Jak dobrze zarządzać sobą i firmą w trudnych czasach

Cel

Program szkolenia przygotowany jest w odpowiedzi na potrzeby rynku w zakresie zarządzania firmą i sobą w warunkach kryzysu rynkowego. W tej sytuacji kluczowa staje się kwestia wypracowania i odpowiedniego wyboru strategii firmy nastawionej na stałą obserwację otoczenia i bieżący monitoring. Wymaga to od nas umiejętności szybkiego reagowania na zmieniające się warunki, gotowości do podejmowania trudnych decyzji, szybkiej korekty działań jak i wdrażania skutecznych metod pracy. Najważniejszą sprawą w tych obszarach staje się wówczas zarządzanie samym sobą i odpowiedź na pytania:

  • co robić i jak żeby pogodzić życie zawodowe z prywatnym?
  • jak znaleźć dobrą drogę do samorozwoju ?
  • jak stać się dla siebie dobrym menedżerem?

PROGRAM KIERUJEMY DO:

  • właściciel firm i kierownictwa wyższego szczebla ( strategia, sprzedaż, marketing, finanse, HR),
  • członków zarządu,
  • menedżerów ds. zarządzania procesem,
  • menedżerów projektu,
  • menedżerów biorących czynny udział w procesach decyzyjnych firmy.

Serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału w warsztatach „ Jak dobrze zarządzać firmą i sobą w trudnych czasach”, podczas którego nastawiamy się na dwustronną komunikację pomiędzy prelegentami a uczestnikami, podzielimy się dobrym doświadczeniem i sprawdzonymi praktykami.


O Partnerze

Polski Bank Przedsiębiorczości
oferuje rozwiązania finansowe adresowane do średnich przedsiębiorstw oraz do samorządów i instytucji publicznych. W naszej ofercie Klienci znajdą wieloproduktowe finansowanie korporacyjne, finansowanie projektów i sektora publicznego. Atutem Banku jest jeden z najbardziej nowoczesnych w Polsce systemów informatycznych (FlexCube), który został wdrożony w drugiej połowie 2011 r. Właścicielem banku jest fundusz Abris Capital Partners inwestujący w średniej wielkości przedsiębiorstwa w krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Hotel Mercure


Poznań

Partner