Jak skutecznie wdrożyć system ERP w firmach międzynarodowych

Jak skutecznie wdrożyć system ERP w firmach międzynarodowych

Cel

Czasy, gdy wiele przedsiębiorstw stało przed wdrożeniem po raz pierwszy standardowego systemu ERP minęły. Obecnie większość firm jest zainteresowana specyficznym wdrożeniem, które polega głównie na wykonaniu wdrożenia typu roll-out w firmie międzynarodowej, wykonaniu upgrade’u czy udoskonaleniu wybranej grupy funkcjonalności w systemie. Poprzez skuteczne wdrożenie systemu ERP przedsiębiorstwa mogą podnieść efektywność zarządzania, a co za tym idzie, czerpać większe korzyści z działalności operacyjnej.


Celem konferencji jest zaprezentowanie tematyki związanej z wdrożeniami systemów ERP tzw. roll-out w firmach międzynarodowych. Zarówno polskie firmy planujące ekspansję zagraniczną, jak również firmy zagraniczne planujące rozwój w Polsce, powinny posiadać spójną strategię zakupu, wdrożenia i rozwoju systemów ERP. Naszą intencją jest podzielenie się z Państwem doświadczeniami w tym zakresie. W ramach konferencji chcielibyśmy zainteresować Państwa następującymi zagadnieniami:

  • Planowanie, wdrażanie i rozwijanie systemu ERP w firmach międzynarodowych
  • Metodyka wdrożenia typu roll-out systemu ERP w firmie międzynarodowej
  • Prezentacja czynników ryzyka w ramach wdrożenia typu roll-out na przykładzie doświadczeń
  • Prezentacja wybranych funkcjonalności systemu Microsoft Dynamics AX 2009
  • Pierwsza w Polsce prezentacja wybranych funkcjonalności nowej wersji systemu Microsoft Dynamics NAV 2013


KTO POWINIEN WZIĄĆ UDZIAŁ W KONFERENCJI:

W trakcie Konferencji swoją wiedzę wzbogacą i odświeżą wszystkie osoby odpowiedzialne za rozwój systemów informatycznych wspierających zarządzanie klasy ERP.
W szczególności zapraszamy:

  • Prezesów i Kadrę Zarządzającą firm zagranicznych, które planują wdrożyć system ERP w Polsce
  • Prezesów i Kadrę Zarządzającą firm polskich, które planują ekspansje międzynarodową oraz zakup i wdrożenie systemu ERP zarówno w Polsce, jak i zagranicą
  • Prezesów i Kadrę Zarządzającą firm, które posiadają systemy Dynamics NAV oraz Dynamics AX i są zainteresowani upgrade’em
  • Prezesów i Kadrę Zarządzającą firm, które planują rozbudową swoich systemów ERP


O Partnerach

Alna Business Solutions jest jednym z czołowych dostawców informatycznych rozwiązań biznesowych, działającym w Polsce i krajach bałtyckich, z dorobkiem ponad 500 wdrożeń systemów wspomagania zarządzania klasy ERP, zarządzania procesami i obiegu dokumentów zrealizowanych w 30 krajach na całym świecie. Alna posiada ponad 24-letnie doświadczenie rynkowe i specjalizuje się we wdrażaniu rozwiązań biznesowych ERP opartych na innowacyjnych systemach Microsoft Dynamics NAV i AX, mając najwyższe kompetencje Złotego Partnera Microsoft – Gold Enterprise Resource Planning. Jakość świadczonych usług w zakresie prowadzenia usług konsultingowych i wdrożeniowych została uhonorowana przez jedną z wiodących światowych korporacji w zakresie usług wdrożeniowych - Partner Power International. Alna zrealizowała wspólnie z PPI wiele międzynarodowych projektów wdrożeń systemów Dynamics NAV i AX w Europie.

Partner Power International A/S jest firmą z siedzibą w Danii, która specjalizuje się w realizacji projektów informatycznych polegających na wdrożeniu systemów ERP i CRM (Dynamics NAV, Dynamics AX, Dynamics CRM) w firmach międzynarodowych.
Firma PPI poprzez partnerów ma zasięg globalny na wszystkich kontynentach. W ramach swoich bardzo bogatych doświadczeń PPI realizowała również projekty międzynarodowe w firmach o kilku, a nawet kilkuset oddziałach na całym świecie.

Solid Solutions prowadzi działalność od 2001 roku (z uwzględnieniem wcześniejszych osobowości prawnych). Firma posiada centralę we Wrocławiu oraz oddziały w Warszawie, Gdańsku i Bielsko-Białej. Solid Solutions specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorstw w zakresie złożonych potrzeb informatycznych dotyczących dostaw i wdrożeń systemu klasy ERP, integracji systemów komputerowych, tworzenia i wdrażania oprogramowania dla przedsiębiorstw, świadczenia usług internetowych, outsourcingowych i serwisowych. Posiada tytuł Silver Partnera Microsoft w kompetencji ERP.
Strategią firmy jest oferowanie usług najwyższej jakości w połączeniu z atrakcyjną cenowo ofertą. Solid Solutions zatrudniania jednych z najbardziej doświadczonych konsultantów w Polsce posiadających bardzo szerokie referencje. Firma planuje dalszy rozwój w kierunku sprzedaży zaawansowanych technologii teleinformatycznych z mocnym ukierunkowaniem na technologie oferowane przez firmę Microsoft.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Radisson Blu Sobieski Hotel


Warszawa

Współorganizator

Partner