IX Forum Polskich Menedżerów Logistyki POLSKA LOGISTYKA

IX Forum Polskich Menedżerów Logistyki POLSKA LOGISTYKA

27 ‑ 28 września 2012 / Warszawa, Hotel InterContinental

Cel

Szanowni Państwo,

Już po raz 9. zapraszamy do udziału w Forum Polskich Menedżerów Logistyki Polska Logistyka - jednym z największych i najważniejszych wydarzeń na polskim rynku logistycznym.

Forum co roku gromadzi najlepszych ekspertów i już na stałe wpisało się w kalendarz branżowy. Jest wyjątkową okazją do debat i dyskusji w gronie decydentów i praktyków, odpowiedzialnych za rozwój łańcucha dostaw, zarządzanie zapasami i strategie logistyczne.

Tegoroczna edycja Forum została wzbogacona o formułę sesji równoległych, która umożliwia zindywidualizowanie programu zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Nie zabraknie również dyskusji panelowych, które są unikalną okazją do podzielenia się uwagami w celu znalezienia najbardziej optymalnych rozwiązań. Na podstawie licznych case studies zaproszeni eksperci wskażą nowoczesne metody i najlepsze praktyki optymalizacji działań w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw, zaopatrzenia, transportu, produkcji i magazynowania. Warto zatem wziąć udział w Forum, aby poznać najlepsze rozwiązania, które możecie Państwo zaimplementować i wykorzystać w swojej codziennej pracy.

Po zakończeniu pierwszego dnia Forum zapraszamy do udziału w branżowym bankiecie, na którym spotkacie Państwo zarówno prelegentów, jak i uczestników forum. Będzie to okazja do swobodnych dyskusji i wymiany kontaktów biznesowych w nieformalnej atmosferze.

Licząc na spotkanie z Państwem, zapraszamy do udziału w IX Forum Polskich Menedżerów Logistyki już 27-28 września 2012r. w Warszawie.


Tegoroczne forum oparte będzie na 5 filarach tematycznych, podczas których:

PRZEKONASZ SIĘ, że nowoczesna logistyka wpływa na dynamikę biznesu
- jakie są innowacje, trendy i strategie logistyki polskiej i zagranicznej

DOWIESZ SIĘ jak osiągnąć sukces dzięki jakości w pojedynczym ogniwie łańcucha dostaw
- jak pokonać drogę od szczupłości do zwinności: lean, agile, leagile supply chains

ZDOBĘDZIESZ tylko logi(sty)czne podejście do tematu transportu
-
jakie są największe wyzwania i perspektywy floty – oszczędnie ale efektywnie!

DOWIESZ SIĘ jak efektywnie zarządzać magazynem
- czego oczekują najemcy, a co aktualnie ma do zaoferowania rynek, rozwiązania pick-by-voice

ODKRYJESZ nowe wyzwania i nowa rolę Logistyka w nowoczesnej organizacji
- jakie są najlepsze praktyki w zakresie pomiaru: satysfakcji klienta, terminowości dostaw, magazynowania i wydajności systemów

KTO POWINIEN WZIĄĆ UDZIAŁ W FORUM:

Do udziału w Forum zapraszamy Prezesów, Członków Zarządu, Dyrektorów i Wyższą Kadrę Zarządzającą, odpowiedzialną za zarządzanie:

  • łańcuchem dostaw
  • logistyką
  • transportem i zaopatrzeniem
  • magazynem i przepływem materiałów
  • strategią, rozwojem i operacjami

oraz przedstawicieli operatorów logistycznych, firm kurierskich i spedycyjnych oraz wszystkich zainteresowanych najnowszymi trendami, pozwalającymi na optymalizację zarządzania w obszarze logistyki. Tematyka Forum zainteresuje również agencje zarządzające nieruchomościami, parkami logistycznymi i halami magazynowymi.Zapraszam do udziału w Forum

Aleksandra Zygarska - Project Manager

Szczegółowe informacje:
tel. +48 22 333 97 77
fax +48 22 333 97 78
e-mail: konferencje@pb.pl

Zapraszamy do współpracy w zakresie Promocji, Reklamy, Sponsoringu:

Dział Sponsoringu
tel. +48 22 333 97 77
fax +48 22 333 97 78
e-mail: sponsoring@pb.pl


O Partnerze Strategicznym:

PKP CARGO LOGISTICS jest jednym z największych w Europie operatorów oferujących kompleksowy pakiet usług logistycznych dostosowanych do potrzeb każdego klienta. Świadczy wszystkie usługi w łańcuchu transportowym – przewozy kolejowe, intermodalne, samochodowe i kolejowo-promowe, spedycję morską, portową oraz śródlądową wraz z całościową obsługą bocznicową, przeładunkową i obsługą celną, logistykę magazynową oraz serwis taboru kolejowego. Celem PKP CARGO jest realizacja usług logistycznych przyjaznych dla środowiska oraz zapewniających jak największe zadowolenie klientów.

O Partnerze Strategicznym:

Poczta Polska S.A. jest liderem na rynku usług pocztowych, docieramy do wszystkich miejscowości w kraju. Oferujemy nowoczesne usługi pocztowe dla klientów biznesowych, instytucjonalnych i indywidualnych. Poczta Polska S.A. sukcesywnie wprowadza zmiany w swojej ofercie. Przykładem nowej oferty dostosowanej do potrzeb klientów jest e-przesyłka, przesyłka biznesowa, przesyłka gabarytowa, poczta hybrydowa a także zmodyfikowana oferta usługi kurierskiej Pocztex.

O Złotym Partnerze:

SAP to lider rynku aplikacji biznesowych, który pomaga przedsiębiorstwom różnej wielkości i z różnych branż uzyskiwać lepsze wyniki. Rozwiązania SAP pozwalają firmom i ich pracownikom efektywniej współpracować i lepiej wykorzystywać posiadane informacje biznesowe w celu zdobycia przewagi konkurencyjnej. W obszarze zarządzania łańcuchem dostaw SAP proponuje rozwiązanie SAP SCM, które optymalizuje procesy w zakresie: planowania popytu i podaży, logistyki i realizacji zamówień oraz produkcji. Dzięki temu klienci SAP mogą szybciej reagować na zmiany rynkowe, wykorzystywać nowe możliwości, ale przede wszystkim zwiększyć efektywność i minimalizować koszty. Rozwiązanie SAP SCM jest uznawane przez analityków za wiodący produkt na rynku, który pozwala wzmocnić relacje z klientami i dostawcami, tworząc platformę współpracy na wszystkich szczeblach planowania - od strategicznego do operacyjnego włącznie. Produkty i usługi SAP są obecnie wykorzystywane przez ponad 195 tys. klientów na świecie, którym służą w osiąganiu zysków, w ciągłej adaptacji do zmieniających się warunków rynkowych i w zrównoważonym rozwoju.

O Srebrnym Partnerze:

Schenker Sp. z o.o. to wiodący operator logistyczny w Polsce, należący do Grupy DB Schenker – lidera na rynku dostawców zintegrowanych usług logistycznych na świecie. DB Schenker jest częścią Grupy Deutsche Bahn. Operator logistyczny zarządza globalnymi łańcuchami dostaw dla producentów, eksporterów i importerów wiodących marek. Prowadzi projekty dedykowane różnym branżom. Zatrudnia około 1750 osób; posiada 17 terminali cross-dockingowych; dysponuje prawie 400 krajowymi i międzynarodowymi połączeniami samochodowymi, zarządza magazynami logistycznymi. Strategiczne cele firmy są silnie związane ze zrównoważonym rozwojem i odpowiedzialnym biznesem. Schenker Sp. z o.o. jako pierwsza firma z branży TSL w Polsce otrzymała wyróżnienie Europejskiej Fundacji Zarządzania Jakością, Uznanie za Doskonalenie na poziomie 5 gwiazdek, a także certyfikowała System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Hotel InterContinental


Warszawa

Partner Strategiczny

Złoty Partner

Srebrny Partner

Patron

Patron Merytoryczny