Jak prowadzić oszczędny biznes

Cel

Zapraszamy do udziału w warsztatach, których celem jest:

  • pokazanie efektywnych źródeł finansowania inwestycji,
  • wskazanie możliwości skorzystania z dofinansowania UE przy realizacjach inwestycyjnych,
  • poszerzenie wiedzy w zakresie wykorzystywania nowoczesnych, oszczędnych rozwiązań do zarządzania firmą bez wydatków na licencje,
  • nauka pozyskiwania cennych informacji potrzebnych do budowy rozwoju firmy za pomocą narzędzi IT,
  • poznanie sposoby przeniesienia własnej motywacji i pasji do budowy strategii biznesowej.


Gość specjalny i moderator: Monika Richardson

Program kierujemy jest do właścicieli przedsiębiorstw , menedżerów średniego i wyższego szczebla biorących czynny udział w procesach decyzyjnych, osób reprezentujących firmy z sektora MŚP, którzy chcą zgłębić i ukierunkować swoją wiedzę z zakresu oszczędnego zarządzania firmą w celu zwiększenia jej przychodów oraz poszukują nowych rozwiązań na wzrost rentowności i atrakcyjności firmy na rynku.

Spotkanie jest oparte na dwustronnym dialogu, wymianie doświadczeń, wzajemnej inspiracji i pokazaniu najlepszych praktyk na rynku. Zawiera w sobie elementy praktycznej nauki warsztatowej, konstruktywnych i inspirujących komunikatów zwrotnych, wykładów interaktywnych i case studies.

Do zobaczenie na warsztatach!


O Partnerach

T-Mobile
jest jedną z największych sieci komórkowych w Polsce. Świadczy pełen zakres usług telekomunikacyjnych dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Dla klientów biznesowych T-Mobile dostarcza kompleksowe rozwiązania w obszarach: komunikacji, transmisji danych i aplikacji specjalistycznych, m.in. T-MobileCloud bezpieczną przestrzeń dla rozwoju biznesu.

BNP Paribas Bank Polska SA jest bankiem uniwersalnym. Klientom indywidualnym oferuje produkty oszczędnościowo-inwestycyjne oraz kredytowe, klientom firmowym dostarcza rozwiązania z zakresu finansowania działalności na rynku lokalnym oraz międzynarodowym.

BPSC od 25 lat tworzy systemy informatyczne wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem. Oferuje nowoczesne rozwiązania klasy ERP, MES, HCM czy BI, realizuje wdrożenia i dostarcza niezbędną infrastruk­turę sprzętową. Z rozwiązań BPSC korzysta już ponad 500 firm z niemal wszystkich branż w całej Polsce.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Hotel Hilton, ul. Kopisto 1


Rzeszów

Partner

Partner Merytoryczny