Power to Women

Power to Women

5 ‑ 6 marca 2020 / Warszawa, Polonia Palace Hotel

CelMamy olbrzymią przyjemność zaprosić Państwa do udziału w V edycji konferencji: Power to Women.

Jak co roku, w radosnej i twórczej atmosferze będziemy dyskutować o budowaniu swojego profesjonalnego wizerunku, opartego o twarde kompetencje , ale i o miękkie umiejętności.

Motywem przewodnim tegorocznej edycji jest hasło: Wybierz skuteczną strategię rozwoju osobistego w szybko zmieniającym się, nieprzewidywalnym świecie.

Coraz częściej mówi się o tym, iż w rzeczywistości zdominowanej przez technologie, pewne kompetencje, które często przypisywane są kobietom będą na wagę złota.

Wskażemy jak wpasować się w kompetencje jutra, podnosząc swoje kwalifikacje, jednocześnie unikając podążania utartymi ścieżkami.

Omówimy m.in.:

 • jak wybrać to co przyniesie nam sukces i spełnienie
 • zarządzać swoją energią i emocjami
 • okiełznać stres i uczynić go naszym sprzymierzeńcem
 • szukać inspiracji w dokonaniach i sukcesach innych
 • budować efektywne, różnorodne zespoły
 • dostosować specyfikę pracy do składu zespołu
 • znaleźć pasję, nie tylko w pracy czy w życiu rodzinnym
 • wzmocnić swój wizerunek w cyfrowym świecie
 • wpasować się w kompetencje przyszłości
 • bez stresu występować publicznie
 • pracować nad swoim wizerunkiem zewnętrznym
 • budować odbiór swojej osoby poprzez autentyczność naszych działańZachęcamy do dołączenia do rosnącej wspólnoty uczestniczek konferencji: Power to Women.

Przez cztery edycje udało nam się tworzyć wyjątkowe spotkanie, podczas którego, co roku, mówiliśmy o innych obszarach istotnych dla zawodowej aktywności kobiet, za każdym razem wzmacniając markę osobistą naszych uczestniczek.

Zachęcamy do zgłoszenia już dziś, jesteśmy przekonani, iż marka konferencji, jej pozytywny odbiór i ideały, które nam przyświecają są gwarancją udziału w czymś absolutnie wyjątkowym.

Dodatkowo w trakcie dwóch dni konferencji będzie możliwość uzyskania profesjonalnej porady od wizażystek Clarins Beauty Spa w zakresie makijażu, ze szczególnym uwzględnieniem makijażu biznesowego. Wskażemy Paniom jak dostosować make up do okoliczności, pory dnia czy rodzaju spotkania. Oprócz wskazówek i podpowiedzi będzie także możliwość oddania się w ręce naszych Ekspertek, które pomogą dobrać własny, niepowtarzalny styl w zakresie wizażu.


Pokaż znajomym, że będziesz z nami. Pobierz grafiki do udostępnienia w social media! 


Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

Lata doświadczenia

Dział konferencji „Pulsu Biznesu” istnieje od 2004 r. Kilkanaście lat doświadczeń i silna marka „Pulsu Biznesu”, pod którą odbywają się wydarzenia, sprawiły, że jesteśmy dziś czołowym organizatorem konferencji biznesowych skierowanych do wyższej kadry zarządzającej..

Profesjonalizm w każdym calu

W ciągu roku kalendarzowego organizujemy ponad 50 konferencji, kongresów, warsztatów i debat, podczas których do dyskusji zapraszamy najlepszych mówców, wybitnych ekspertów i praktyków z poszczególnych branż..

Tysiące zadowolonych klientów

Naszą ambicją jest kreowanie przedsięwzięć związanych z istotnymi, bieżącymi wydarzeniami w gospodarce, przewidywanie trendów oraz umożliwianie wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Od 2004 roku zaufało nam już blisko 20 tys. uczestników..

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Miejsce

Sprzedaż, współpraca

Opiekun merytoryczny

Ewelina Stęplewska
Ewelina Stęplewska

Project Manager

Współpraca

Weronika Kuchta
Weronika Kuchta

Marketing Manager

Polonia Palace Hotel

al. Jerozolimskie 45
Warszawa

Partner

Patron Medialny

 • BNP Paribas Bank Polska S.A.

  Misją BNP Paribas Bank Polska jest oferowanie w sposób odpowiedzialny nowatorskich rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę. Bank jest częścią wiodącej międzynarodowej grupy bankowej BNP Paribas. Bank świadczy usługi poprzez sieć oddziałów bankowych oraz stoisk bankowych w centrach handlowych na terenie całego kraju. Produkty kredytowe dostępne są również za pośrednictwem punktów w sklepach partnerskich, także w wybranych sieciach dealerów samochodów.