Konferencja Pewna strategia firmy w niestabilnych czasach

Konferencja Pewna strategia firmy w niestabilnych czasach

Cel

Sprawdzone metody na optymalizację finansową i efektywne zarządzanie środkami trwałymi

Zarządzanie płynnością finansową przedsiębiorstwa, to nie tylko działania zmierzające do zapewnienia terminowego spływu do firmowej kasy należności za sprzedane towary lub usługi. To także zabiegi mające na celu ograniczenie ryzyka transakcji oraz budowanie partnerskich relacji z kontrahentami, pozwalających na długotrwałą i korzystną współpracę. To także stosowanie różnego rodzaju narzędzi i usług finansowych, powalających na efektywniejsze wykorzystanie zasobów finansowych i środków trwałych przedsiębiorstwa. W czasach kryzysu mogą one zdecydować o „być, albo nie być” firmy, a w czasach dobrej koniunktury mogą jej dać przewagę pozwalającą zdobyć jak najlepszą pozycję rynkową.

Dlatego właśnie warto wziąć udział w konferencji „ Pewna strategia firmy w niestabilnych czasach”, organizowanej przez „Puls Biznesu” i zdobyć wiedzę nieocenioną w kierowaniu firmą niezależnie od rynkowej koniunktury.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Szczegółowe informacje

Joanna Czyczuk

T +48 22 333 98 25

j.czyczuk@pb.pl


Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej SA

Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej SA rozpoczął działalność 4 sierpnia 2003 r., jako pierwsze biuro informacji gospodarczej w Polsce. Od tego czasu utrzymuje pozycję niekwestionowanego lidera swojej branży, wyznaczając kierunki jej rozwoju. KRD jest jedynym BIG-iem, który stworzył ogólnopolski system wymiany informacji gospodarczych, łączący wszystkie gałęzie gospodarki. Dane znajdujące się w rejestrze są cennym źródłem informacji, po które sięga coraz więcej instytucji, przedsiębiorstw i konsumentów. Umieszczenie informacji o dłużnikach w Krajowym Rejestrze Długów to sprawdzony sposób na odzyskanie należności.


Bank BPH

Bank BPH od 20 lat dostarcza szeroką paletę swoich produktów i usług Klientom Korporacyjnym oraz Małym i Średnim Przedsiębiorstwom.


Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów to organizacja branży flotowej, specjalizująca się w wynajmie i leasingu aut na polskim rynku. PZWLP zrzesza 16 firm, które tworzą czołówkę graczy w branży – przypada na nie 70% rynku samochodów obsługiwanych w full service leasingu.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Hotel Mercure Lublin Unia, Al. Racławickie 12


Lublin

Partner