Przywództwo w kryzysie. Rola lidera w zmianie

Przywództwo w kryzysie. Rola lidera w zmianie

26 maja 2020 / online

Cel

>> Jako lider chcesz znać najbardziej skuteczne metody zarządzania Twoim zespołem w procesie zmian, które mają miejsce na rynku?

>> Nie wiesz, jakie techniki pomogą Ci zbudować na trwałe zaufanie Twoich pracowników i zmniejszą ich niepewność?

>> Zastanawiasz się, czego potrzebuje zespół przechodzący zmianę?

>> Chcesz poznać psychologiczne aspekty, które wpłyną na Twoich podwładnych?


Łatwo jest być liderem kiedy wszystko idzie świetnie, prawdziwym testem są kryzysy. Dlatego weź udział w webinarium, a podczas szkolenia online:

  • poznasz techniki przywództwa i wzmocnisz swoje cechy leadership
  • dowiesz się, jak poradzić sobie z niepewnością otoczenia biznesowego
  • nauczysz się, jak wspierać swój zespół i przy tym nie zwariować
  • zobaczysz, jak efektywnie połączyć umiejętności motywowania, komunikacji czy inteligencji emocjonalnej


Ludzie potrzebują oparcia w liderach, autorytetach, rzetelnych informacjach, relacjach – bądź dla nich źródłem wiedzy, przykładem i wsparciem. Dzięki webinarium „Przywództwo w kryzysie. Rola lidera w zmianie” odkryjesz w sobie szerokie możliwości managerskie i przygotujesz się na każdego rodzaju trudności!


Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

Lata doświadczenia

Dział konferencji „Pulsu Biznesu” istnieje od 2004 r. Kilkanaście lat doświadczeń i silna marka „Pulsu Biznesu”, pod którą odbywają się wydarzenia, sprawiły, że jesteśmy dziś czołowym organizatorem konferencji biznesowych skierowanych do wyższej kadry zarządzającej..

Profesjonalizm w każdym calu

W ciągu roku kalendarzowego organizujemy ponad 50 konferencji, kongresów, warsztatów i debat, podczas których do dyskusji zapraszamy najlepszych mówców, wybitnych ekspertów i praktyków z poszczególnych branż..

Tysiące zadowolonych klientów

Naszą ambicją jest kreowanie przedsięwzięć związanych z istotnymi, bieżącymi wydarzeniami w gospodarce, przewidywanie trendów oraz umożliwianie wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Od 2004 roku zaufało nam już blisko 20 tys. uczestników..

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Korzyści dla pracodawcy

Przewaga

Zapewnij firmie prowadzenie na rynku dzięki innowacyjnym pomysłom, które Twoi pracownicy wdrożą po naszych wydarzeniach. Pozwól im się zainspirować. Nie dopuść, by konkurencja była o krok przed Tobą.

Motywacja

Pokaż pracownikom, że firma stawia na ich rozwój, dzięki czemu będą zaangażowani w pracę znacznie bardziej. Udział w szkoleniach, warsztatach i konferencjach umożliwi zespołowi realizacje celów i zmotywuje ich do twórczego działania.

Wizerunek

Zadbaj o zbudowanie swojego wizerunku jako atrakcyjnego pracodawcy, który inwestuje w ludzi. Pracownicy, którym zapewnisz stały rozwój, staną się najlepszymi ambasadorami Twojej firmy.

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Opiekun merytoryczny

Paulina Mocka
Paulina Mocka

Project Manager

Współpraca

Weronika Kuchta
Weronika Kuchta

Marketing Manager