Konferencja INDEX Bezpieczeństwa Flot Samochodowych

Konferencja INDEX Bezpieczeństwa Flot Samochodowych

Cel

Chcąc osiągnąć korzyści finansowe i pozafinansowe z podnoszenia poziomu bezpieczeństwa w swojej flocie samochodowej musisz wiedzieć 3 rzeczy:


1. Jakie obowiązują Cię przepisy? Jaka jest odpowiedzialność Twoja i Twojej firmy związana z zapewnieniem bezpieczeństwa kierowców?


2. Jaki jest rzeczywisty poziom bezpieczeństwa Twojej floty?


3. Co należy zrobić aby zarobić na poprawie bezpieczeństwa floty?


Każdy z tych 3 elementów zostanie omówiony w trakcie konferencji INDEX Bezpieczeństwa Flot Samochodowych w sektorze MSP.

Dodatkowo w ramach spotkania zaprezentowane zostaną wyniki pierwszego, ogólnopolskiego badania nt. Bezpieczeństwa flot samochodowych.

Po zakończeniu konferencji zapraszamy na jeden z najnowocześniejszych w Europie ośrodek szkolenia kierowców - tor w Bednarach, gdzie będą Państwo mogli wziąć udział w zajęciach doskonalących techniki jazdy i podnieść umiejętność prowadzenia samochodu w różnych warunkach pogodowych. Zajęcia poprowadzi wykwalifikowany zespół szkoleniowy Sobiesław Zasada Centrum, a celem kilkugodzinnego kursu będzie rozwijanie zdolności panowania nad samochodem i wykształcenie prawidłowych reakcji za kierownicą w sytuacjach ekstremalnych takich jak poślizg, gwałtowne hamowanie, nieoczekiwana zmiana warunków na drodze (deszcz, śnieg), w których często od umiejętności i zimnej krwi kierowcy zależy bezpieczeństwo jego własne oraz innych uczestników ruchu.

Podczas szkolenia na 8 stanowiskach pokażemy uczestnikom konferencji jak jeździć bezpiecznie, efektywnie i co robić, aby zminimalizować ryzyko wypadku lub kolizji.

Stanowisko nr 1: slalom techniczny na torze naszpikowanym różnego typu pułapkami
Stanowisko nr 2: jazda samochodem rajdowym Peugeot 206
Stanowisko nr 3: reakcja na poślizg (zajęcia z wykorzystaniem "szarpaka")
Stanowisko nr 4: jazda po mokrym kręgu poślizgowym
Stanowisko nr 5: troleje
Stanowisko nr 6: efektywne hamowanie i omijanie przeszkód przy dużych prędkościach (zajęcia z własnymi samochodami uczestników kursu)
Stanowisko nr 7: technika jazdy wyścigowej na gokartach
Stanowisko nr 8: off-road - technika jazdy wyścigowej samochodami terenowymi i quadami

Dodatkowo zespół instruktorów swiadomykierowca.pl zaprasza również do uczestnictwa w Mobilnym Szkoleniu Kierowców. Udostępniamy Państwu 4 stanowiska z symulatorami na których będziecie mogli sprawdzić skuteczność działania pasów bezpieczeństwa w trakcie dachowania i zderzenia, sprawdzicie swój czas reakcji i jego wpływ na drogę hamowania, oraz wypróbujecie w praktyce zasady i techniki ekojazdy ograniczające zużycie paliwa nawet o 40% !

Przez cały czas trwania zajęć dostępne będą namioty gdzie każdy z uczestników będzie mógł skorzystać z zimnych i ciepłych napojów oraz przekąsek.

Wyjazd na tor w Bednarach nastąpi po zakończeniu konferencji, ok. godz. 14.00. Jeśli nie będą Państwo dysponowali własnym środkiem transportu, zapewniamy bezpłatny przejazd autokarem z parkingu przed Hotelem Sheraton.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Szczegółowe informacje

Justyna Piechocka

tel. 22 333 97 93

j.piechocka@pb.pl


BP jest jedną z największych firm energetycznych świata, dostarczającą klientom paliwa do celów transportowych i energii do produkcji ciepła oraz światła. Zatrudnia ponad 80 tys. ludzi, w tym ponad 3 tys. w Polsce, prowadzi działalność w kilkudziesięciu krajach. Codziennie obsługuje miliony klientów detalicznych. Koncern ma na świecie ponad 22 tys. stacji paliw. Rodzina należących do grupy marek to: BP (marka wiodąca), ARAL, ARCO, Castrol, ampm (sieć sklepów convenience w zachodnich Stanach Zjednoczonych) i Wild Bean Cafe.

Alphabet to jeden z czterech największych dostawców usług CFM w Europie, zarządzający parkiem ponad 490 000 samochodów. W Polsce firma zarządza obecnie flotą ponad 10 000 aut i również zajmuje czwarte miejsce wśród największych dostawców rozwiązań Car Fleet Management. Alphabet oferuje swoim Klientom kompleksowy pakiet usług w dziedzinie leasingu operacyjnego i zarządzania parkiem samochodów służbowych wszystkich marek.
Dzięki szerokiej ofercie ekonomicznych rozwiązań, Alphabet pomaga przedsiębiorstwom zarządzać flotami, również w oparciu o założenia zrównoważonego rozwoju. Doświadczenie i gruntowna wiedza stanowią podstawę oferty nowoczesnych produktów, dopasowanych do potrzeb i oczekiwań Klientów. Firma oferuje szeroki zakres usług na każdym etapie współpracy – od doradztwa i finansowania po wsparcie serwisowe oraz kompleksowe programy zarządzania flotą korporacyjną. Alphabet powstał w 1997 roku, jako część Grupy BMW i jest reprezentowany w 19 krajach, a jego siedziba główna mieści się w Monachium, w Niemczech. Więcej informacji: www.alphabet.pl

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Sheraton Poznań Hotel


Poznań

Współorganizator

Partner

Partner Merytoryczny