Warszawa
Konferencja
20 ‑ 21 listopada 2017
20 ‑ 21 listopada 2017
Centrum Konferencyjne NIMBUS, Al. Jerozolimskie 98, Warszawa
Risk Management Excellence 2017
None
Wzmocnij znaczenie zarządzania ryzykiem w organizacji

Cel

Szanowni Państwo,

Zapraszam do udziału w Risk Management Excellence 2017, które jest unikatowym wydarzeniem poświęconym tematyce zarządzania ryzykiem w firmie czy organizacji. Celem spotkania nie jest jednak omawianie poszczególnych ryzyk, które są bardzo zróżnicowane tylko podejście do zarządzania ryzykiem jako do pewnego procesu, którego prawidła trzeba wdrożyć w organizacji. Powiemy jak planować i doskonalić struktury ramowe zarządzania ryzykiem, jak otworzyć dialog dotyczący ryzyka w organizacji, jak komunikować ryzyka w ramach firmy. Swoimi doświadczeniami podzielą się z Państwem uznani Eksperci i Praktycy w tej dziedzinie.

Udział w konferencji da Państwu możliwość wymiany doświadczeń z innymi specjalistami w tym obszarze, a podczas konferencji, z całą pewnością, pojawią się istotne wnioski i nowe idee.

Celem spotkania jest także wzmocnienie Państwa wiedzy w zakresie business continuity management jak i zarządzania niepewnością realizacji celów.

Zachęcam do udziału, w tym ważnym, inspirującym spotkaniu.

Ewelina Stęplewska

Project manager

Do udziału w konferencji zapraszamy: Zarząd, osoby odpowiedzialne za zarządzanie ryzykiem, business continuity management, IT, audyt, compliance czy controlling.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Centrum Konferencyjne NIMBUS, Al. Jerozolimskie 98, Warszawa


Warszawa

Patron

Patron Medialny