IX KONGRES BUSINESS INTELLIGENCE

IX KONGRES BUSINESS INTELLIGENCE

6 ‑ 7 maja 2015 / Warszawa, Stadion Narodowy

Cel

Szanowny Uczestniku,

,,O business intelligence powiedziano już wszystko"?!

To prawda…

Masz za sobą lata praktyki w biznesie. Podnosisz kompetencje na specjalistycznych szkoleniach. To Ty mógłbyś wiele nas nauczyć! Ba, mógłbyś wiele nauczyć niejednego kolegę z branży…

Masz jednak świadomość, jak ważne jest regularne systematyzowanie i konfrontowanie swojej wiedzy. Dlatego zamiast jedynie epatować skomplikowaną nomenklaturą, proponujemy wartościowy benchmarking. Krok po kroku, na różnych poziomach zaawansowania prześledźmy, co już zostało zrobione, co można było zrobić lepiej, co jeszcze jest do zrobienia w dynamicznych przecież realiach.

Ład informacyjny, bezpieczeństwo, wizjonerstwo… - pod tymi hasłami przebiegnie tegoroczny kongres

Zaprezentujemy nie tylko najciekawsze i najbardziej aktualne rozwiązania, narzędzia i metody zarządzania systemem BI, ale pokażemy jak w ich obliczu buduje się kulturę analityczną przedsiębiorstwa.

W świetle najnowszych zagrożeń, dzięki praktyce wysokiej klasy ekspertów, uczulimy Cię na szczególnie istotne kwestie bezpieczeństwa.

Zainspirujemy Cię prelekcjami na znakomitym poziomie merytorycznym podanymi w elastycznej formule a poprzez żywe dyskusje o praktycznym walorze, opuścisz kongres jako wizjoner zmiany dla swojej firmy.

Kompleksowo, krytycznie, odpowiedzialnie... - tak chcemy rozmawiać z Tobą o business intelligence!

Gwarantujemy, że to spotkanie jest dla Ciebie, ponieważ:

  • jesteś praktykiem w dziedzinie eksploatacji danych biznesowych
  • wykorzystujesz informacje do zarządzania firmą
  • w oparciu o analityczne przesłanki podejmujesz decyzje strategiczne dla przedsiębiorstwa
  • odpowiadasz za rozwój biznesu, w którym wiedza jest największym kapitałem
  • interesujesz się implementacją rozwiązań inteligentnie stymulujących biznes, jako: Menedżer Business Intelligence, Dyrektor, Menedżer IT, Administrator Hurtowni Danych, Architekt i Specjalista Baz Danych, Architekt Aplikacji, Kierownik działu operacyjnego, Kierownik Projektów, Dyrektor, Menedżer Kontrolingu, Menedżer odpowiedzialny za rozwój i utrzymanie narzędzi CRM, Dyrektor Finansowy.

Za „nowym” stoi tradycja…

Z dumą niemal od dekady współtworzymy z Tobą jedną z najwartościowszych polskich platform wymiany doświadczeń z zakresu business intelligence.

Z naszym kongresem jest tak jak z efektywnym zarządzaniem, przetwarzaniem i analizą danych biznesowych. Sukces możliwy jest tylko dzięki, z jednej strony - nowoczesności, z drugiej - długoletniej praktyce.

Zapraszamy, by wspólnie dokonać bilansu i wyznaczyć cele, które przez kolejne lata będą przyświecały Twojej polityce gospodarowania danymi:

Zespół Konferencji Pulsu Biznesu

Aneta Wereszka
Project Manager
a.wereszka@pb.pl
Grzeszczak Renata
Project Manager
r.grzeszczak@pb.pl

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Stadion Narodowy


Warszawa

Patron Honorowy

Patron Medialny