INNOWACYJNOŚĆ I NOWOCZESNE TECHNOLOGIE W BIZNESIE - KROSNO

INNOWACYJNOŚĆ I NOWOCZESNE TECHNOLOGIE W BIZNESIE - KROSNO

Cel

W dzisiejszych czasach innowacyjność to coś więcej niż nowoczesny produkt. To nowe spojrzenie na sposób zarządzania firmą i kreowanie jej strategii. To otwartość na pomysły, przekraczanie granic, łamanie stereotypów, wizjonerskie podejście do misji i celów firmy.

Ta otwartość, wsparta dotacjami z unijnych funduszy, powoduje, że coraz większa liczba polskich firm z sektora MŚP jest w stanie konkurować, nawet z dużymi graczami i za pomocą nowatorskich rozwiązań wychodzić poza polski rynek.

Co zatem sprawia, że jedne firmy zaskakują pomysłami i innowacyjnymi rozwiązaniami na skalę światową, a inne tkwią w miejscu? Jak pobudzić firmę do innowacyjności? Jak stworzyć warunki do promowania pomysłowości i kreatywności pracowników? A jak nowoczesne technologie wspierają biznes oraz zmieniają możliwości i perspektywy jego rozwoju? I gdzie szukać funduszy koniecznych do zrealizowania marzeń ?

W odpowiedzi na te i inne ważne dla przedsiębiorców pytania dziennik „Puls Biznesu” wspólnie z Kredyt Bankiem i Polska Telefonia Cyfrowa zapraszają na seminarium pt. „Innowacyjność i nowoczesne technologie w biznesie”, w ramach cyklu „Akademia Przedsiębiorcy”.

W trakcie tego spotkania będą mieli Państwo doskonałą okazję, aby:

podyskutować o rozwiązaniach, które pozwolą zmienić firmę w innowacyjne przedsiębiorstwo

zmienić podejście do prowadzenia biznesu

dowiedzieć się o nowościach w zakresie form dotacji i jakie środki unijne są dostępne w Państwa regionie dla przedsiębiorców

na bazie konkretnych przykładów poznać wpływ środków unijnych na rozwój firm.

Interaktywna formuła seminarium, wsparta przykładami z życia, dostarczy Państwu dawkę wiedzy i rozwiązań, które będziecie Państwo mogli wykorzystać w codziennej pracy. Obok prelekcji przewidujemy również dyskusję panelową z udziałem ekspertów. W każdym momencie, także podczas przerw i lunchu, będzie możliwość zadawania nurtujących pytań.

Zaproszenie do udziału w seminarium kierujemy do kadry zarządzającej firmami z sektora MŚP, a w szczególności do:

• Właścicieli

• Prezesów i Członków Zarządów

• Dyrektorów Zarządzających

• Dyrektorów ds. Rozwoju

• Dyrektorów i Kierowników Finansowych

• Głównych Księgowych i KsięgowychAKADEMIA PRZEDSIĘBIORCY

pierwszy ogólnopolski program dla przedsiębiorców, poświęcony tematyce:

  • praktycznych metod budowania wartości firmy
  • skutecznego zarządzania ryzykiem
  • tworzenia strategii firmy
  • zarządzania personelem i podnoszenia konkurencyjności przedsiębiorstwa

Program tworzą organizowane cyklicznie, w wielu miastach na terenie Polski, seminaria, które są okazją do zdobycia nowej wiedzy, osobistego zadawania pytań ekspertom oraz dają możliwość wymiany doświadczeń z innymi przedsiębiorcami.

Celem programu jest dostarczenie wiedzy i narzędzi, które pozwalają uzyskiwać przewagę konkurencyjną, rosnąć i zwiększać skalę biznesu szybciej i skuteczniej od innych.


Zapraszam do udziału w seminarium:
Aleksandra Zygarska - Project Manager

Szczegółowe informacje:

Tel.: +48 22 333 98 03
Faks: +48 22 333 97 78
Email: a.zygarska@pb.pl


O Współorganizatorach:


Kredyt Bank S.A. założony w 1990 roku jako jeden z pierwszych prywatnych banków w Polsce, to instytucja, która łączy innowacyjność z tradycją solidnej bankowości. Od 1994 spółka notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. W 2001 roku akcjonariuszem strategicznym Kredyt Banku została belgijska bankowo-ubezpieczeniowa Grupa KBC (85,53% udziału w kapitale akcyjnym).
Jesteśmy uniwersalnym bankiem, oferującym najwyższej jakości usługi różnym grupom klientów. Specjalizujemy się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań finansowych przedsiębiorstwom. Nasze produkty i usługi dostosowujemy do potrzeb i wymagań klientów, wykorzystując często doświadczenie i know-how spółek z grupy KBC w Polsce i za granicą.
Ogromnym potencjałem Kredyt Banku są ludzie – wysokiej klasy specjaliści, którzy czuwają nad profesjonalną obsługą klientów i doradzają indywidualne rozwiązania w zarządzaniu finansami na każdym etapie rozwoju przedsiębiorstwa.
Dzięki rozbudowanej sieci placówek i bankomatów oraz systemom bankowości elektronicznej umożliwiamy klientom wygodny i uniwersalny dostęp do swoich usług.
Od lat cieszymy się zaufaniem tysięcy klientów, co pomaga nam stale umacniać pozycję na polskim rynku finansowym.


Kredyt Bank S.A. jest pomysłodawcą cyklu konferencji Akademia Przedsiębiorcy.


Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Dwór Kombornia, Kombornia 1, 38-420 Korczyna


Krosno

Współorganizator

Partner

Patron Medialny