Skuteczna komunikacja na odległość

Skuteczna komunikacja na odległość

26 maja 2020 / Warszawa, Online

Cel

Jeszcze do niedawna zarządzając zespołem, delegując zadanie, kontaktując się z klientem lub szefem mogłeś korzystać z całej palety form kontaktu, od zimnych: email, sms czy inny komunikator, aż do gorących: telefon, wideokonferencja czy spotkanie. A obecnie zastanawiasz się, jak efektywnie prowadzić komunikację nie mając tej całej palety możliwości, do której przywykliśmy?


Umiejętność doboru odpowiedniej formy w zależności od adresata, treści komunikatu, czasu na reakcję czy etapu projektu bardzo często miała wpływ na to czy udało się osiągnąć założony cel komunikacji. Nie było to łatwe, a teraz stało się jeszcze trudniejsze. W czasach koronawirusa nie możesz skorzystać z najbardziej wymagającej i czasochłonnej, ale równocześnie często najskuteczniejszej formy komunikacji, a więc spotkania. W to miejsce weszły videokonferencje.


Po ponad miesiącu pracy w nowych warunkach już wiesz, jakie słabości mają wszystkie formy spotkania online, ale czy wiesz jak zneutralizować te słabości? Jakie mechanizmy zastosować, żeby zwiększyć efektywność komunikacji w tej formule? Jak inne formy kontaktu mogą uzupełnić spotkanie online i zagwarantować Ci osiągniecie zamierzonych celów?


Videokonferencje zostaną już na zawsze i częściowo zastąpią dotychczasowe spotkania w realu. Dlatego weź udział w webinarium, naucz się jak moderować wideokonferencje i zobacz, jakich zasad komunikacji przestrzegać, żeby Twoja komunikacja online była skuteczna i efektywna. Na teraz i na okres po pandemii. Videokonferencje to forma komunikacji przyszłości, dlatego Ciebie jako managera, lidera czy członka zespołu nie może zabraknąć na tym szkoleniu online! Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

Lata doświadczenia

Dział konferencji „Pulsu Biznesu” istnieje od 2004 r. Kilkanaście lat doświadczeń i silna marka „Pulsu Biznesu”, pod którą odbywają się wydarzenia, sprawiły, że jesteśmy dziś czołowym organizatorem konferencji biznesowych skierowanych do wyższej kadry zarządzającej..

Profesjonalizm w każdym calu

W ciągu roku kalendarzowego organizujemy ponad 50 konferencji, kongresów, warsztatów i debat, podczas których do dyskusji zapraszamy najlepszych mówców, wybitnych ekspertów i praktyków z poszczególnych branż..

Tysiące zadowolonych klientów

Naszą ambicją jest kreowanie przedsięwzięć związanych z istotnymi, bieżącymi wydarzeniami w gospodarce, przewidywanie trendów oraz umożliwianie wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Od 2004 roku zaufało nam już blisko 20 tys. uczestników..

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Opiekun merytoryczny

Paulina Mocka
Paulina Mocka

Project Manager

Współpraca marketingowa

Weronika Kuchta
Weronika Kuchta

Marketing Manager