Katalizator rozwoju - finansowanie zewnętrzne innowacyjnych polskich przedsiębiorstw

Katalizator rozwoju - finansowanie zewnętrzne innowacyjnych polskich przedsiębiorstw

Cel

Z raportu Banku Światowego wynika, że pięć lat po finansowym kryzysie światowa gospodarka w końcu się odbije. Autorzy opracowania spodziewają się, że przeciętny wzrost gospodarczy w 2014 roku wyniesie na świecie 3,2 proc. - o 0,8 proc. więcej niż w 2013 r.

Bank Światowy przewiduje także wzrost gospodarczy dla Polski. Oszacował go na 2,8 proc. Organizacja spodziewa się, że nasza gospodarka będzie przyspieszać także w kolejnych latach - do 3,3 proc. w 2015 r. i 4 proc. w 2016 roku.

Wraz ze wzrostem gospodarki rosną również apetyty i oczekiwania przedsiębiorców. Zachęty polityków do ekspansji polskich firm nie zawsze idą w parze z adekwatnym wsparciem instytucjonalnym.

Jak zdobyć finansowanie ambitnych projektów? Gdzie szukać inspiracji i okazji do dynamicznego rozwoju? O tym rozmawiać będziemy podczas wyjątkowego wydarzenia, które odbędzie się w czwartek, 22. maja w hotelu Marriott w Warszawie.

Jednym z prelegentów będzie Thomas Wedell-Wedellsborg - autor bestsellerowej książki poświęconej innowacjom, zaliczany do grona najlepszych mówców biznesowych. Zapraszamy do zapoznania się z programem konferencji i rejestracji udziału.

Na spotkanie zapraszamy właścicieli, prezesów i członków zarządu przedsiębiorstw o rocznym obrocie powyżej 50 mln złotych.


Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji,

Marcin Dobrowolski

m.dobrowolski@pb.pl

Informacje o Deloitte

Deloitte jest jedną z wiodących firm świadczących profesjonalne usługi w Polsce. Oferujemy usługi audytorskie, doradztwa podatkowego i finansowego oraz usługi konsultingowe. Doradztwem prawnym zajmuje się kancelaria Deloitte Legal.

Informacje o Deutsche Bank

Deutsche Bank jest światowym ekspertem, stawiającym sobie za cel sukces finansowy swoich Klientów.
Deutsche Bank Polska S.A. jest członkiem Grupy Deutsche Bank – jednej z największych instytucji finansowych na świecie. Na polskim rynku działa od 1995 roku. Oferuje usługi z zakresu bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej największym polskim i międzynarodowym przedsiębiorstwom, instytucjom finansowym oraz sektorowi publicznemu. Bank doradza również Klientom indywidualnym oraz małym i średnim przedsiębiorstwom w zakresie nowoczesnych rozwiązań finansowych, oferując dostęp do swoich usług poprzez sieć niemal 180 Oddziałów i Centrów doradczych na terenie całego kraju, a także za pośrednictwem Internetu i Teleserwisu.
www.deutschebank.pl

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Hotel Marriott, Al. Jerozolimskie 65/79, Warszawa


Warszawa

Współorganizator

Patron