Jak przygotować się do zmian podatkowych

Jak przygotować się do zmian podatkowych

Cel

Szanowni Państwo,

pragniemy Państwa zaprosić na konferencję podczas której powiemy jakie zmiany mogą czekać przedsiębiorców od początku przyszłego roku. Omówimy obowiązek przygotowania tzw. Jednolitego Pliku Kontrolnego, nowe zasady rozliczania VAT (m.in. tzw. split payment), zasadę dochowania należytej staranności, obowiązek informowania fiskusa o operacjach na firmowych rachunkach bankowych.

Jak przygotować się na nowe obowiązki, jakie koszty mogą być związane z wejściem w życie nowych rozwiązań - o tym będziemy rozmawiać podczas debat "Firmy w obliczu zmian podatkowych", które odbędą się 6 listopada w Poznaniu i 13 listopada w Warszawie.

W dyskusji udział wezmą eksperci i praktycy z zakresu wiedzy podatkowej, m.in:

  • Krzysztof Kamieniak, doradca podatkowy i menedżer w biurze PwC w Poznaniu,,
  • Bogdan Zatorski, ekspert firmy informatycznej Sage,
  • Małgorzata Mazur, szef biura księgowego Tax Team


Dyskusję poprowadzi Łukasz Korycki, zastępca redaktora naczelnego Pulsu Biznesu.

Podczas konferencji uczestnicy poznają również filozofię Toyota Way, która przyczyniła się do globalnego sukcesu Toyoty. Największy japoński producent samochodów nie tylko nieustannie doskonali swój System Produkcyjny, ale dzieli się swoimi osiągnięciami w dziedzinie technologii, zarządzania i organizacji pracy z firmami i organizacjami pozarządowymi na całym świecie. O tym, jak zwiększyć wydajność, zminimalizować zużycie zasobów i umocnić swoją pozycję na rynku, chroniąc miejsca pracy i tworząc kolejne, opowiedzą eksperci japońskiego koncernu.

Panele poprowadzą:

  • Anna Głogowska – specjalista ds. personalnych i trener wewnętrzny Toyota Motor Poland,
  • Andrzej Szałek – ekspert ds. nowych technologii Toyota Motor Poland

---------------------------------------------------------------------------------------------

O PARNTERACH

TOYOTA MOTOR POLAND
Jest przedstawicielstwem Toyota Motor Corporation, największego pod względem rocznego przychodu koncernu motoryzacyjnego i jednego z dwóch największych pod względem rocznej sprzedaży samochodów. W Polsce Toyota od lat zajmuje czołowe miejsca w rankingach sprzedaży. Jest to wynik pracy ponad 100-osobowego zespołu pracowników centrali w Warszawie i sprawnie działającej sieci 63 dilerów. Toyota słynie z jakości i niezawodności swoich modeli, takich jak Land Cruiser, Hilux, RAV4, Prius, Avensis, Corolla, Auris czy Yaris. Stanowią one wizytówkę koncernu, podobnie jak samochody klasy premium marki Lexus.
Toyota jako pierwsza firma wprowadziła do seryjnej produkcji samochody hybrydowe z napędem spalinowo-elektrycznym, charakteryzujące się bardzo niskim zużyciem paliwa i niewielką emisją spalin. Japoński koncern jest największym producentem hybryd i dysponuje najbardziej zaawansowaną technologią hybrydową. Następnym krokiem w rozwoju niskoemisyjnych napędów są zdaniem Toyoty samochody na wodór. W 2014 roku Toyota rozpoczęła sprzedaż sedana Mirai napędzanego wodorowymi ogniwami paliwowymi. Ten przełomowy samochód znalazł już kilka tysięcy nabywców. Toyota produkuje także miejskie autobusy i wózki widłowe z tym napędem, jednocześnie prowadzi pracę nad samochodami ciężarowymi oraz kolejnymi modelami osobowymi.
W 2014 roku Toyota Motor Corporation jako pierwszy koncern motoryzacyjny uzyskała globalną sprzedaż przekraczającą 10 mln aut rocznie i powtórzyła ten sukces w dwóch kolejnych latach. Marka Toyota od kilkunastu lat jest najcenniejszą marką w branży samochodowej, a jej wartość wyniosła w 2017 roku 50,3 mld dolarów wg rankingu firmy Interbrand.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Novotel Poznań Centrum


Poznań