IV Banking Profitability Forum

IV Banking Profitability Forum

Cel

Szanowni Państwo,

w imieniu dziennika gospodarczego Pulsu Biznesu i portalu finansowego Bankier.pl z grupy Bonnier Business Polska, pragnę Państwa zaprosić do udziału w IV Banking Profitability Forum, które odbędzie się 24 kwietnia 2018 r. w Warszawie. Jak co roku partnerem merytorycznym forum jest Obserwatorium.biz.

Podczas forum poruszamy najbardziej gorące tematy, którymi żyją banki, problemy, które stanowią czy stanowić będą nie lada wyzwania dla całego sektora finansowego. W ubiegłym roku mówiliśmy o tym jak technologie zmieniają świat finansów, czy fintechy są konkurencją i największym zagrożeniem czy też partnerami i sprzymierzeńcami banków.

W tym roku będziemy zastanawiali się jaki powinien być bank XXI w., Cool? Hipsterski? Vegan? Co sprzyja profitability? Porozmawiamy również jaki faktyczny wpływ na sektor ma wejście w życie nowych regulacji – PSD2, MIFID2, RODO. A ponieważ najgorętszym tematem ostatnich miesięcy na rynkach finansowych całego świata są kryptowaluty, to naturalnie tego tematu nie zabraknie również podczas IV Banking Profitability Forum. Razem z naszymi ekspertami , reprezentującymi różne instytucje i w związku z tym różne interesy, podyskutujemy o tym czy krypto waluty w ogóle powinny istnieć. Czy w czasach globalizacji możliwy jest zakaz obracania nimi na poszczególnych rynkach – co usiłują zrobić niektóre rządy. Czy są one wyłącznie zagrożeniem, czy też wprowadzają do sektora finansowego nową jakość, przyczyniają się do rozwoju nowych technologii, na których może skorzystać nie tylko ta barnża ale wiele innych sektorów.

A ponieważ IV Banking Profitability Forum poprzedza wieczorną galę Złotego Bankiera, na jego zakończenie powiemy co mogą zrobić banki by zwiększyć swoje szanse na otrzymanie statuetki.

Jak co roku chcielibyśmy aby Banking Profitability Forum było miejscem spotkań praktyków z branży. Szczególnie zapraszamy osoby odpowiedzialne w instytucjach finansowych za:

  • strategie,
  • bezpieczeństwo,
  • innowacyjność,
  • dochodowość,
  • rozwój technologiczny w tym rozwiązań IT,
  • rozwój produktów,
  • działy prawne

Zachęcamy do przyjścia również przedstawicieli fintechów, dostawców usług i rozwiązań dla sektora finansowego, a także przedstawicieli kancelarii prawnych, które chcą wspierać sektor finansowy w realizacji nowych wyzwań.

Udział w forum jest bezpłatny.

Zapraszam do uczestnictwa


Beata Tomaszkiewicz,
project manager, dziennikarz


Rada programowa forum:
Krzysztof Pycia,
dyrektor departamentu Produktów Mobilnych i Tożsamości Cyfrowej Krajowa Izba Rozliczeniowa,
Miłosz Brakoniecki, partner i członek zarządu Obserwatorium.biz,
Przemysław Barankiewicz, CFA, redaktor naczelny Bankier.pl, członek kapituły Złotego Bankiera,
Michał Kisiel, analityk Bankier.pl, członek kapituły Złotego Bankiera,
Malwina Wrotniak, zastępca redaktora naczelnego Bankier.pl<
Beata Tomaszkiewicz, project manager, dziennikarz Pulsu BiznesuO Partnerach

Alfavox
Firmę wyróżnia unikalne podejście do każdego klienta. Jako dostawca rozwiązań Video Onboarding oraz Omnichannel Contact Center doskonale identyfikuje potrzeby współczesnego biznesu, biorąc za priorytet budowanie przewagi konkurencyjnej swoich klientów, uwzględniając przy tym ich wyjątkowość i indywidualizm. Alfavox dostarcza rozwiązania gwarantujące wzrost biznesu o 70%. Systemy Alfavox zostały zaprojektowane tak, aby łatwo integrowały się z ekosystemem IT klienta, w tym narzędziami takimi jak: Bankowe Systemy Obsługi Klienta, systemy CRM, Workflow. Alfavox opiera swoją technologię o moduły Biometryczne, Data Analytics oraz Machine Learning. Firma specjalizuje się w systemach klasy Video Onboarding, Video Chat, Contact Center, Workforce Management, Predictive Dialer. Rozwiązania Alfavox zyskały uznanie klientów z branży finansowej wielu krajach świata.

Idea Money
Od 2012 r. realizuje działalność faktoringową. Oferując innowacyjne produkty stanowiące nowoczesne metody finansowania, firma pomaga polskim przedsiębiorcom zachować płynność finansową, wspierając ich rozwój.
Oferta faktoringowa Idea Money jest szeroka i skonstruowana w taki sposób, by każdy klient mógł znaleźć rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb swojego biznesu. Oferowane produkty odpowiadają wymaganiom małych i średnich przedsiębiorstw, start-upów, jak również właścicielom jednoosobowych działalności gospodarczych i freelancer’om. Idea Money obsługuje zarówno przedsiębiorstwa z branży transportowej, budowlanej, spożywczej, handlowej, hotelarskiej czy usługowej, a nowoczesna oferta obejmuje zarówno faktoring on-line jak i aplikację mobilną IdeaFaktor24, która umożliwia przekazywanie faktur do finansowania z dowolnego miejsca na świecie. Idea Money na bieżąco wprowadza do swojej oferty nowe rozwiązania, dynamicznie odpowiadając na potrzeby rynku i pomagając polskim przedsiębiorcom w rozwoju, poprzez zapewnienie im poczucia stabilności finansowej.

KIR
To kluczowy podmiot infrastruktury polskiego systemu płatniczego, który świadczy kompleksowe i niezawodne usługi rozliczeniowe oraz dostarcza najwyższej jakości rozwiązania spełniające potrzeby i oczekiwania sektora bankowego. Od 25 lat wspiera rozwój bezgotówkowych i elektronicznych procesów w gospodarce.

Obserwatorium.biz
Jest niezależną polską firmą doradczą, specjalizującą się w tworzeniu i wdrażaniu strategii cyfrowych w przedsiębiorstwach, głównie z sektora finansowego oraz administracji publicznej. Wspiera klientów w poszczególnych fazach rozwoju strategicznego — diagnozy sytuacji wewnętrznej, otoczenia rynkowego, pomaga formułować nowe cele i produkty, uwzględniając trendy społeczne i biznesowe wynikające przede wszystkim ze zmian technologicznych, wspiera procesy wdrożeniowe i realizacyjne, w tym dla dostawców IT. Realizuje szereg działań edukacyjnych jak szkolenia i konferencje, aby szerzyć na rynku wiedzę o transformacji cyfrowej, jej konsekwencjach i warunkach optymalnej implementacji w danym przedsiębiorstwie.


Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Hotel Polonia Palace, Aleje Jerozolimskie 45


Warszawa

Partner

Partner Merytoryczny