Proste strategie na dobrą pamięć i koncentrację

Proste strategie na dobrą pamięć i koncentrację

31 sierpnia 2021 / online

Cel

Chcesz poprawić swoje relacje biznesowe i podnieść poziom networkingu?

Czy chcesz wynosić więcej wiedzy z konferencji, webinariów i szkoleń?

Masz dość zapominania imion i nieefektywnej nauki słówek z języka obcego?

Rozwój technologii wpływa na spadek jakości ludzkich zdolności poznawczych. Gorzej się koncentrujemy, mniej pamiętamy, tracimy uważność. W Starożytności tego rodzaju problemy nie miały miejsca. Przemówienia i najważniejsze informacje zapamiętywano przy użyciu naturalnej pamięci. Jest jednak dobra wiadomość. Nadal możesz połączyć mózg XXI wieku ze starożytnymi technikami, aby zachować wydajną pamięć, świetną koncentrację i błyskawicznie uczyć się nowych rzeczy. Sprawnie działający umysł da Ci przewagę w biznesie, pomoże lepiej budować relacje i szybciej podejmować decyzje. Wyobraź sobie, jaką różnicę może zrobić fakt, że będziesz pamiętał imiona wszystkich poznanych osób z wydarzenia biznesowego. Pomyśl, jakie wrażenie zrobisz, gdy wykonasz prezentację, ani razu nie posiłkując się notatkami. Dodatkowo nauczysz się wreszcie używać smartfonu w taki sposób, by przestał Tobą rządzić, dzięki prostym trickom ze wschodniej filozofii.

Celem tego webinarium, jest nauczyć Cię języka komunikacji z mózgiem. Proste, naturalne techniki pamięciowe będą w stanie w krótkim czasie zapewnić Ci narzędzia do efektywnej nauki, przyswajania słówek i zapamiętywania różnego rodzaju informacji. Dzięki temu zyska Twój biznes, życie codzienne i zdrowie!

Przeczytaj artykuł prowadzącego webinar opublikowany na pb.pl >>

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

Lata doświadczenia

Dział konferencji „Pulsu Biznesu” istnieje od 2004 r. Kilkanaście lat doświadczeń i silna marka „Pulsu Biznesu”, pod którą odbywają się wydarzenia, sprawiły, że jesteśmy dziś czołowym organizatorem konferencji biznesowych skierowanych do wyższej kadry zarządzającej..

Profesjonalizm w każdym calu

W ciągu roku kalendarzowego organizujemy ponad 50 konferencji, kongresów, warsztatów i debat, podczas których do dyskusji zapraszamy najlepszych mówców, wybitnych ekspertów i praktyków z poszczególnych branż..

Tysiące zadowolonych klientów

Naszą ambicją jest kreowanie przedsięwzięć związanych z istotnymi, bieżącymi wydarzeniami w gospodarce, przewidywanie trendów oraz umożliwianie wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Od 2004 roku zaufało nam już blisko 20 tys. uczestników..

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Opiekun merytoryczny

Magdalena Sokulska
Magdalena Sokulska

Project Manager

Współpraca

Mateusz Stempak
Mateusz Stempak

Marketing Manager