INNOWACYJNOŚĆ I NOWOCZESNE TECHNOLOGIE W BIZNESIE - ŁOMŻA

INNOWACYJNOŚĆ I NOWOCZESNE TECHNOLOGIE W BIZNESIE - ŁOMŻA

Cel

W dzisiejszych czasach innowacyjność to coś więcej niż nowoczesny produkt. To nowe spojrzenie na sposób zarządzania firmą i kreowanie jej strategii. To otwartość na pomysły, przekraczanie granic, łamanie stereotypów, wizjonerskie podejście do misji i celów firmy.

Ta otwartość, wsparta dotacjami z unijnych funduszy, powoduje, że coraz większa liczba polskich firm z sektora MŚP jest w stanie konkurować, nawet z dużymi graczami i za pomocą nowatorskich rozwiązań wychodzić poza polski rynek.

Co zatem sprawia, że jedne firmy zaskakują pomysłami i innowacyjnymi rozwiązaniami na skalę światową, a inne tkwią w miejscu? Jak pobudzić firmę do innowacyjności? Jak stworzyć warunki do promowania pomysłowości i kreatywności pracowników? A jak nowoczesne technologie wspierają biznes oraz zmieniają możliwości i perspektywy jego rozwoju? I gdzie szukać funduszy koniecznych do zrealizowania marzeń ?

W odpowiedzi na te i inne ważne dla przedsiębiorców pytania dziennik „Puls Biznesu” wspólnie z Kredyt Bankiem i Polska Telefonia Cyfrowa zapraszają na seminarium pt. „Innowacyjność i nowoczesne technologie w biznesie”, w ramach cyklu „Akademia Przedsiębiorcy”.

W trakcie tego spotkania będą mieli Państwo doskonałą okazję, aby:

podyskutować o rozwiązaniach, które pozwolą zmienić firmę w innowacyjne przedsiębiorstwo

zmienić podejście do prowadzenia biznesu

dowiedzieć się o nowościach w zakresie form dotacji i jakie środki unijne są dostępne w Państwa regionie dla przedsiębiorców

na bazie konkretnych przykładów poznać wpływ środków unijnych na rozwój firm.

Interaktywna formuła seminarium, wsparta przykładami z życia, dostarczy Państwu dawkę wiedzy i rozwiązań, które będziecie Państwo mogli wykorzystać w codziennej pracy. Obok prelekcji przewidujemy również dyskusję panelową z udziałem ekspertów. W każdym momencie, także podczas przerw i lunchu, będzie możliwość zadawania nurtujących pytań.

Zaproszenie do udziału w seminarium kierujemy do kadry zarządzającej firmami z sektora MŚP, a w szczególności do:

• Właścicieli

• Prezesów i Członków Zarządów

• Dyrektorów Zarządzających

• Dyrektorów ds. Rozwoju

• Dyrektorów i Kierowników Finansowych

• Głównych Księgowych i KsięgowychAKADEMIA PRZEDSIĘBIORCY

pierwszy ogólnopolski program dla przedsiębiorców, poświęcony tematyce:

  • praktycznych metod budowania wartości firmy
  • skutecznego zarządzania ryzykiem
  • tworzenia strategii firmy
  • zarządzania personelem i podnoszenia konkurencyjności przedsiębiorstwa

Program tworzą organizowane cyklicznie, w wielu miastach na terenie Polski, seminaria, które są okazją do zdobycia nowej wiedzy, osobistego zadawania pytań ekspertom oraz dają możliwość wymiany doświadczeń z innymi przedsiębiorcami.

Celem programu jest dostarczenie wiedzy i narzędzi, które pozwalają uzyskiwać przewagę konkurencyjną, rosnąć i zwiększać skalę biznesu szybciej i skuteczniej od innych.


Zapraszam do udziału w seminarium:
Aleksandra Zygarska - Project Manager

Szczegółowe informacje:

Tel.: +48 22 333 98 03
Faks: +48 22 333 97 78
Email: a.zygarska@pb.pl


O Współorganizatorach:


Kredyt Bank S.A. założony w 1990 roku jako jeden z pierwszych prywatnych banków w Polsce, to instytucja, która łączy innowacyjność z tradycją solidnej bankowości. Od 1994 spółka notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. W 2001 roku akcjonariuszem strategicznym Kredyt Banku została belgijska bankowo-ubezpieczeniowa Grupa KBC (85,53% udziału w kapitale akcyjnym).
Jesteśmy uniwersalnym bankiem, oferującym najwyższej jakości usługi różnym grupom klientów. Specjalizujemy się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań finansowych przedsiębiorstwom. Nasze produkty i usługi dostosowujemy do potrzeb i wymagań klientów, wykorzystując często doświadczenie i know-how spółek z grupy KBC w Polsce i za granicą.
Ogromnym potencjałem Kredyt Banku są ludzie – wysokiej klasy specjaliści, którzy czuwają nad profesjonalną obsługą klientów i doradzają indywidualne rozwiązania w zarządzaniu finansami na każdym etapie rozwoju przedsiębiorstwa.
Dzięki rozbudowanej sieci placówek i bankomatów oraz systemom bankowości elektronicznej umożliwiamy klientom wygodny i uniwersalny dostęp do swoich usług.
Od lat cieszymy się zaufaniem tysięcy klientów, co pomaga nam stale umacniać pozycję na polskim rynku finansowym.


Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Belfort, Piątnica k. Łomży/ ul. Stawiskowska 32


Łomża

Współorganizator

Partner