Warszawa
Warsztaty
30 stycznia 2014
30 stycznia 2014
Siedziba Pulsu Biznesu
Motywacja w dziale prawnym
None
Jak zbudować efektywny i zmotywowany zespół prawników

Cel

Motywacja jest jednym z najważniejszych elementów przywództwa. W swoim środowisku prawnicy codziennie muszą motywować swoich podwładnych, kolegów, pracowników, klientów, adwersarzy, urzędników i sądy oraz oczywiście ... samych siebie. Motywacja jest kluczowym elementem w procesie unikania wypalenia zawodowego i przynoszeniu wymiernych rezultatów pracy zespołowej. Prawnicy na co dzień stawiają czoła problemom związanym z motywacją, które są unikalne dla tego zawodu i nieporównywalne do problemów związanych z motywacją w innych zawodach i branżach.

W związku z tym, Puls Biznesu we współpracy z Joanną Sztandur – ekspertem i doradcą specjalizującym się w doradzaniu kancelariom prawnym i wewnętrznym działom prawnym przedsiębiorstw – pragnie zaprosić wszystkich dyrektorów prawnych, wspólników kancelarii oraz prawników na warsztaty związane z rozwijaniem motywacji członków zespołu.

Warsztat powstał z myślą o specyficznej naturze pracy prawników, którzy przy ogromnym nawale zajęć, często współpracują z bardzo wymagającymi klientami oraz stoją na codzień przed licznymi wyzwaniami zawodowymi. Spotkanie to pozwoli Państwu zrozumieć kluczowe teorie motywacji i podnieść swoje umiejętności w procesie motywowania siebie i innych, co w efekcie może mieć duży wpływ na wiele aspektów pracy zespołowej, a przede wszystkim na wyniki działań zawodowych.


Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się:

  • Co i jak motywuje prawników?
  • Jak komunikacja wpływa na motywację prawników?
  • Jak delegować, żeby zwiększyć motywację swoich współpracowników?
  • Jak motywować w procesie ocen okresowych?


...czyli, co zrobić, żeby nasz zespół prawników chciał CHCIEĆ rozwoju dla siebie i swojej organizacji!


Do udziału w warsztatach zapraszamy:

  • Wspólników kancelarii prawnych
  • Dyrektorów wewnętrznych działów prawnych przedsiębiorstw
  • Szefów zespołów prawnych

… i wszystkich tych, którzy zarządzają prawnikami!

Warsztat poprowadzi:

 Joanna Sztandur

Joanna Sztandur, partner zarządzający, SuccessfulHR.com

Ekspert i doradca specjalizujący się w doradzaniu kancelariom prawnym i działom prawym organizacji w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Doradztwo obejmuje m.in. zarządzanie ludźmi i zespołami, planowanie kariery, oceny roczne, strategiczne planowanie zatrudnienia i sukcesji, programy motywacyjne, ocenę efektywności pracy, planowanie wynagrodzeń, procedury wewnętrzne oraz szkolenia umiejętności miękkich.
Ma ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu organizacją i personelem w największych międzynarodowych kancelariach prawnych w regionie Wschodniej i Centralnej Europy.
Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej (psychologia), Szkoły Głównej Handlowej (zarządzanie personelem) i The George Washington University (rozwój przywództwa).

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Siedziba Pulsu Biznesu


Warszawa

Patron Medialny