Warszawa
Konferencja
15 maja 2014
15 maja 2014
Giełda Papierów Wartościowych, ul. Książęca 4, sala Catalyst
Prawne regulacje Public Relations
None
Poznaj przepisy, które wyznaczają ramy Twoich zawodowych działań

Cel

Szanowni Państwo,

prawne regulacje działań public relations to temat, który wielokrotnie pojawia się na kolegiach redakcyjnych, w rozmowach z przedstawicielami agencji, a także w dyskusjach przy kawie pracowników branży. Na co możemy sobie pozwolić? Jakie są ramy odpowiedzialności dziennikarza? Na co redakcja nigdy się nie zgodzi - takie pytania pojawiają się wielokrotnie.

Wyciągając wnioski z powyższych wątpliwości zapraszamy Państwa na wyjątkową konferencję, w całości poświęconą ramom prawnym branży public relations. Do przygotowania prelekcji zaprosiliśmy jedną z najbardziej profesjonalnych i jednocześnie rozpoznawalnych polskich kancelarii - LSW Leśnodorski, Ślusarek i Wspólnicy.

Podczas całodniowej konferencji przyjrzymy się podstawowym aktom prawnym, przedstawimy regulacje dotyczące lokowania produktu i marki w mediach, ale również wyzwaniom związanym z mediami społecznościowymi. Zastanowimy się zarówno nad możliwościami, jak i zagrożeniami związanymi z łatwością publikacji materiałów na Facebooku, Twitterze czy Instagramie. Odpowiadając na Państwa sugestie, konferencję zakończymy wykładem dotyczącym organizacji konkursów - jak ustrzec się przed ewentualnymi odwołaniami?

Mamy nadzieję, że nasza propozycja wzbudzi Państwa zainteresowanie. Jesteśmy również otwarci na sugestie, w razie pytań, chęci poruszenia konkretnych zagadnień - proszę o kontakt.

Serdecznie zapraszam,
Marcin Dobrowolski
Puls Biznesu
[email protected]

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Giełda Papierów Wartościowych, ul. Książęca 4, sala Catalyst


Warszawa

Partner Merytoryczny

Patron Medialny