RODO praktyka i egzekucja prawa

RODO praktyka i egzekucja prawa

26 listopada 2019 / Warszawa, Hotel Bristol

Cel

Dla wielu z nas ostatni rok był pełen wyzwań związanych z ochroną danych osobowych. Dotyczy to nie tylko przedsiębiorców, prawników czy ekspertów od bezpieczeństwa, ale przede wszystkim osób, których dane dotyczą. Wyzwania te wynikały nie tylko z samego RODO ale także z przepisów, które Polska musiała przyjąć aby dostosować swój system prawny do nowej rzeczywistości. Wiemy, że czas ten był wymagający i w wielu przypadkach praca związana z dostosowaniem prowadzonej działalności do rozporządzenia trwa w dalszym ciągu. Jak się zresztą wydaje, tak miało być, ponieważ w ocenie unijnego ustawodawcy ochrona danych osobowych jest procesem ciągłym, nieustającym.


Mamy świadomość, że na wiele pytań nie udało się do tej pory odpowiedzieć, pomimo starań Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, czy też samej Europejskiej Radzie Ochrony Danych. Naszą ambicją jest zatem pokazanie Państwu jak w ostatnim roku ukształtowała się praktyka w najważniejszych naszym zdaniem obszarach, gdzie przetwarzane są dane osobowe. Zaprosiliśmy starannie dobranych ekspertów i znakomitych gości, którzy zgodzili się podzielić z Państwem i z nami swoim doświadczeniem. Pokażemy też, w jaki sposób do poszczególnych problemów podeszły organy nadzorcze spoza Polski – na przykładach omówimy najciekawsze przypadki nakładania sankcji finansowych na przedsiębiorców w innych krajach Unii Europejskiej.


Serdecznie zapraszamy


Renata Grzeszczak

Project Manager – Team Leader

r. pr. Marcin Lewoszewski

Kancelaria prawna Kobylańska Lewoszewski Mednis sp. j.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

Lata doświadczenia

Dział konferencji „Pulsu Biznesu” istnieje od 2004 r. Kilkanaście lat doświadczeń i silna marka „Pulsu Biznesu”, pod którą odbywają się wydarzenia, sprawiły, że jesteśmy dziś czołowym organizatorem konferencji biznesowych skierowanych do wyższej kadry zarządzającej..

Profesjonalizm w każdym calu

W ciągu roku kalendarzowego organizujemy ponad 50 konferencji, kongresów, warsztatów i debat, podczas których do dyskusji zapraszamy najlepszych mówców, wybitnych ekspertów i praktyków z poszczególnych branż..

Tysiące zadowolonych klientów

Naszą ambicją jest kreowanie przedsięwzięć związanych z istotnymi, bieżącymi wydarzeniami w gospodarce, przewidywanie trendów oraz umożliwianie wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Od 2004 roku zaufało nam już blisko 20 tys. uczestników..

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Miejsce

Sprzedaż, współpraca

Opiekun merytoryczny

Renata Grzeszczak
Renata Grzeszczak

Project Manager - Team Leader

Współpraca

Mateusz Stempak
Mateusz Stempak

Marketing Manager

Hotel Bristol

Krakowskie Przedmieście 42/44
Warszawa

Partner Merytoryczny

Patron

  • Kancelaria prawna Kobylańska Lewoszewski Mednis sp. j.

    Kancelaria została stworzona na bazie kilkunastoletniego doświadczenia jej wspólników w wybranych obszarach doradztwa prawnego, w których na co dzień wraz z zespołem, pomagają klientom. Kluczowe praktyki kancelarii skupiają się wokół prawa ochrony danych osobowych, własności intelektualnej i nowych technologiach. Prawnicy kancelarii posiadają doświadczenie we wdrażaniu najbardziej skomplikowanych wymogów ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych u przedsiębiorców działających w wybranych przez Kancelarię sektorach gospodarki: finansowym, mediów, nowych technologii i farmaceutycznym. Dodatkowo, na co dzień doradzamy klientom z sektora e-commerce w tworzeniu i prowadzeniu platform online będących sklepami internetowymi, aukcjami on-line, oraz serwisami mediów społecznościowych.