Prawne regulacje Public Relations

Prawne regulacje Public Relations

Cel

Szanowni Państwo,

W związku z niezwykle pozytywnym przyjęciem ubiegłorocznych warsztatów Prawne regulacje Public Relations, przygotowaliśmy II edycję tego wydarzenia. Po raz kolejny przyjrzymy się ramom prawnym, mającym realny wpływ na Państwa pracę, w kontekście najnowszych zmian.

W realizacji programu warsztatów ponownie wspiera nas jedna z najbardziej profesjonalnych i rozpoznawalnych w Polsce kancelarii – LSW Leśnodorski, Ślusarek i Wspólnicy. Wierzymy, że wspólnie oferujemy Państwu udział w wyjątkowym spotkaniu, podczas którego poszerzą Państwo swoją wiedzę na temat tego, jakie możliwości daje i jakie wyzwania stawia przed branżą public relations aktualne prawodawstwo.

Podczas całodniowych warsztatów przyjrzymy się prawnym filarom funkcjonowania branży i wyjaśnimy jak tworzyć materiały sponsorowane oraz bezpiecznie lokować produkty w telewizji, radiu i prasie. Prawnicy odpowiedzą na pytanie, w jakich ramach prawnych poruszać się, publikując materiały w mediach społecznościowych i podadzą przykłady wykorzystania w promocji elementów twórczych. Konferencję zakończy wykład, podczas którego eksperci podpowiedzą rozwiązania pozwalające uniknąć błędów w sytuacjach kryzysów medialnych i skutecznie wykorzystać dostępne narzędzia prawne.

Mamy nadzieję, ze już dziś zarezerwują Państwo datę 16. grudnia w swoich kalendarzach.

Serdecznie zapraszamy,

Zespół konferencji Pulsu Biznesu

oraz

Kancelaria LSW Leśnodorski Ślusarek i Wspólnicy

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Novotel Warszawa Airport, ul. 1 Sierpnia 1


Warszawa

Partner Merytoryczny

Patron Medialny