MIKROKOREKTY - MAKROEFEKTY - paradoksy nowatorskiego przywództwa, zarządzanie sobą i zmianami

MIKROKOREKTY - MAKROEFEKTY - paradoksy nowatorskiego przywództwa, zarządzanie sobą i zmianami

8 października 2013 / Warszawa, Hotel Polonia Palace

Cel

Goście specjalni:
JACEK SANTORSKI ROB KAISER
po raz pierwszy w Polsce na otwartej konferencji!

"Uważaj na swoją siłę: zmień nawyki - zrób wyniki!"

Zanim przyszedł kryzys powielaliśmy wiele destruktywnych nawyków i jałowych działań. Mimo to osiągaliśmy wyniki, nie było dość motywacji by się uczyć, oduczać i uczyć na nowo. Dziś stajemy się gotowi do zmiany, bo już dłużej nie możemy sobie pozwolić na jałowe zebrania, nudne prezentacje, wyciskanie wyników, zbędne wydatki na niepotrzebne szkolenia, czy niezdrowy tryb życia. Mamy motywację by uczyć się jak osiągać tyle co dotąd, a nawet więcej, mniejszym kosztem czasu, energii i kasy. Ponadto mamy klucze do rozwiązania Twoich problemów i realizacji celów w zakresie przywództwa, wywierania wpływu i zarządzania sobą!

Podczas konferencji przekonasz się, że możesz osiągać więcej mniejszym kosztem czasu i energii, jeśli nauczysz się "kalibrować" swoją siłę. Rob Kaiser zaprezentuje pierwsze na świecie podejście do kompetencji lidera, które pozwala rozpoznać jak "przeginasz" swoje mocne strony i możesz "regulować" swój wpływ na ludzi. Rob przekaże wskazówki jak rozpoznawać przesterowania swoich interwencji i jak rozwijać komplementarne kompetencje - nowe nawyki. Np. jak lider sprawny w kierowaniu "forsującym" może stawać się szefem "angażującym", uruchamiającym twórcze rozwiązania codziennych problemów biznesowych.

Wykład Roba "Mikrokorekty w zarządzaniu mocą Lidera" dopełnimy prezentacjami/sprawozdaniami z wykorzystania modelu "Versatile Leadership" w Polsce :

  • LVI - unikalny feedback wszechstronności przywództwa - droga do zmiany status quo pewnego siebie Top Managera, który postanowił być kimś więcej niż skutecznym dyktatorem – prezentuje Witold Gotowski
  • "Panel sterowania" - narzędzie managerskie opracowane w ramach współpracy 4Results/Values - prezentacja prezesa 4Results - Sławomira Błaszczaka

UWAGA!

  • Każdy uczestnik, który wypełni w trakcie konferencji "kartę atraktora" - zaplanuje zmianę nawyku korporacyjnego lub osobistego - uzyska po miesiącu coaching telefoniczny - utrwalenie zmiany, bez dodatkowych opłat!
  • Każde zamówienie LVI 360 od osoby która weźmie udział w konferencji zostanie objęte zniżką 20 proc (uczestnik konferencji), 12 proc - kolejne osoby poddane feedbackowi w jego firmie.
  • W kosztach konferencji nowa książka Roba Kaisera "Fear Your Strenghts" – „Uważaj na swoją siłę" , "panel sterowania" 4Results

Serdecznie zapraszam !

Anna Tyra
Product Manager


O Patronie Merytorycznym

Values tworzy platformę integrującą działania własnego zespołu z renomowanymi ośrodkami i wybitnymi specjalistami.
Tworzy centrum studiów i zastosowania skutecznych metod kształtowania i rozwijania relacji miedzy ludźmi - na styku zdrowia, jakości życia i biznesu.
Values wykorzystuje zarówno najnowsze odkrycia psychologii społecznej czy neuroscience, jak praktyczne modele organizacji i zarządzania po filozofię i doświadczenia z obszaru medytacji czy wschodnich szkół walki.
Unikalne podejście do integracji tych perspektyw rozwija od kilku dekad psycholog Jacek Santorski. W XXI w przyłączyła sie do niego Dominika Kulczyk Lubomirska, sinolog, specjalistka CSR i komunikacji, członek rady nadzorczej Kulczyk Holding.
Values podejmuje zarówno twórcze jak kryzysowe wyzwania na zamówienie właścicieli i zarządów firm. Jednocześnie prowadzi Akademię Psychologii Przywództwa, a także szkolenia dla lekarzy na temat relacji lekarz - pacjent, dla lekarzy. Jeste też ośrodkiem integrującym najlepszych "mówców" zarówno dla firm jak i lekarzy czy kadr administracji publicznej, nauczycieli. Pomaga podnosić kwalifikacje psychologiczne i relacyjne coachom, trenerom, konsultantom i mentorom.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Hotel Polonia Palace


Warszawa

Patron Merytoryczny

Patron Medialny