Skutki kryzysu 2020 dla inwestorów. Czy będą podobne jak po 2008 roku?
InwestowanieonlineWebinar
Skutki kryzysu 2020 dla inwestorów. Czy będą podobne jak po 2008 roku?

Wstęp bezpłatny

Wybuch epidemii COVID-19 okazał się punktem zwrotnym nie tylko dla rynków finansowych i gospodarki. Ale w szczególnie trudnym położeniu znaleźli się inwestorzy, stłamszeni przez władze monetarne. Niepewność na rynkach i problem z określeniem długofalowych skutków koronawirusowej rewolucji sprawiają, że efektywne działania stały się utrudnione. Warto jednak wyciągać wnioski z historii i dowiedzieć się, jak skutecznie wdrożyć je we własnej strategii inwestycyjnej.


  • Czy kryzys 2020 różni się od tego z 2008 roku?
  • Dlaczego jest to kryzys, jakiego jeszcze nie doświadczyliśmy?
  • Gdzie szukać okazji inwestycyjnych w tak niepewnych czasach?
  • W jaki sposób można wykorzystać doświadczenia z 2008 roku w obecnej strategii?
  • Które prognozy są najbardziej realne i co to oznacza dla Twojego portfela?


Na te i inne pytania odpowiedzi udzieli Krzysztof Kolany, główny analityk Bankier.pl, zajmujący się zarówno rynkiem polskim, jak i rynkami zagranicznymi.


Co zyskasz dzięki webinarowi?

Webinarium „Skutki kryzysu 2020 dla inwestorów. Czy będą podobne jak po 2008 roku?” to kompleksowa wiedza dotycząca funkcjonowania rynku w trudnych czasach kryzysu. Dzięki webinarium:


  • Dowiesz się, co łączy kryzys wywołany przez pandemię COVID-19 z kryzysem z 2008 roku.
  • Nauczysz się wykorzystywać wiedzę teoretyczną w praktyczny sposób w ramach własnych inwestycji.
  • Poznasz aktualną sytuację na giełdach i rynkach surowców.
  • Zweryfikujesz wiarygodność prognoz i analiz pojawiających się w przestrzeni publicznej.
  • Dostrzeżesz nowe perspektywy dla Twojej strategii inwestycyjnej.


Dla kogo jest ten webinar?

Jeżeli jesteś zainteresowany inwestycjami na rynku kapitałowym lub inwestycjami w surowce, webinar „Skutki kryzysu 2020 dla inwestorów. Czy będą podobne jak po 2008 roku?” jest właśnie dla Ciebie. Postaw na sprawdzoną wiedzę i dowiedz się, jak działać efektywnie w dobie kryzysu.


Podczas webinarium nie ma złych pytań. Uczestnicy będą mogli postawić je w ostatniej części spotkania, podczas "interaktywnej" sesji Q&A.




Przeczytaj w strefie wiedzy

BankowośćDigitalE-commerceEnergetykaFinanseHuman ResourcesITInnowacjeInwestowanieLogistykaMarketingNieruchomościObsługa klientaPrawoPublic relationsR&DSprzedażSztuczna inteligencjaUmiejętności miękkieZarządZarządzanieZarządzanie należnościamiMedycynaFarmacjaAkademia Przedsiębiorcy

  • 18:00Co się wydarzyło w ciągu ostatnich 3 miesięcy i jakie podobieństwa obecny kryzys wykazuje do tego z 2008 roku

    • Krzysztof Kolany,  główny analityk Bankier.pl, Bonnier Business (Polska) Sp. z o.o.

    Co się wydarzyło w ciągu ostatnich 3 miesięcy i jakie podobieństwa obecny kryzys wykazuje do tego z 2008 roku

    • reakcje giełdowych indeksów
    • sytuacja na rynku surowców
    • działania banków centralnych


    Dlaczego ten kryzys będzie inny

    • skala i dynamika nowego kryzysu
    • zakres interwencji banków centralnych
    • ramy „zamknięcia gospodarki”
    • reakcje konsumentów
    • epidemia strachu

     

    Skutki kryzysu 2020 dla inwestorów

    •  globalne prognozy
    •  czynniki ryzyka
    •  wzrost roli państwa
    •  konsekwencje dla różnych klas aktywów

    1g 30 min

  • 19:30Q&A. Sesja pytań i odpowiedzi

    • Krzysztof Kolany,  główny analityk Bankier.pl, Bonnier Business (Polska) Sp. z o.o.

    30 min

Krzysztof Kolany

Krzysztof Kolany

główny analityk Bankier.pl, Bonnier Business (Polska) Sp. z o.o.

Analityk rynków finansowych i gospodarki, w Bankier.pl od 2007 r. Inwestor giełdowy z wieloletnim stażem. W zakresie jego zainteresowań leżą zarówno Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, jak i rynki zagraniczne. Specjalizuje się w rynkach metali szlachetnych oraz monitoruje politykę najważniejszych banków centralnych. Analizuje wpływ sytuacji gospodarczej na notowania akcji, kursy par walutowych i ceny surowców. Jest trzykrotnym laureatem organizowanego przez NBP prestiżowego konkursu im. W. Grabskiego dla dziennikarzy ekonomicznych w kategoriach dziennikarstwo internetowe (2010) oraz polityka pieniężna i stabilność finansowa (2018 i 2019). Otrzymał także tytuł Herosa Rynku Kapitałowego 2016 przyznawany przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.

Nie mamy jeszcze partnerów przy tym wydarzeniu. Chcesz nim zostać?
Napisz do nas na adres [email protected]

Opiekun merytoryczny:

Malwina Wrotniak

Malwina Wrotniak

Redaktor naczelna Bankier.pl

717489512

[email protected]

Współpraca:

Dagmara Sapierzyńska

Dagmara Sapierzyńska

Digital Marketing Manager

697 660 688

[email protected]