Psychiatria a choroby współistniejące

Psychiatria a choroby współistniejące

Cel

Szanowni Państwo,

zainteresowanie, z jakim spotkało się nasze ubiegłoroczne spotkanie owocuje spływającymi do nas, jako jej organizatorów, pytaniami – czy w tym roku także odbędzie się konferencja „Psychiatria i choroby współistniejące”? Uspokajamy - konferencja odbędzie się i została zaplanowana na 16.06.2018 w Warszawie.

Jesteśmy dumni z tego, że konferencja, dotycząca tematyki psychiatrycznej, może być wyczekiwana przez lekarzy nie będących psychiatrami. Dlatego jako cel tego wyjątkowego spotkania postawiliśmy sobie dostarczenie praktycznych rozwiązań problemów dotyczących zdrowia psychicznego pacjentów leczonych w gabinetach lekarzy poz oraz specjalistów w dziedzinach pediatrii, geriatrii, psychiatrii, w tym psychiatrii dzieci i młodzieży oraz psychogeriatrii.

W programie II edycji konferencji nie mogło zabraknąć szerokiego omówienia problematyki depresji. Ale nie tylko na tym zaburzeniu skupiamy swoją uwagę. Podczas spotkania zostaną omówione: praktyczne wskazówki leczenia zaburzeń lękowych (nerwic), zaburzeń somatyzacyjnych, zaburzeń snu, zagadnienia psychogeriatrii w odniesieniu do otępień i zaburzeń świadomości osób starszych. Cała sesja zostanie poświęcona także pacjentom młodym - w wieku dojrzewania- specyficznym dla tej grupy wiekowej kłopotom ze zdrowiem i zachowaniem. Słowem – pełny zakres problematyki psychiatrycznej w różnych grupach wiekowych i dotyczący szerokiego spektrum diagnoz.

W imieniu Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Redakcji „Pulsu Medycyny” serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji.

Dr n med. Sławomir Murawiec, przewodniczący Komitetu Organizacyjnego

Małgorzata Konaszczuk, redaktor naczelna "Pulsu Medycyny"

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Szczegółowa lokalizacja wkrótce


Warszawa

Partner Merytoryczny