online
Konferencja
29 sierpnia 2022
29 sierpnia 2022
Learning&Development Strategies
None
Kompetencje na nowe czasy

Cel

Szkolenie pracowników oraz dbanie o ich nieustanny rozwój to wciąż obszar bardzo szybkich i intensywnych zmian. Pracodawcy wymagają, aby szkolenia przebiegały w sposób efektywny, a ich efekt był wymiernie korzystny dla biznesu. Pracownicy zaś oczekują innowacyjnych i nowoczesnych form edukacji. Potrzebują też wsparcia i wzmocnienia, nie tylko na polu pełnionych obowiązków. Działy Learning&Development zarządzają nieustanną edukacją i rozwojem pracowników. Muszą skrupulatnie obserwować rynek, trendy i wszelkie zmiany legislacyjne, aby nadążać za rosnącymi potrzebami pracowników oraz kolejnymi, stawianymi przed nimi wyzwaniami.

Już 29 sierpnia, wraz z doświadczonymi ekspertami, porozmawiamy o tym co nowego, ważnego dzieje się na polu szkoleń, knowledge management oraz learning&development. Wspólnie zastanowimy się nad transformacją edukacji w firmach i porozmawiamy o najistotniejszych trendach w tej dziedzinie.


W programie m.in.:

 • Trendy w L&D
 • Jak skutecznie wdrażać programy wspierające obszar Diversity & Inclusion?
 • Czym są kompetencje "inclusive leadership” i "inclusive behaviour”
 • Wyzwania okresu po pandemii i rozwiązania warte wdrożenia (nowe rytuały, godziny bez spotkań, narzędzia cyfrowe i zasady dotyczące organizacji spotkań)
 • Nowa rola biura - jak długofalowo zapewnić angażujące i przyjazne środowisko pracy (nowy model Smart Office i przestrzenie do pracy zespołowej)
 • Medytacja i mindfulness jako skuteczne narzędzie do budowania odporności psychicznej pracowników
 • Co składa się na koncepcję People Experience i dlaczego rola L&D jest tak istotna? 
 • Jak budować holistyczne myślenie o wszystkich funkcjach HR w organizacji, pozycjonując L&D jako ważną część strategii - nie tylko HR, ale także strategii biznesowej? 
 • Transformacja do Agile HR, czyli czego potrzebujemy jako osoby zajmujące się People Experience, żeby tworzyć unikalną wartość dla naszych organizacji? 
 • Shadowing-kiedy cień staje się Twoim zawodowym sprzymierzeńcem
 • Jak przekuć efekty szkolenia w praktyczne działania, zachowania i procesy
 • Budowa kursu e-learningowego - jak poukładać puzzle?
 • Jak można w ciekawy, innowacyjny sposób przekazywać wiedzę
 • Nowoczesne metody szkoleniowe, które nie nudzą i nie męczą - przykłady wykorzystywania połączenia nowoczesnych metod i technologii w szkoleniu

Dołącz do nas 29 sierpnia i udaj się z nami w wyprawę po świecie wiedzy o tym jak optymalnie szkolić, uczyć i angażować.

Zgłoś się już dziś !

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

Lata doświadczenia

Dział konferencji „Pulsu Biznesu” istnieje od 2004 r. Kilkanaście lat doświadczeń i silna marka „Pulsu Biznesu”, pod którą odbywają się wydarzenia, sprawiły, że jesteśmy dziś czołowym organizatorem konferencji biznesowych skierowanych do wyższej kadry zarządzającej..

Profesjonalizm w każdym calu

W ciągu roku kalendarzowego organizujemy ponad 50 konferencji, kongresów, warsztatów i debat, podczas których do dyskusji zapraszamy najlepszych mówców, wybitnych ekspertów i praktyków z poszczególnych branż..

Tysiące zadowolonych klientów

Naszą ambicją jest kreowanie przedsięwzięć związanych z istotnymi, bieżącymi wydarzeniami w gospodarce, przewidywanie trendów oraz umożliwianie wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Od 2004 roku zaufało nam już blisko 20 tys. uczestników..

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Miejsce

Sprzedaż, współpraca

Opiekun merytoryczny

Magdalena Marczak
Magdalena Marczak

Project Manager

Współpraca

Mateusz Stempak
Mateusz Stempak

Marketing Manager

Szczegółowa lokalizacja wkrótce


online

Patron