Nowoczesne technologie szansą na oszczędności w biznesie

Nowoczesne technologie szansą na oszczędności w biznesie

Cel

Opłaty za użytkowanie energii elektrycznej czy gospodarkę odpadami bywają dużym obciążeniem dla budżetu przedsiębiorstwa. Ograniczenie takich wydatków bywa trudne, zwłaszcza bez profesjonalnej diagnozy tych obszarów w firmie, które wymagają optymalizacji. Jednocześnie, każda organizacja, niezależnie od branży, staje przed koniecznością pogodzenia działań wspierających jej rozwój biznesowy i aktywności charakterystycznych dla firm odpowiedzialnych społecznie i ekologicznie.

W odpowiedzi na potrzeby nowoczesnych przedsiębiorstw, które rozwijają swoje strategie w kierunku racjonalnego zarządzania kosztami, przygotowaliśmy cykl spotkań pt. „Nowoczesne technologie szansą na oszczędności w biznesie”. Zapraszamy do udziału w konferencjach, podczas których dowiedzą się Państwo m.in.:

  • Jak zredukować koszty i zwiększyć efektywność energetyczną przy zastosowaniu audytu energetycznego
  • Jak skutecznie zaplanować politykę energetyczną generującą trwałe oszczędności dla firmy
  • Jak z sukcesem stosować nowoczesne sposoby zarządzania zakupami energii
  • Jak właściwie gospodarować odpadami by optymalnie zarządzać firmą
  • Jak ubiegać się o fundusze wspierające nowoczesne rozwiązania
  • Jak przekonać pracowników do potrzeby wprowadzania nowinek technologicznych niezbędnych dla dynamicznego rozwoju firmy
Serdecznie zapraszamy do udziału.

Szczegółowe informacje
Joanna Czyczuk
T +48 22 333 9825
j.czyczuk@pb.pl


RWE należy do piątki największych firm energetycznych w Europie. Specjalizuje się w wytwarzaniu, przesyle, dystrybucji oraz sprzedaży energii elektrycznej i gazu. RWE zatrudnia 70 tysięcy osób, zaopatruje 16 milionów klientów w energię elektryczną i 8 milionów klientów w gaz. RWE jest największym producentem energii w Niemczech i trzecim w Wielkiej Brytanii. Obecne jest także w Europie Środkowej. Działa nie tylko w Polsce, ale także w Czechach, na Słowacji i na Węgrzech. Największymi firmami należącymi do RWE w Polsce są RWE Polska – odpowiedzialna wspólnie ze spółką RWE East za wsparcie rozwoju koncernu w Polsce, sprzedająca energię około 900 tysiącom klientów oraz firma RWE Stoen Operator, zarządzająca warszawską siecią elektroenergetyczną. Do RWE w Polsce należą również farmy wiatrowe o łącznej mocy 108 megawatów. Poprzez dodatkowe inwestycje do 2015 roku RWE planuje osiągnięcie łącznej mocy 300 MW w energii wiatrowej w Polsce.

TÜV Rheinland Polska jest liderem na rynku usług certyfikacyjnych, badawczych i inspekcyjnych w Polsce. Firma jest częścią międzynarodowego koncernu TÜV Rheinland Group. Główną domeną firmy jest certyfikacja wyrobów, technologii, systemów zarządzania i personelu, a także inspekcje, weryfikacje, opinie i audyty. Wyspecjalizowana kadra oraz długoletnie doświadczenie w prowadzeniu nawet najbardziej skomplikowanych przedsięwzięć gwarantują najwyższą jakość podejmowanych przez nas działań. Świadczymy profesjonalne usługi związane m.in. z kogeneracją, przemysłowymi audytami energetycznymi, ekspertyzami i opiniami z zakresu chłodnictwa i OZE. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w ramach zleconych nadzorów inwestorskich drugiej lub trzeciej strony. Działamy niezawodnie podczas nadzorów budowlanych jakościowych i terminowych.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Hotel HP Park Plaza, ul. Drobnera 11/13


Wrocław

Partner Strategiczny

Partner