POLSKA – CHINY Praktyczny wymiar biznesu

POLSKA – CHINY Praktyczny wymiar biznesu

POLSKA – CHINY Praktyczny wymiar biznesu
 / 19 września 2012 / Warszawa

Cel

Istnieje chińskie powiedzenie, że interesy należy robić tylko z przyjaciółmi. A Chińczycy coraz większą uwagę kierują w stronę naszego regionu, wyraźnie starając się zaprzyjaźnić z polskim biznesem. Dowodem tego był kwietniowy przyjazd premiera Wen Jiabao do Polski, pierwsza wizyta chińskiego szefa rządu od 25 lat. Chińczycy zaczęli postrzegać Polskę jako lidera regionu. To właśnie teraz nadarza się najlepsza okazja dla firm do przyciągnięcia kapitału z Chin, jak również do polskich inwestycji w Państwie Środka.

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w konferencji, podczas której najwyższej klasy eksperci i praktycy przedstawią analizy przypadków polskich firm działających w Chinach, jak również chińskich inwestujących w Polsce.

W trakcie wielu prelekcji i podczas panelu dyskusyjnego dowiedzą się Państwo m. in.:

  • dlaczego jesteśmy atrakcyjną lokalizacją dla chińskich przedsiębiorstw i jak to wykorzystać
  • jakie ryzyko wiąże się z polskimi inwestycjami w Chinach
  • jak wygląda chińska etykieta biznesowa i jakie strategie negocjacyjne sprawdzają się w kontaktach z chińskimi przedsiębiorcami
  • jak przygotować się do chińskiej ekspansji inwestycyjnej w Polsce
  • jak polskie firmy mogą podbić chiński rynek
  • jak Bank of China oraz KPMG wspierają kojarzenie firm polskich z chińskimi

Jesteśmy przekonani, że dzięki udziałowi w naszej konferencji będą Państwo dobrze przygotowani do nawiązania współpracy biznesowej z chińskimi partnerami.

ILOŚĆ MIEJSC BEZPŁATNYCH NA KONFERENCJĘ SKOŃCZYŁA SIĘ W ZWIĄZKU Z TYM ZAPRASZAMY DO KOMERCYJNEJ REJESTRACJI

Zapraszamy!

Dla uzyskania szerszych informacji o konferencji prosimy o kontakt:

Aneta Wereszka

Conference Coordinator

T +48 22 333 9767

a.wereszka@pb.pl

www.pb.pl

Bonnier Business (Polska) sp. z o.o.

ul. Kijowska 1

03-738 Warszawa


Bank of China (BOC), oddział w Polsce będzie się koncentrował głównie na bankowości korporacyjnej. Naszym głównym celem jest finansowe wspieranie przedsiębiorstw chińskich planujących inwestycje w Polsce (m.in. kredyty, gwarancje itp.). Priorytetowe branże to energetyka, infrastruktura, telekomunikacja, nowe technologie.

Drugim ważnym obszarem dla BOC jest współpraca z polskimi firmami planującymi działalność na rynku chińskim – zarówno inwestycyjną, jak i handlową (usługi z zakresu trade finance).

Bank oferuje również konta dla klientów indywidualnych. Na chwilę obecną istnieje możliwość otwarcia rachunku oraz lokat terminowych w czterech walutach – złotówkach, yuanach, euro oraz dolarach.


KPMG jest międzynarodową siecią firm doradczo-audytorskich, zatrudniającą 145 000 pracowników w 152 krajach. KPMG w Polsce świadczy usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego, księgowego, rachunkowego oraz szeroko pojętego doradztwa biznesowego dla polskich i międzynarodowych firm i instytucji ze wszystkich sektorów gospodarki.

Klienci doceniają wysoki standard świadczonych usług, specjalizacje branżowe oraz szeroką wiedzę na temat rynków lokalnych, regionalnych i gospodarki światowej.

W Polsce KPMG działa od 1990 roku i obecnie zatrudnia ponad 1 200 osób w sześciu biurach, tj. w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocław, Katowicach i Gdańsku.

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Hotel InterContinental, 2 piętro, sala: Don Giovanni


Warszawa

Współorganizator