Inwestycje alternatywne w czasach kryzysu. Sztuka jako szczepionka na rynkowe zawirowania.

Inwestycje alternatywne w czasach kryzysu. Sztuka jako szczepionka na rynkowe zawirowania.

15 grudnia 2011 / Warszawa, Hotel Hyatt

Cel

Zawirowania na rynkach finansowych skłaniają inwestorów do poszukiwania bardziej pewnych, bezpiecznych i stabilnych aktywów. Coraz większym zainteresowaniem spogląda się na rynek sztuki jako atrakcyjną formę inwestycji, która oprócz zysku, niesie ze sobą całą paletę dodatkowych wartości dla firmy. Chcąc przybliżyć Państwu możliwości tego rynku, dziennik „Puls Biznesu” wspólnie z Domem Aukcyjnym Abbey House, zapraszają na bezpłatną konferencję pt. „ Inwestycje alternatywne w czasach kryzysu. Sztuka jako szczepionka na rynkowe zawirowania”.

Udział w tym wydarzeniu wprowadzi Państwa w świat inwestycji w dzieła sztuki. W trakcie konferencji znakomici eksperci przedstawią Państwu trendy na globalnym i polski rynku, krok po kroku przeanalizują mechanizmy nim rządzące, zaprezentują sprawdzone narzędzia inwestowania.

Będą mieli Państwo doskonałą okazję, aby na bazie doświadczeń innych ocenić jakie korzyści a jakie ryzyko niesie za sobą ta forma alternatywnych inwestycji. Każdy z uczestników otrzyma zastrzyk praktycznej wiedzy z zakresu inwestowania w sztukę, która umożliwi eksplorowanie tego rynku pod kątem biznesowym.

Do udziału w konferencji zapraszamy:
  • Prezesów, Członków Zarządu
  • Właścicieli firm
  • Dyrektorów zarządzających
  • Dyrektorów Finansowych
  • Inwestorów
oraz wszystkie osoby zainteresowane inwestycjami alternatywnymi na rynku sztuki

Współorganizatorem wydarzenia jest Dom Aukcyjny Abbey House S.A.

Dom Aukcyjny Abbey House S.A. łączy kompetencje z zakresu inwestowania i sztuki. Jest pionierem zmian na polskim rynku sztuki, w swojej działalności spółka łączy działalność inwestycyjną, wystawienniczą, edukacyjną z systemem stypendialnym dla artystów. Staje się oknem na świat polskiej sztu­ki, podejmując współpracę z galeriami w Nowym Jorku, Londynie, Berlinie, zamieszczając notowania swoich twórców na prestiżowym portalu Artprice.com i udostępniając w języku polskim fachowe raporty okresowe o rynku sztuki firmy Skate’s Art Market Research.

Priorytetową działalnością Abbey House S.A. jest promowanie polskich, młodych i zdolnych artystów głównie poprzez organizowanie wernisaży w kraju oraz za granicą. Aktywność spółki na tym polu jest wynikiem przeszczepiania na polski grunt standardów nowoczesnego mecenatu artystycznego. DAAH prowadzimy również aktywne działania w kierunku rozwoju idei art. bankingu w Polsce.

5 maja 2011 roku spółka debiutowała na alternatywnym parkiecie giełdy NewConnect, już pierwszego dnia dała zarobić inwestorom 38%. Tego roku spółka została również włączona do prestiżowego indeksu Skate’s Art Stocks Index, jako jedna z 12 największych firm ze światowych rynków sztuki w tym jako jedyna z Europy Środkowo- Wschodniej.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Hotel Hyatt


Warszawa

Współorganizator