Konferencja 15. Warszawski Rynek Nieruchomości

Konferencja 15. Warszawski Rynek Nieruchomości

22 ‑ 23 listopada 2011 / Warszawa, Hotel Marriot

Cel

Szanowni Państwo,
Z ogromną przyjemnością zapraszam do udziału w Konferencji 15. Warszawski Rynek Nieruchomości, która odbędzie się w dniach 22 – 23 listopada 2011 r. w Warszawie.

Tegoroczna edycja wydarzenia będzie miała szczególny charakter – spotkamy się już po raz piętnasty, aby w gronie ekspertów i profesjonalistów, związanych z rynkiem nieruchomości, rozważyć najważniejsze i najtrudniejsze zagadnienia oraz problemy nurtujące branżę. Szczególny charakter ma również czas naszego spotkania – sytuacja gospodarcza i otoczenie ekonomiczne, niepewność na rynku walut, nowe zmiany legislacyjne wpływające na rynek. Wszystkie te okoliczności stawiają przed rynkiem nieruchomości trudne wyzwania, wątpliwości i pytania – czy rynek rzeczywiście jest niestabilny? jaką strategię biznesową i inwestycyjną należy przyjąć w najbliższych miesiącach? jakie inwestycje są odporne na ekonomiczne zawirowania?

Serdecznie zapraszam do udziału w spotkaniu, które będzie jedyną w Polsce platformą szerokich i odważnych debat. W gronie prelegentów 15. edycji Konferencji znajdą się przedstawiciele kluczowych dla rynku firm, polskich i europejskich organizacji oraz
stowarzyszeń branżowych, a także przedstawiciele władz administracyjnych
, m. in. Ministerstwa Infrastruktury, Urzędu Miasta St. Warszawy. W jednym czasie i w jednym miejscu – na 15. Konferencji Warszawski Rynek Nieruchomości – spotkają się wszystkie najważniejsze strony uczestniczące w rozwoju rynku nieruchomości. W tym gronie nie może Państwa zabraknąć.

Do zobaczenia w Warszawie w dniach 22 – 23 listopada 2011 r.!

Mariusz Mazurek
Dyrektor Zarządzający
Informedia Polska

Rekomendacje uczestników poprzednich edycji Konferencji Warszawski Rynek Nieruchomości:

Konferencja Warszawski Rynek Nieruchomości jest profesjonalnie
zorganizowanym spotkaniem osób zaangażowanych w procesy
inwestycyjne w zakresie nieruchomości. Profesjonalnie zaplanowane tematy poszczególnych paneli i prezentacji pozwolą uczestnikom na pozyskanie ważnych informacji, które mogą być wykorzystane przy podejmowaniu ważnych decyzji w codziennej działalności inwestorów. Nowoczesna formuła konferencji umożliwia łatwe nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych co obok zawartości merytorycznej jest istotnym czynnikiem zachęcającym do udziału w spotkaniu.

Waldemar Lesiak
Dyrektor Działu Projektów
Biurowych i Hotelowych
Echo Investment S.A.

Konferencja Warszawski Rynek Nieruchomości to jedna z najciekawszych platform wymiany poglądów pomiędzy specjalistami, praktykami rynku nieruchomości w Polsce. Metoda case study i starannie wyselekcjonowana tematyka konferencji pozwalają uczestnikom dobrze zrozumieć analizowane zagadnienie, a następnie wspólnie przeanalizować możliwość rozwiązania danego problemu, często występującego w praktyce.

Radosław Karczewski,
Development Manager,
Mayland Real Estate

Serdecznie zapraszam do udziału w Konferencji

Justyna Piechocka - Project Manager

Szczegółowe informacje:

tel. (22) 333 97 77

fax (22) 333 97 78

Zapraszamy do współpracy w zakresie promocji, reklamy, sponsoringu

Dział Sponsoringu

tel. (22) 333 97 87

fax (22) 333 97 78

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Hotel Marriot


Warszawa

Partner

Patron Honorowy