Online
27 września 2022
27 września 2022
Marka w digitalowej rzeczywistości - jak budować skuteczną komunikację z klientami
Marka w digitalowej rzeczywistości

Cel

Rejestracja na to wydarzenie została zakończona.


Konsumenci wymagają od marek wzniesienia się na nowy poziom dojrzałości cyfrowej, by lepiej rozumieć ich potrzeby i szybciej na nie reagować. Szybko zmieniające się otoczenie, a wraz z nim wymagania klientów w sieci, stawiają przed szefami marketingu coraz więcej wyzwań. Przewagę konkurencyjną w takiej cyfrowej rzeczywistości buduje się dziś najskuteczniej w oparciu o doskonalenie doświadczeń klientów z marką.

Na te pytania odpowiemy wraz z ekspertami w dziedzinie komunikacji digital marketingowej podczas naszej konferencji, na którą zapraszamy szefów marketingu marek konsumenckich.

Spotkanie będzie ogólnopolską premierą badania i rankingu Digital Friendly Brand Index.

Badanie zostało zrealizowane przez DELVE Partners - międzynarodową firmę doradczą wyspecjalizowaną w digital marketingu oraz polską agencję badawczą PBS. Celem tego unikalnego w skali kraju badania było zrozumienie, co konsumenci cenią dziś najbardziej w komunikacji cyfrowej z markami, a co zwyczajnie im się nie podoba. Na podstawie tej wiedzy powstała definicja marki „digital friendly”, czyli takiej, która cieszy się sympatią, a co za tym idzie, również lojalnością swoich klientów.

Raport podsumowujący badanie zawiera ranking firm, które konsumenci ocenili jako najbardziej przyjazne w wielokanałowej komunikacji cyfrowej - Digital Friendly Brand Index.


Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

Lata doświadczenia

Dział konferencji „Pulsu Biznesu” istnieje od 2004 r. Kilkanaście lat doświadczeń i silna marka „Pulsu Biznesu”, pod którą odbywają się wydarzenia, sprawiły, że jesteśmy dziś czołowym organizatorem konferencji biznesowych skierowanych do wyższej kadry zarządzającej..

Profesjonalizm w każdym calu

W ciągu roku kalendarzowego organizujemy ponad 50 konferencji, kongresów, warsztatów i debat, podczas których do dyskusji zapraszamy najlepszych mówców, wybitnych ekspertów i praktyków z poszczególnych branż..

Tysiące zadowolonych klientów

Naszą ambicją jest kreowanie przedsięwzięć związanych z istotnymi, bieżącymi wydarzeniami w gospodarce, przewidywanie trendów oraz umożliwianie wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Od 2004 roku zaufało nam już blisko 20 tys. uczestników..

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Miejsce

Sprzedaż, współpraca

Opiekun merytoryczny

Beata Tomaszkiewicz
Beata Tomaszkiewicz

Project Manager - dziennikarz

Współpraca

Katarzyna Dziedzic
Katarzyna Dziedzic

Marketing Manager

Szczegółowa lokalizacja wkrótce


Online

Organizator

Współorganizator

Partner

Partner badawczy

Patron

  • DELVE Partners

    “From data and technology to customer centric marketing strategy”. Międzynarodowa firma doradcza wyspecjalizowana w łączeniu danych i technologii w cyfrowym marketingu i reklamie. Firma dzięki hybrydowemu modelowi doradztwa pomaga globalnym markom, takim jak Gerber Life Insurance, UNICEF, Generali USA, Tupperware czy Hebe w Polsce łączyć 3 kluczowe w transformacji marketingu kompetencje: data science, integrację technologii oraz digital marketing i reklamę, aby zoptymalizować działania marketingowe i odkrywać nowe możliwości uzyskania wysokich przychodów. DELVE specjalizuje się w strategiach aktywizacji danych własnych w marketingu, czy rozwiązaniach typu cloud for marketing. Jest certyfikowanym partnerem Google Marketing Platform, partnerem Google Cloud Certified Services. Tylko w tym roku firma zdobyła tytuł Google Cloud Partner of The Year in Marketing Analytics w USA.

  • Chmura krajowa

    Chmura Krajowa jest dziś najbardziej wyspecjalizowanym dostawcą rozwiązań chmurowych na polskim rynku. Działa w modelu multicloud oferując zarówno własne produkty i usługi w ramach Platformy Chmury Krajowej, jak i rozwiązania swoich strategicznych partnerów, globalnych dostawców chmury publicznej, m.in. Google. Więcej informacji: chmurakrajowa.pl