Optymalizacja sprzedaży, obrotów i zysku. Praktyczne wdrożenia rozwiązań ERP w branży dystrybucyjnej, logistycznej i retail

Optymalizacja sprzedaży, obrotów i zysku. Praktyczne wdrożenia rozwiązań ERP w branży dystrybucyjnej, logistycznej i retail

Optymalizacja sprzedaży, obrotów i zysku. Praktyczne wdrożenia rozwiązań ERP w branży dystrybucyjnej, logistycznej i retail
 / 27 września 2012 / Warszawa

Cel

Na miejscu, na czas – tak w skrócie można określić najważniejsze zadania i oczekiwania względem branż dystrybucyjnej, logistycznej i retail. Kluczowe w tych obszarach biznesu jest więc sprawne zarządzanie sprzedażą i dystrybucją towaru.

Jak udoskonalić te procesy dowiecie się Państwo w ramach Konferencji Optymalizacja sprzedaży, obrotów i zysku. Praktyczne wdrożenia rozwiązań ERP branży dystrybucyjnej, logistycznej i retail.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu, na którym będziecie Państwo mieli okazję spotkać doświadczonych ekspertów i praktyków oraz uzyskać odpowiedzi na pytania:

  • jak dobrze wybrać system ERP i na co zwrócić uwagę, aby spełniał wymagania Twojej firmy
  • jak rozwiązania ERP wspierają procesy biznesowe w branży dystrybucyjnej, logistycznej oraz retail
  • jak zbudować jednolity łańcuch dostaw i zintegrować rozwiązanie z sieciami handlowymi
  • jak ustrzec się przed trudnościami technicznymi i organizacyjnymi we wdrożeniu systemu ERP

Zapraszamy do zgłoszenia swojego uczestnictwa w wydarzeniu.

Szczegółowe informacje

Justyna Piechocka Tel. 22 333 97 93

Email j.piechocka@pb.pl

O Współorganizatorze:

Microsoft Dynamics

Microsoft jest międzynarodowym producentem oprogramowania komputerowego, a także dostawcą kompleksowych rozwiązań cloud computing, aplikacji serwerowych i innych technologii informatycznych dla klientów indywidualnych, firm i administracji. Istotną częścią portfolio Microsoft są aplikacje biznesowe klasy ERP i CRM z rodziny Microsoft Dynamics, wspierające zarządzanie organizacją. Rozwiązania Microsoft Dynamics posiadają zbliżone interfejsy do znanych i powszechnie wykorzystywanych aplikacji firmy Microsoft, dzięki czemu praca z tym oprogramowaniem biznesowym jest bardzo intuicyjna.

O Partnerze Strategicznym:

IT.integro to wiodący dostawca oprogramowania ERP w segmencie małych i średnich firm na polskim rynku. Lider wdrożeń Microsoft Dynamics NAV w Polsce. Posiadamy największe w Polsce doświadczenie zdobyte w prawie 200 projektach i największy w Polsce Dział Serwisu (1700 użytkowników). Rozwijamy własne rozwiązania branżowe oraz wykorzystujemy sprawdzoną metodykę wdrożeń Microsoft Sure Step.

O Partnerze:

Asseco Poland S.A. jest największą spółką IT notowaną na GPW. Skupia się na produkcji i rozwoju innowacyjnego oprogramowania, kierując swoją ofertę do branży: bankowej, ubezpieczeniowej, rynku przedsiębiorstw, energetycznej, telekomunikacyjnej, służby zdrowia, administarcji. Szerokie kompetencje w zakresie rozwiązań ERP i BI pokrywają wszystkie sektory gospodarki dopełniając ofertę Asseco i stawiając ją w gronie najbardziej wszechstronnych dostawców IT.

O Partnerze:

NAVAX od ponad 20 lat optymalizuje procesy biznesowe swoich klientów poprzez analizę, poprawę efektywności i skuteczną realizację wdrożeń IT w zakresie ERP (Dynamics NAV i AX), CRM, BI, cloud-computing. Na know-how NAVAX składa się wiedza ekspercka ponad 150 pracowników w Austrii , Polsce, Niemczech i Szwajcarii, jak również wieloletnie doświadczenie zdobyte w realizacji ponad 750 projektów na całym świecie. NAVAX jest jednym z najbardziej cenionych Partnerów Microsoft Dynamics na świecie, a ponadto partnerem QlikTech i partnerem korporacyjnym firmy Planner.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Warsaw Marriott Hotel, Al. Jerozolimskie 65/79


Warszawa

Partner Strategiczny

Organizator

Współorganizator

Partner