IV Banking Forum

IV Banking Forum

11 ‑ 12 października 2011 / Warszawa, Hotel Marriott

Cel

Szanowni Państwo,

Wydarzenia ostatnich kilku lat kryzysu światowego pokazały niezwykle dobitnie, jak wielki wpływ instytucje finansowe mają na gospodarkę globalną, na poziomie regionów, poszczególnych państw, pojedynczych firm i gospodarstw domowych. Dbałość o dobrą kondycję i bezpieczeństwo tego sektora jest zadaniem strategicznym, a odpowiedzialność osób zarządzających instytucjami finansowymi tym większa.

Zaostrzanie wymogów, ściślejsza kontrola akcji kredytowej, zwiększona konkurencja, nowe technologie, niestabilne rynki na południu Europy. Zagadnień, którym banki stawiają czoła dziś i z którymi będą musiały zmierzyć się w przyszłości, jest wiele. Warto już dziś razem zastanowić się, jak pokonać trudności i wykorzystać szanse, które pojawiają się w wyniku zachodzących zmian.

IV Banking Forum jest doskonałym miejscem do realizacji tych celów. Do podzielenia się swoją wiedzą i pomysłami zaprosiliśmy wybitnych mówców – przedstawicieli najważniejszych instytucji kreujących świat finansów w wymiarze krajowym i międzynarodowym. Dzięki formule bazującej na dyskusjach panelowych, chcemy dać Państwu możliwość wysłuchania zróżnicowanych opinii oraz wzięcia czynnego udziału w tych debatach.

Mam wielką przyjemność zaprosić Państwa do udziału w tym wyjątkowym i prestiżowym spotkaniu branży finansowej.

Serdecznie zapraszam Państwa do udziału w Konferencji
Dorota Wojnar - Project Manager

O Partnerze:

Polkomtel SA, operator sieci Plus

Polkomtel SA jest operatorem największej sieci telefonii komórkowej w Polsce. Jest liderem zarówno pod względem liczby klientów, przychodów i zysku netto. Usługi świadczy pod markami: Plus, Simplus, 36i6, Sami Swoi oraz iPlus.

Polkomtel SA przykłada szczególną wagę do jakości i innowacyjności. Sieć jako pierwsza uruchomiła w Polsce usługi 3G, HSPA+ w standardzie do 21 mbps oraz mobilne płatności w technologii NFC. Plus oferuje najszerszy zasięg technologii 3G w Polsce, a także największy zasięg mobilnego Internetu. Do operatora należy również największy w Polsce internetowy sklep z muzyką w postaci cyfrowej – Muzodajnia.pl.

Szczegółowe informacje:
tel.(22) 333 97 77
fax.(22) 333 97 78
e-mail: info@informedia-polska.pl

Zapraszamy do współpracy w zakresie Promocji, Reklamy, Sponsoringu:

Dział Sponsoringu
tel.(22) 333 97 88
fax.(22) 333 97 78
e-mail: sponsoring@informedia-polska.pl

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Hotel Marriott


Warszawa

Srebrny Partner

Partner

Patron Medialny