SPORT & BUSINESS CHALLENGE

SPORT & BUSINESS CHALLENGE

Cel

Szanowni Państwo,

już 11 października br., zapraszam na unikatowe wydarzenie, podczas którego najlepsi eksperci rynku opowiedzą, jak wygląda realna współpraca biznesu ze światem sportu. Porozmawiają otwarcie o tym, dlaczego biznes powinien angażować się w sport i co zrobić by była to dobra inwestycja.

Podczas spotkania, twórcy strategii biznesowych opartych o inwestycje w sport opowiedzą krok po kroku o konkretnych działaniach, ujawniając ich najważniejsze aspekty i związane z nimi wyzwania. Opowiedzą o ich wymiernych korzyściach i realnym czasie kiedy możemy się ich spodziewać, gdy decydujemy się na inwestycję w sport.

Podczas konferencji przedstawimy też drugą stronę medalu - opowiemy czemu sportowcy potrzebują biznesowej uwagi i jakich działań z ich strony mógłby spodziewać się biznes. Oprócz tego, przedstawiciele świata sportu opowiedzą o swoich sukcesach, wyzwaniach i o radzeniu sobie z porażkami, a to wszystko w nawiązaniu do świadomych relacji z biznesem.

W roli prelegentów - gości specjalnych pojawią się również gwiazdy polskiego sportu oraz trenerzy. Podzielą się swoimi doświadczeniami, historiami, ale co najważniejsze, opowiedzą jak z ich perspektywy wygląda współpraca biznesu ze sportem.

Wydarzenie odbędzie się w formie dialogu, ponieważ chcemy doprowadzić do realnego spotkania biznesu ze sportem i wspólnie wypracować efektywne metody współpracy.

Patronem wydarzenia jest Polski Komitet Olimpijski, spotkanie zaś odbędzie się w wyjątkowej lokalizacji, która jest zarazem miejscem styku sportu i biznesu – w Centrum Olimpijskim. Ponadto, w ramach Konferencji, będą mieli Państwo możliwość odwiedzenia Muzeum Sportu (http://www.muzeumsportu.waw.pl/), gdzie na około 1000 m² zebrano ponad 3.000 eksponatów oraz prawie 600 zdjęć związanych głównie ze sportem i turystyką polską.*

Już dziś zapraszam do rejestracji na to wyjątkowe wydarzenie!

Magdalena Marczak
Project Manager

*Żródło: http://www.muzeumsportu.waw.pl/wystawy/ekspozycja

Podczas Konferencji:

Pokażemy jak wygląda realna współpraca biznesu ze światem sportu oraz opowiemy o związanych z nią korzyściach i wyzwaniach
Przedstawimy najciekawsze przykłady strategii biznesowych opartych na inwestycji w sport
Przedstawiciele świata sportu opowiedzą o swojej perspektywie relacji biznesu ze sportem oraz o swoich doświadczeniach w tym zakresie
Zapewnimy inspirujące prelekcje, ożywione dyskusje – umożliwimy Państwu zdobycie kompleksowej wiedzy na temat relacji sportu z biznesem na jedynym, unikalnym wydarzeniu

A to wszystko w gronie znakomitych ekspertów i praktyków w najważniejszym miejscu na mapie Warszawy, które łączy świat biznesu ze światem sportu - w Centrum Olimpijskim!

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy:


dyrektorów i managerów marketingu
kierowników i managerów PR
kierowników i managerów CSR
dyrektorów zarządzających
prezesów i właścicieli firm

oraz wszystkich tych, których interesuje budowanie relacji biznesu ze sportem!


Partner:

Totalizator Sportowy

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i zaangażowanych społecznie spółek. Działa nieprzerwanie od 61 lat, przez cały czas wspierając polski sport.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Centrum Olimpijskie, ul. Wybrzeże Gdyńskie 4


Warszawa

Współorganizator

Partner

Patron Honorowy

Patron Medialny