Recruitment Days

Recruitment Days

22 ‑ 23 czerwca 2020 / On-line, On-line

Cel

Już 22-23 czerwca zapraszamy na czwartą odsłonę Recruitment Days!

To wyjątkowe spotkanie profesjonalistów z zakresu rekrutacji. Ideą spotkań jest budowanie i pogłębianie wiedzy z zakresu procesu rekrutacyjnego.

Rekruter ma bardzo dobrze rozumieć sytuację biznesową i potrzeby klientów, których trzeba uważnie wysłuchać, wczuć się w ich sytuację oraz umiejętnie odczytywać ich prawdziwe oczekiwania. W branży HR nie ma utartych schematów postępowania!

W trakcie konferencji zaproszeni Eksperci działów HR podzielą się swoim doświadczeniem i powiedzą jak uczynić proces rekrutacji optymalnym. Uszyć go na własne potrzeby i znaleźć pracowników, którzy sprawnie odnajdą się w firmie, akceptując jej kulturę organizacyjną. 

Powiemy o technologii i przyszłości w świecie HR, o nowoczesnych narzędziach, sztucznej inteligencji oraz nowatorskich rozwiązaniach wykorzystywanych do prowadzenia efektywnych rekrutacji.

Porozmawiamy o każdym elemencie procesu rekrutacyjnego, wskazując ciekawe i inspirujące rozwiązania. 

Pomówimy o tym jak pozyskać odpowiednią liczbę i jakość aplikacji, jak skutecznie wdrożyć proces onboarding, jak ułożyć proces rekrutacji żeby był skuteczny, optymalny kosztowo i jednocześnie zapewniał komfort pracy rekrutera. Przedstawimy praktyczne wskazówki rekrutacji w mediach społecznościowych , zaprezentujemy przykłady zastosowania AI w procesach rekrutacyjnych oraz pomówimy o oczekiwaniach kandydatów reprezentujących różne generacje.

Podczas konferencji Recruitment Days zaprezentujemy Państwu liczne case studies, w tym wiele nagrodzonych w konkursie Siła Przyciągania.

Do zobaczenia!

Kogo spotkają Państwo wśród uczestników?

  • Dyrektorów i Managerów ds. Rekrutacji
  • HR Managerów
  • Specjalistów ds. Rekrutacji
  • HR Biznes Partnerów
  • Headhunterów
  • Wiele osób zajmujących się rekrutacją bez względu na stanowisko, jakie zajmują.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

Lata doświadczenia

Dział konferencji „Pulsu Biznesu” istnieje od 2004 r. Kilkanaście lat doświadczeń i silna marka „Pulsu Biznesu”, pod którą odbywają się wydarzenia, sprawiły, że jesteśmy dziś czołowym organizatorem konferencji biznesowych skierowanych do wyższej kadry zarządzającej..

Profesjonalizm w każdym calu

W ciągu roku kalendarzowego organizujemy ponad 50 konferencji, kongresów, warsztatów i debat, podczas których do dyskusji zapraszamy najlepszych mówców, wybitnych ekspertów i praktyków z poszczególnych branż..

Tysiące zadowolonych klientów

Naszą ambicją jest kreowanie przedsięwzięć związanych z istotnymi, bieżącymi wydarzeniami w gospodarce, przewidywanie trendów oraz umożliwianie wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Od 2004 roku zaufało nam już blisko 20 tys. uczestników..

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Miejsce

Sprzedaż, współpraca

Opiekun merytoryczny

Aldona Mlonek
Aldona Mlonek

Project Manager

Współpraca

Mateusz Stempak
Mateusz Stempak

Marketing Manager

On-line


On-line

Patron

Patron Medialny