Oszczędność pieniędzy i czasu – dlaczego warto wdrożyć i stosować e-fakturę

Cel

Czy warto przejść na fakturowanie elektroniczne? Co jest prawdą a co mitem w zakresie e-faktur? Jak radzisz sobie na co dzień z księgowaniem, dekretowaniem czy archiwizacją? Najlepsze praktyki w tym zakresie. To wszystko i jeszcze więcej na naszym seminarium. Zapraszamy na bezpłatne szkolenie on-line.


W programie:

• Innowacyjnie o fakturowaniu
• Korzyści ekonomiczne przejścia z faktur papierowych na elektroniczne
• Serwis miedzyfirmami.pl jako nowoczesna platforma B2B służąca wymianie e-faktur


Uwaga!

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!
TYLKO osoby zarejestrowane otrzymają od nas:

  • materiały szkoleniowe,
  • specjalne materiały dodatkowe, dostęp do serwisu miedzyfirmami.pl, który służy do wymiany dokumentów elektronicznych, w tym e-faktur (dla zarejestrowanych uczestników webcastu pakiet 500 dokumentów do wysłania w serwisie!).


Żeby uczestniczyć w samym szkoleniu on-line nie trzeba się rejestrować wcześniej, przekierowanie na szkolenie nastąpi automatycznie w dniu szkolenia poprzez wejście na stronę efaktura.pb.pl.


O Partnerze

Sage sp. z o.o. jest wiodącym producentem oprogramowania wspomagającego zarządzanie, głównie dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. Spółka wchodzi w skład Sage Group plc – należącej do grona największych dostawców rozwiązań wspomagających zarządzanie na świecie. Posiada oddziały w Bytomiu, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Sopocie, Warszawie i Wrocławiu oraz sieć ponad 400 dystrybutorów i partnerów biznesowych na terenie całego kraju.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Szczegółowa lokalizacja wkrótce


online

Partner