Prawne regulacje Public Relations

Cel

Szanowni Państwo,

prawne regulacje działań public relations to temat, który wielokrotnie pojawia się na kolegiach redakcyjnych, w rozmowach z przedstawicielami agencji, a także w dyskusjach przy kawie pracowników branży. Na co możemy sobie pozwolić? Jakie są ramy odpowiedzialności dziennikarza? Na co redakcja nigdy się nie zgodzi - takie pytania pojawiają się wielokrotnie.

Wyciągając wnioski z powyższych wątpliwości zapraszamy Państwa na wyjątkową konferencję, w całości poświęconą ramom prawnym branży public relations. Do przygotowania prelekcji zaprosiliśmy jedną z najbardziej profesjonalnych i jednocześnie rozpoznawalnych polskich kancelarii - LSW Leśnodorski, Ślusarek i Wspólnicy.

Podczas całodniowej konferencji przyjrzymy się podstawowym aktom prawnym, przedstawimy regulacje dotyczące lokowania produktu i marki w mediach, ale również wyzwaniom związanym z mediami społecznościowymi. Zastanowimy się zarówno nad możliwościami, jak i zagrożeniami związanymi z łatwością publikacji materiałów na Facebooku, Twitterze czy Instagramie. Odpowiadając na Państwa sugestie, konferencję zakończymy wykładem dotyczącym organizacji konkursów - jak ustrzec się przed ewentualnymi odwołaniami?

Mamy nadzieję, że nasza propozycja wzbudzi Państwa zainteresowanie. Jesteśmy również otwarci na sugestie, w razie pytań, chęci poruszenia konkretnych zagadnień - proszę o kontakt.

Serdecznie zapraszam,
Marcin Dobrowolski
Puls Biznesu
m.dobrowolski@pb.pl

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Giełda Papierów Wartościowych, ul. Książęca 4, sala Catalyst


Warszawa

Partner Merytoryczny

Patron Medialny