KONFERENCJA Jak osiągnąć efekt synergii inwestycji w Specjalnych Strefach Ekonomicznych

KONFERENCJA Jak osiągnąć efekt synergii inwestycji w Specjalnych Strefach Ekonomicznych
 / 25 kwietnia 2012 / Warszawa

Cel

Konferencja jest adresowana do przedstawicieli Specjalnych Stref Ekonomicznych, przedstawicieli władz samorządowych oraz agencji rozwoju, a jej celem jest podjęcie dyskursu na temat szans dla rozwoju gospodarczego, wynikających ze ścisłej współpracy przedstawicieli SSE, Dewelopera i Inwestora. Będzie ona platformą wymiany doświadczeń i wiedzy na temat korzyści i metod współdziałania wspomnianych podmiotów w oparciu o inwestycyjne sukcesy prowadzących. Wśród zaproszonych Gości znajdzie się szereg praktyków z branży.

Ważnym elementem tego wydarzenia będzie również otwarta debata pod hasłem: „Współpraca dla efektu synergii”, która przyczyni się do transferu praktycznej wiedzy w zakresie kształtowania standardów współpracy pomiędzy SSE i Deweloperem na poziomie planowania i realizacji inwestycji celem przyciągnięcia do SSE jak największej liczby projektów.

WSPÓŁORGANIZATOR:

Panattoni Europe - deweloper powierzchni przemysłowo-magazynowych, należący do Panattoni Development Company. W Europie Środkowo-Wschodniej od 2005 r., dotychczas ukończył nieruchomości o łącznej powierzchni ponad 1,6 miliona m2. Oferuje obiekty przemysłowe, magazynowo-biurowe i handlowe. Specjalizuje się w inwestycjach BTS – budowanych na zamówienie indywidualnego klienta. Świadczy również kompleksową obsługę administracyjną i operacyjną wynajmowanej powierzchni.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Hotel Polonia Palace


Warszawa

Organizator

Współorganizator

Patron Honorowy

Patron