IX Forum Dyrektorów Działów Prawnych

IX Forum Dyrektorów Działów Prawnych

26 ‑ 27 września 2016 / Warszawa, Hotel Polonia Palace

Cel

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w IX edycji Forum Dyrektorów Działów Prawnych, będącym uznanym oraz cenionym przez środowisko spotkaniem o wieloletniej tradycji.

Prawnicy korporacyjni i kancelarii prawnych spotkają się by wymienić doświadczenia związane ze strategicznym zarządzaniem działem prawnym , a także by zaktualizować wiedzę w najważniejszych obszarach związanych z relacją prawno biznesową.

Po raz kolejny zgromadziliśmy grono ekspertów – Dyrektorów Działów Prawnych z kluczowych dla rynku firm, którzy w oparciu o praktyczne doświadczenia podzielą się z Państwem wiedzą i opinią na temat:

 • strategicznych rozwiązań i narzędzi wspierających procesy zarządzania działem prawnym
 • najnowszych zmian i regulacji prawnych w biznesowym środowisku
 • ścieżki kariery, która wpływa na efektywność i zaangażowanie
 • pozycji działu prawnego względem innych jednostek w firmie oraz zasad efektywnej współpracy z klientem
 • roli działu prawnego w kreowaniu etyki w biznesie

Forum Dyrektorów Działów Prawnych to liczne case studies, najnowsze regulacje, bogata wiedza, ale także networking i nawiązywanie nowych relacji biznesowych.

Z przyjemnością zapraszam do udziału w Forum!

Aldona Mlonek


Udział w Forum jest okazją do wymiany doświadczeń i wzbogacenia wiedzy dla:

 • Dyrektorów Działów Prawnych
 • Prawników Wewnętrznych
 • Prawników z kancelarii zewnętrznych
 • Radców Prawnych
 • Pracowników Obsługi Zarządu
 • Pracowników Działów ComplianceProfil Uczestników poprzedniej edycji ForumO Partnerach

Schönherr jest wiodącą firmą prawniczą w Europie Środkowo-Wschodniej. Warszawskie biuro świadczy pełen zakres usług prawniczych ze szczególnym uwzględnieniem usług z dziedziny fuzji i przejęć, rynków kapitałowych, bankowości i finansów, nieruchomości oraz prawa energetycznego. Zespół prawników doradza krajowym i zagranicznym klientom w związku z inwestycjami prowadzonymi w Polsce oraz transakcjami transgranicznymi.Legalis jest systemem informacji prawnej stworzonym i ciągle rozwijanym przez zespół specjalistów Wydawnictwa C.H.Beck. Oferuje autorskie treści komentarzowe precyzyjnie powiązane z aktami prawnymi i orzeczeniami. Zawierają one cenione przez prawników komentarze, monografie oraz opinie i artykuły problemowe z czasopism Wydawnictwa C.H.Beck, publikowane w najbardziej znanych seriach książkowych.

Systemy prawa wspierają prawników w najtrudniejszych sprawach, wymagających systemowego spojrzenia na całą gałąź prawa. W Bazie Legalis znajduje się komplet aktów źródłowych od 1918 r., a także ogromna baza orzecznictwa, w tym niepublikowane orzecznictwo Sądu Najwyższego oraz bogaty zbiór wzorów pism i formularzy.

Nowością w Systemie Legalis jest moduł specjalistyczny Dziennik Gazeta Prawna, oferujący dostęp do artykułów publikowanych codziennie na prawniczych stronach Dziennika Gazety Prawnej oraz w jej cotygodniowych, specjalistycznych dodatkach dedykowanych prawnikom, urzędnikom, księgowym, kadrowym i przedsiębiorcom.
Więcej na www.legalis.pl

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Hotel Polonia Palace


Warszawa

Partner

Wystawca

Patron

Patron Medialny