Jak radzić sobie ze stresem, by przeciwdziałać wypaleniu psychofizycznemu

Jak radzić sobie ze stresem, by przeciwdziałać wypaleniu psychofizycznemu

18 maja 2020 / online

Cel

Jeśli gorzej śpisz, masz napięcia mięśniowe, wiele Cię drażni lub przytłacza, to wyraźnie czas żeby zadbać o siebie. Przedłużający się, chroniczny stres ma destrukcyjny wpływ na naszą odporność, zdolność klarownego myślenia, jak i uczenie się. Jednocześnie w sytuacji kiedy wszystko jest nowe, gdzie stosowanie starych rozwiązań zawodzi pozbawienie się elastyczności i zdolności adaptacji jest najgorszym możliwym wyjściem.

Dlatego celem spotkania będzie przekazanie uczestnikom tak wiedzy o wpływie stresu na ciało i mózg, jak i sposobów odzyskiwania sił, redukcji napięć i budowania rezyliencji.


KAŻDY ZAREJESTROWANY UCZESTNIK OTRZYMA DOSTĘP DO STRONY Z WEBCASTEM.

Jeśli zgłosisz i opłacisz swój udział, a nie będziesz mógł wziąć udziału w szkoleniu on-line - nie martw się! Będzie ono dostępne dla Ciebie także później, do obejrzenia w dowolnym momencie. Dostęp do szkolenia będzie ważny 7 dni.

Zapraszamy do zarejestrowania się już dziś!


Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

Lata doświadczenia

Dział konferencji „Pulsu Biznesu” istnieje od 2004 r. Kilkanaście lat doświadczeń i silna marka „Pulsu Biznesu”, pod którą odbywają się wydarzenia, sprawiły, że jesteśmy dziś czołowym organizatorem konferencji biznesowych skierowanych do wyższej kadry zarządzającej..

Profesjonalizm w każdym calu

W ciągu roku kalendarzowego organizujemy ponad 50 konferencji, kongresów, warsztatów i debat, podczas których do dyskusji zapraszamy najlepszych mówców, wybitnych ekspertów i praktyków z poszczególnych branż..

Tysiące zadowolonych klientów

Naszą ambicją jest kreowanie przedsięwzięć związanych z istotnymi, bieżącymi wydarzeniami w gospodarce, przewidywanie trendów oraz umożliwianie wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Od 2004 roku zaufało nam już blisko 20 tys. uczestników..

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Opiekun merytoryczny

Magdalena Sokulska
Magdalena Sokulska

Project Manager

Współpraca marketingowa

Mateusz Stempak
Mateusz Stempak

Marketing Manager