Polskie Forum Outsourcingu

Polskie Forum Outsourcingu

Cel

Szanowni Państwo,

przez ostatnie lata rynek outsourcingu był jednym z najprężniej rozwijających się sektorów na całym świecie. Nie inaczej było w Polsce, gdzie przez ostatnich kilkanaście lat ta branża stała wręcz motorem rozwoju nowoczesnego biznesu. W chwili obecnej w naszym kraju działa już ok. 700 centrów outsourcingowych typu BPO/SSC, a łączne zatrudnienie w tym sektorze przekroczyło 160.000 osób. Nie wzięło to się z przypadku. Jak donosi raport roczny Fundacji Pro Progressio, Polska na tle Centralnej oraz Wschodniej Europy dysponuje nie tylko ogromnym terytorium, największym nasyceniem dużych ośrodków miejskich, ale też bardzo dużą liczbą wykwalifikowanych pracowników.

Korzystanie z outsourcingu jest doskonałym sposobem nie tylko na ograniczenie kosztów, ale też na zwiększenie efektywności oraz jakości usług dla przedsiębiorstwa każdej wielkości. Umożliwia też firmom koncentrację na kluczowej działalności biznesowej, z której generowana jest wartość dla ich klientów. Warunek uzyskania tych korzyści jest jeden – trzeba posiadać wiedzę i doświadczenie, jak projekt outsourcingu zrealizować oraz w jaki sposób z niego korzystać. Wiedza, kiedy i co warto outsourcować, z jakiego modelu biznesowego korzystać, w jaki sposób monitorować efektywność kontraktu oraz jak zbudować właściwą komunikację w projekcie, jest kluczowa do podejmowania jakichkolwiek działań.

Dlatego zapraszamy Państwa na Polskie Forum Outsourcingu, gdzie wspólnie z czołowymi ekspertami branży oraz wieloma praktykami rynku odpowiemy na najważniejsze i najbardziej aktualne pytania dotyczące właśnie sektora outsourcingu. Przedstawimy jak wyglądała ewolucja tego rynku w ostatnich latach oraz jakich zmian możemy się spodziewać w najbliższej przyszłości. Poruszymy tematy interesujące zarówno firmy, które już korzystają z tego narzędzia biznesowego, jak również przedsiębiorców dopiero rozważających zastosowanie outsourcingu dla poprawienia efektywności swych operacji biznesowych. Przedstawimy wiele interesujących projektów i case studies zrealizowanych ostatnio na polskim rynku!

Serdecznie zapraszam,

Magdalena Marczak
Project Manager


Podczas Forum dowiedzą się Państwo m.in:


 • Prezentacja wielu case studies z polskiego rynku
 • Outsourcing w Polsce wczoraj, dziś i jutro, czyli jak ewoluowały usługi outsourcingowe i jakich zmian możemy się spodziewać w przyszłości?
 • Czy, co i kiedy outsourcować, czyli gdzie są faktyczne korzyści, a gdzie możliwe zagrożenia?
 • Outsourcing vs Customer Experience, czyli jak outsourcing może wpłynąć na jakość obsługi naszych klientów?
 • Bezpieczeństwo w outsourcingu - fakty i mity
 • KPI i SLA w działaniu, czyli ocena efektywności kontraktu outsourcingowego
 • Trudna sztuka komunikacji w outsourcingu
 • PRAKTYCZNE WARSZTATY RÓWNOLEGŁE


Forum dedykowane jest:

 • Członkom Zarządów;
 • Dyrektorom i Kierownikom Finansowym oraz Głównym Księgowym;
 • Dyrektorom Strategicznym;
 • Dyrektorom ds. Rozwoju Biznesu;
 • Dyrektorom poszczególnych obszarów biznesowych w firmach, jak IT, HR, logistyka, zakupy i zaopatrzenie, marketing, prawo.

Do udziału zapraszamy również przedstawicieli administracji publicznej, specjalnych stref ekonomicznych, jednostek badawczo-rozwojowych, deweloperów, głównych inwestorów na polskim rynku. Konferencja skierowana do top managementu.


Partner:

docFlow S.A.

docFlow to nowa jakość zarządzania danymi i dokumentacją przedsiębiorstw. Świadczymy kompleksowe usługi związane z pozyskiwaniem danych, z indeksacją i digitalizacją dokumentów oraz przechowywaniem danych i dokumentów.

Procesy zarządzania danymi i dokumentacją tworzą niezbędną strukturę, której efektywność bezpośrednio wpływa na rozwój i wyniki firmy. docFlow zadania z szeroko pojętej archiwizacji uzupełnia ofertą indeksowania i digitalizacji, czyli przeobrażenia formy papierowej dokumentów w cyfrową oraz usystematyzowania ich w ramach wskazanych przez Klienta kategorii. Dzięki temu Klient ma możliwość szybkiego wyszukiwania i przeglądania skanów dokumentów poprzez zabezpieczoną aplikację online.

Umożliwiamy również uzupełnienie brakujących Państwu informacji z dokumentów posiadanych lub przekazywanych przez Państwa partnerów biznesowych. Działając na dużą skalę mamy możliwość sprawić, aby bazy danych naszych Klientów były na bieżąco zasilane świeżymi informacjami, gotowymi do wykorzystania w celach biznesowych, a Państwo, korzystając z naszych usług, mogli obniżyć koszty.

Autorskie oprogramowanie docFlow jest dostosowywane do systemów Klienta i w połączeniu ze sprawną obsługą dedykowanych zespołów tworzy idealne rozwiązanie do zarządzania procesami biznesowymi.

Bezpieczeństwo przechowywanych danych i dokumentów oraz logika ułożonych procesów są priorytetami, dlatego firma stosuje zaawansowane narzędzia w celu ochrony powierzonych informacji. Jednak podstawą działalności docFlow są ludzie, którzy pracują nad osiąganiem postawionych sobie celów, a po wykonanej pracy angażują się w aktywności społeczne i sportowe. docFlow jest po prostu dynamiczny i pełen zaangażowania.


Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Centrum Konferencyjne NIMBUS, Al. Jerozolimskie 98


Warszawa

Partner

Partner Merytoryczny