  • Znakomitych ekspertów, którzy podzielą się swoją wiedzą - Ty też jesteś dla nas ekspertem, który aktywnie uczestnicząc w wydarzeniu, dzieli się swoją wiedzą
  • Przerwy networkingowe - my gwarantujemy czas, miejsce i znakomitą kawę - Ty zbuduj sieć kontaktów, które pomogą Ci we własnym rozwoju!
  • Certyfikat uczestnictwa - potwierdzimy Twoje zaangażowanie i zdobyte umiejętności!


Patron Merytoryczny

www.scrumdo.pl to blog ekspercki balansujący na styku lekkich metodyk tworzenia oprogramowania ze szczególnym zwróceniem uwagi na Scrum i Lean oraz technik wspierających szeroko pojęte zapewnianie jakości w projektach IT (od znajdowania błędów w poszczególnych etapach procesu produkcji oprogramowania, poprzez definiowanie procesów, stabilizację i ich odchudzanie przy udziale technik Lean). Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, wiele praktycznych wskazówek do wykorzystania w codziennej pracy na wyciągnięcie ręki. Czytelnicy znajdą dostepne ścieżki certyfikacjyjne w ramach ścieżki agile dostępne dla wszystkich gałęzi przemysłu IT jak również najciekawsze konferencje o tematyce Agile&Lean gdzie prezentuje najciekawsze propozycje z rynku polskiego oraz europejskiego. Aktywnymi czytelnikami są członkowie zespołów agilowych jak również managerowie IT. Misją autora jest dzielenie się z polskim środowiskiem IT zdobytą wiedzą i doświadczeniem, prezentacją sprawdzonych rozwiązań tak, aby nie trzeba było na nowo odkrywać koła….

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Opiekun merytoryczny

Magdalena Sokulska
Magdalena Sokulska

Project Manager

Miejsce

Novotel Warszawa Centrum (ul. Marszałkowska 94, Warszawa)


Warszawa

Patron

Patron Merytoryczny

Patron Medialny