Konferencja ANALITYKA BIZNESOWA

Konferencja ANALITYKA BIZNESOWA

Cel

Dynamiczna i nowoczesna organizacja potrzebuje skutecznych narzędzi i rozwiązań, które pomogą jej zdobyć przewagę w konkurencyjnym otoczeniu biznesowym. Niezbędnym wsparciem dla działań operacyjnych i zarządczych stają się rozwiązania i narzędzia IT. Szczególną rolę odgrywa efektywna i spójna analiza danych i informacji, które generują codziennie pracownicy firmy i ich działania. Czy wiesz jak skutecznie zarządzać danymi i jakie rozwiązania Business Intelligence mogą wspomóc Twój biznes?
Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnej Konferencji, która odbędzie się 9 maja w Hotelu Polonia Palace. Zaproszeni prelegenci – doświadczeni eksperci i praktycy BI podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami oraz udzielą odpowiedzi na kluczowe pytania, m. in.:
- jakie są najnowsze trendy i jakie rozwiązania w obszarze analityki biznesowej warto wprowadzić w firmie
- jak skutecznie zarządzać jakością danych w organizacji
- jak usprawnić procesy planowania i budżetowania z wykorzystaniem systemów analityki biznesowej
- jakie są doświadczenia firm, które już wdrożyły rozwiązania BI – inspirujące case studies

Zapraszamy do rejestracji i zgłoszenia swojego uczestnictwa już dziś– liczba miejsc na Konferencji jest ograniczona!

Ze względu na duże zainteresowanie udziałem w konferencji, prosimy o rejestrację max 4 osób z firmy.INFORMACJA O PARTNERZE KONFRENCJI

SAP jest liderem rynku aplikacji biznesowych. Produkty i usługi SAP pomagają firmom i instytucjom ze wszystkich branż i dowolnej wielkości lepiej działać. W biurze, w magazynie, w sklepie, na komputerach stacjonarnych i urządzeniach przenośnych — aplikacje SAP pozwalają ludziom i całym organizacjom wydajniej współpracować oraz coraz efektywniej korzystać z wiedzy biznesowej, aby budować przewagę konkurencyjną. Rozwiązania i usługi SAP są obecnie wykorzystywane przez ponad 183 tys. klientów na świecie, którym służą w osiąganiu zysków, w ciągłej adaptacji do zmieniających się warunków rynkowych i w zrównoważonym rozwoju. Więcej informacji: www.sap.com i www.sap.pl.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Hotel Polonia Palace


Warszawa

Organizator

Partner

Patron Medialny