JAK POPRAWIĆ EFEKTYWNOŚĆ ENERGETYCZNĄ-Lublin

JAK POPRAWIĆ EFEKTYWNOŚĆ ENERGETYCZNĄ-Lublin

Cel

Szanowni Państwo,

O tym, że udział kosztów zużycia energii w ogólnych kosztach związanych z prowadzeniem biznesu jest wysoką pozycją nie trzeba nikogo przekonywać. Wielu jednak właścicieli i dyrektorów zarządzających szuka odpowiedzi na pytanie o to jak zoptymalizować zużycie i poprawić efektywność energetyczną kierowanych przez siebie firm. Dodatkowym wyzwaniem, sa nowe wymogi jakie nakłada na przedsiębiorców nowa ustawa.

Dzięki udziałowi w naszym wydarzeniu dowiedzą się Państwo, jak sprawnie ocenić możliwości poprawy wykorzystania energii w przedsiębiorstwie, dzięki jakim innowacyjnym rozwiązaniom obniżyć koszty funkcjonowania, gdzie szybko i sprawnie otrzymać finansowanie, które dzięki preferencyjnym warunkom pozwoli na zakup nowoczesnych technologii.

Do udziału w konferencji zapraszamy:

  • Właścicieli, Prezesów i Dyrektorów Zarządzających
  • Dyrektorów ds. zarządzania nieruchomościami, właścicieli obiektów, Facility Managerów
  • Dyrektorów i Kierowników Technicznych
  • Dyrektorów ds. Rozwoju i Inwestycji

Współporganizator:

BNP Paribas Bank Polska SA należy do grupy BNP Paribas, wiodącej europejskiej instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu, jednego z sześciu najsolidniejszych banków na świecie według Standard&Poor’s. BNP Paribas zatrudnia przeszło 200 tys. osób w ponad 80 krajach. Grupa prowadzi działalność w zakresie m.in. bankowości detalicznej, korporacyjnej, inwestycyjnej oraz zarządzania aktywami i majątkiem.

BNP Paribas Bank Polska SA jest bankiem uniwersalnym. Klientom indywidualnym oferuje produkty oszczędnościowo-inwestycyjne oraz kredytowe, klientom firmowym dostarcza rozwiązania z zakresu finansowania działalności na rynku lokalnym oraz międzynarodowym. Dzięki współpracy z Europejskim Bankiem Odbudowy i Rozwoju w ramach Programu Finansowania Energii Zrównoważonej PolSEFF, BNP Paribas Bank oferuje małym i średnim przedsiębiorstwom kredyt energooszczędny z premia inwestycyjną. Więcej na stronie www.bnpparibas.pl

Partner merytoryczny:

Grupa Kapitałowa ENEA należy do grona największych w Polsce koncernów energetycznych. Podstawę działania stanowi handel energią elektryczną, jej dystrybucja i wytwarzanie. Wytwarzaniem energii zajmuje się przede wszystkim Elektrownia „Kozienice”, największa w kraju opalana węglem kamiennym, której moc osiągalna wynosi 2905 MW. Grupa pozyskuje również energię z elektrowni wodnych i biogazowej oraz farmy wiatrowej. Usługi dystrybucyjne świadczy ENEA Operator, która zarządza siecią oplatającą blisko 20% powierzchni kraju, zaopatrując w energię mieszkańców północno-zachodniej Polski. Handel energią pozostaje domeną ENEA S.A.. która jako pierwsza spośród spółek branży energetycznej zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w listopadzie 2008 roku. Grupa dostarcza energię do 2,4 mln klientów indywidualnych i przemysłowych. Za pośrednictwem swoich spółek oferuje również usługi niezwiązane z elektroenergetyką.


Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

IBB Grand Hotel Lublinianka, ul. Krakowskie Przedmieście 56


Lublin

Współorganizator

Partner

Partner Merytoryczny

Projekt wspiera